• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hrusti, hezké fotečky, mé milované Průhonice, super!
17. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdu udělat nějakou zeleninovou poblivku s nudlemi, pak si musím umýt hlavu, doprat a dopověsit a dosebrat prádlo atd, tak zatím pááááček
17. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
ducky..on se tím taky nebudil, to až poslední 3 noci :(((((( nevím co se děje
17. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz
Alco, ty jsi tedy aktivni :wink: Jsem zvedava jestli jim vyjde predpoved na pristi tyden.

Jajinka, nas prcek taky posledni dva dny zlobi a vcerejsi noc opet nic moc. Jsem zvedava na dnesek, kdyz jsme ho tak pekne provetrali v Pruhonicich :confused:
17. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Alí na fotečky juknu :wink:
Recept na knedlíky je:
4 housky
1/2 hrnku hrubé mouky
mléko
1 vajíčko
1/2 lžičky soli
Housky nakrájíš, pokropíš mlékem(né moc, aby se ti ty housky nerozblemcaly), nasypeš mouku, klepneš vajíčko, osolíš a uděláš šišku a tu vaříš 20 minut.
Fakt je to super, rychlé, vše v jednom a je to poctivý knedlík a né nějaký papírák. Z tohoto množství je 1 šiška (nám s manžou stačila). :wink:
Tak snad přijdou k chuti, já na nich vyrůstala a s jiným houskáčem mám občas problém :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji tak třeba se to zase spraví. Ještě i u nás jsou noci jak na houpačce, někdy dobrý období, někdy blbý. Tak třeba to ještě přejde :pensive:

Peti na fotky taky juknu :wink:

Jinak manža zůstane zítra doma a pomůže s Bětulkou, páč mě to furt bolí a jiná léčba než odpočinek stejně není :pensive:
17. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
ducky...no bych musela ten dudlik nejak privazat k hlave, jinak to bude spis horsi
17. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Jáji tak to fakt nevím, co s tím :frowning2: Holt asi opravdu nahazovat a doufat, že se aspoň prodlouží intervaly :pensive:

Alí, Peti, fotečky jsou moc pěkné :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
no začneme s metodou, nechat brečet a jít pohladit v intervalech, jak to píšou v knížce Každé dítě se umí naučit spát
17. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jaji, klidně s tím začněte, my to tak dělali taky:slight_smile:.
17. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ali...a pomohlo to?
17. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já bych řekla, že ano (v tom uložení k nočnímu spánku), přes den bohužel brečí a ne a ne zabrat a toto nefunguje - musím pochovat a houpat.
17. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Katko, díky za recepis, takhle knedlíky u nás děláme - máme to od babičky ze severu:slight_smile:.
17. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ali,,,no me jde spis o ten dudlik, zda bych mu ho tim odbourala :sweat_smile:
17. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak to nevím, s tímhle mi problém neměli a nemáme. My měli problém v tom, že nechtěl a nechtěl spát, tedy chtěl, ale jakoby nechtěl a řval a řval, pokud jsme tam nebyli.
Ondra dudlík k usnutí někdy chce, někdy ne, v průběhu noci ho vyplivne a je to.
17. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ali...no on usne už bez breku ale s dudlíkem, no a když vypadne je zle, jako teď, už brečí :frowning2:
17. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Aha:frowning2:, Vy máte dudlík, my breky, no. Ach ty děti, proč neusnou když se jim chce, že!

Holky, dobrou noc. Jdu si poslechnout manžela a jeho zážitky z víkendové akce.
17. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
čauuu holky,
my dneska dorazili z chaty až po osmý hodině, Štěpán samozřejmě usnul v autě a pak byl čilej jak rybička. Usnul až někdy v půl desátý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem Vás dočetla, naštěstí jste nebyly moc aktivní, což je jasný, když je venku pěkně, tak kdo by tady taky smrděl :grinning: :grinning:

Jáji a Alí tak my máme teda s usínáním problém doteď :rolling_eyes: Vůbec neexistuje, že bysme šoupli Štěpána do postýlky a on by tam usnul sám :frowning2: Okamžitě začně řvát, takže to už ani moc nezkoušíme, uspáváme ho v naší posteli a pak v průběhu večera ho přeneseme do jeho postýlky. No co se dá dělat, snad to takhle nebude do jeho 2 let :grinning:

Kačko tak ten recept na knedlíky mě zaujal, vypadá to jednoduše, my děláme knedlíky jedině z pytlíku. Tak to někdy musím vyzkoušet :wink: A s tou lopatkou je mi Tě líto. Já měla takhle namožený rameno a trvalo to tak asi 14 dní než to přešlo. Tak přeju ať Tě to přejde dřív :slight_smile:

Hrusti fotky z Průhonic máte moooc pěkný :slight_smile: A teda koukám, že máte doma taky pěknýho smíška :dizzy_face:

Alí držhubky si nech patentovat :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ráno, jdu jen na chvilku, zkouknu co nového a za chvíli razíme na náhradní plavčo, budu tedy až kolem oběda :wink:

Doufám že tady přes víkend vše v poho, my se měly báječně a omlouvám se že jsem se v pátek nerozloučila, kapku jsme nestíhali :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky,

ty vogo čumím jak umím, naše dítko spalo celou noc nezavinuuuuuuuuut :confused: budila sem ho v 0:15, protože jsem ho chtěla nakojit a dát do spacího pytle a on byl tuhej když sem tam přišla, po koju hned usnul bez dudla, dudel nahozen ve 2:15, kojo ve 3:45 zas hned usnul a vstaval v 5:45, vzan do postele, kojo a spanej do 7:45 :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: zdravím po krásném víkendu :wink:
u nás spinkání krásný 20.45-8.30 nádhera!!! :dizzy_face:
Hani užijte si plavčo, já dnes taky chtěla nahrazovat, ale bohužel nebylo volné místo :frowning2:
Jáji já myslím, že už moc zavinutý spinkat nebude, za chvíli se ti začne točit a stejně by ti vylezl :wink:
18. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
marti...no já jsem ráda, pokud to nebyla vyjímka tak super :slight_smile:) a nevím jak točit myslíš??
18. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
No, vidíš, Jajinko!
Krásné ráno všem.

Marti, u Vás je spinkání vždycky krásný, to je nádhera taky bych to brala.
My 21.10-2.00-5.15-6.40 budíček. Ovšem od rána jsme ukňouraný až běda. Dneska jdeme na 12tou na cvíčo, tak doufám, že s tím vyluzováním nepříjemných zvuků přestane. Kdyby raději výskal a delfínkoval, to je mnohem hezčí než tohle!!!
18. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Jáji myslela jsem, že začne cestovat v postýlce :wink: Nelinka jakmile se otáčela, tak vylezla ze zavinovačky během vteřiny :wink:
Alčo až vám bude kolem roku, taky budete hezky spinkat, neboj :wink:
a musím se pochlubit, máme v rodině miminko, v sobotu porodila Míšova sestřenice Lukáška :slight_smile: ale bydlej daleko, takže se nevídáme, až v létě.
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
marti...on byl zavázanej v dece, ale už se mu to nelíbilo :grinning:

gratulace k mimíštovi :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Jáji až se budete otáčet, tak ti vyleze i ze zavázaný deky :wink:
18. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobre ranko holky!
U nas dneska dobra noc. Dostal napapat kolem 22 hod., vydrzel az do 4:30 a pak do 8 hod. s jednou pauzou kolem 6:30, protoze ho bolelo brisko a pozdeji jsem zjistila, ze asi kakal :grinning:

Katchul, on se smeje jen obcas, ale manza ho nastesti stihnu blejsknout :wink:

Jinak prcek zacal hrozne papat, kdyz mu nechci dat, tak rve jako tygr, ale zatim pomaha dudlik. Musim zavolat dr., kdy nas vezme na ko.
Uzijte si plavco a cvico. Uz se tesim, az taky nekam s prckem vyrazime provetrat kosti :grinning:
18. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
marti...no otáčí se leda na břicho a to mu zatím stačí :grinning:
18. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
to přijde :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak já se taky hlásím, ale zároveň hlásím že tu asi moc nebudu, páč mám doma taťku a navíc musíme uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Svalík stále bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjo, to je fakt děs :angry:
Noc byla docela fajn, ale taky už bych brala celonoční spánek :grinning:

Martí gratulujeme k mímískovi, tak ať roste a prospívá :wink:

Jáji gratulace k nezavinutý noci :grinning:

Alí ono ho to když tak na cvíču přejde :wink:

Hani hezky si zaplavte :wink:
18. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Jé, Petí, gratulujeme Honzíkovi k dovršení prvního měsíce :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.