• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jéé taky gratuluju Honzíkovi :dizzy_face:

ducky...díky snad už bude spát pořád nezavinut a pokud to bude jak dneska tak ho ani budit nebudu, páč byl tuhej :grinning: doufám že tě to přestane brzo bolet :wink: a užij si doma manžu
18. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Týýýý jo, Honzíkovi už je měsíc!!! Gratulace veliká!
18. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Potřebovala bych, aby Ondra usnul, ale to bych ho asi musela praštit palicí nebo uvařit nějakej lektvar:slight_smile::slight_smile:.
18. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
od nás taky veliká gratulace Honzíkovi k prvním měsíčninkám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Alí palicí nééé :grinning:
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
jÁ VÍM, ŽE NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ:slight_smile:
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Dekujeme :grinning: To je hrozny, jak to utika. Vcera jsme prckovi k jeho vyroci nainstalovali do postylky kolotoc, ale byl z nej nejaky vyplaseny :sweat_smile:

Alco, odvar z makovic by treba zabral :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
odvar z makovic, to je dobrýýýý :grinning: prosím taky jeden
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
a nebo dudlík do rumu :grinning:
18. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Ten jsem právě myslela:slight_smile::slight_smile:.
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
kukyny :slight_smile:
Kačko....taky jsem si knedlíky opsala, ty z droždí to je hrůza, dělám je minimálně, protože se u toho vždy navztekám, ale tyhle opravdu vypadají jednodušše. Určitě je zkusím...někdy :slight_smile:
Hrusti: fotky moc hezký, taky jsem koukala.... :slight_smile:
Jájinko: tak vidíš, ono to nějaké bude, sice POMALU ale jistě :slight_smile:
Jinak my jsme opět spinkali od půl 8 do 6 v kuse, takže super. Jen tedy teď nějak hůř usíná, vždycky jsme ho dali do postýlky a spinkal a teď tam taky několikrát musíme, jak řve....
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Teda holky, člověk na chvíli odskočí a co to tady čtu :sweat_smile:
Ale třeba se k vám za chvíli přidám, Bětka teď putovala do postele a modlíme se, aby to nebylo jako včera, kdy nespala od 8mi do 14, kdy se mi jí podařilo uhoupat v lehátku na 20 minut (předtím byla v posteli, v kočárku, v lehátku s vibracema a nic :pensive: ) a pak usnula manžovi na 30 minut v kočárku na prochajdě :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Vladí tak to fakt vyzkoušej. Jsou hodně houskový, jak jsem psala, jestli znáš karlovarský knedlík, tak tak asi chutnají. Já na ně nedám dopustit, jsou to takový poctiváky. :wink:
Já si třeba absolutně nemůžu koupit ten kupovaný houskový. To je takový hnusný papír :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
My dneska jdeme poprve na kontrolu k pani dr. Predtim byla u nas doma. Jsem zvedava kolik bude prcek vazit. Co jsem ho zkousela vazit doma na vaze (se mnou a pak ja sama), tak ma cca 4,3 kg :astonished:
Akorat jsem se zapomnela dr. zeptat, jestli chce videt treba plenu nebo tak neco... Hlava dubova :grinning:
18. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Peti my jsme teda nic nenesli. Jen jí prohlídla, zvážila, změřila tuším :wink:
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Koukám, že tady máme dítka samé nespavce přes den.....nám taky skoro nespinká. Byla jsem minulý týden u kamarádky, ta má ročního chlapečka a té spí skoro dvě hoďky dopoledne a pak minimálně i hodinu odpoledne. A tady takovým miminkům stačí dvacetiminutovky? To je hrůza.... :wink:
18. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
mně Nelinka taky do roka spala dopo i odpo minimálně po 1-2 hodinách, ale ted se to zlomilo a už spí jen po o a někdy třeba jen půl hodiny...ale zase spí v noci :wink:
18. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Vladi, porad je lepsi, kdyz nespi pres den a spinka v noci :wink:
Ja jdu rychle neco ukuchtit k obidku, kolem 11 hod. mame papani a ve 12:15 mame byt u dr. :slight_smile:
18. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Nám Bětka normálně spí 3x denně 45-60 minut. Nevím, co se to včera dělo :astonished:
Asi jsme jí tam dali pozdě, byla už přetažená a nemohla usnout a tak řvala a o to víc nemohla usnout.
Fakt nevím. :confounded:
18. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Já vím, stěžuju si a přitom jsem tak ráda, že mi spinká celou noc... :slight_smile:
A co Kačko tvoje lopatka? Je to lepší ? a mažeš si to něčím?
18. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Marti: Jaké bylo přivítání s Míšou?? :slight_smile: Teď už vám nikam neodjede? :zipper_mouth:
18. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
Vladí nemažu, páč jediný co tu mám je Fastum gel a tam vysloveně píšou, že ho nesmí kojící ženy :angry:
Takže se snažím nenamáhat a uvidíme. :pensive:
18. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
Vladi dobrý, v pátek jsme byli v divadle a na večeři :dizzy_face: tento týden je v Praze a příští zase celý pryč....
18. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Kačí a to máš s těch bruslí?
18. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
my jsme byli včera celé odpo jezdit tam u vás :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Martí asi jo, nevím. Začlo mě to bolet až odpoledne, co jsem se vrátila z Chodova.
Myslím, že jsem si to mohla udělat jak jsem na tom mostíku padala a chytla se zábradlí :pensive:
Nevím. Na Chodově jsem si ještě bez potíží vyndala podvozek z kufru, i zandala a jak jsem přijela domů, tak to začlo bolet :pensive:
Tak snad to bude brzo dobrý.

Bětulka spinká :grinning: Tak jsme jí včera asi fakt přetáhli :confused:
18. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
autor
No vidíš, to jste mi mohly zamávat do okna :grinning: Já byla doma :wink:
18. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
já jsem si říkala, jestli vás nepotkáme :wink: byli jsme celá rodina a bylo tam teda lidí :unamused: to v pátek jsme to měly jen pro sebe...
18. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
koukala jsem, že je smazané to téma jak jsme se bavily :astonished:
18. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Kaci, zkus teply obklad, treba ti to trosku povoli, jestli je to neco namozeneho. No nic, jdu nalozit to maso, at mame co jist a nezhubneme :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.