• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí já už ho pak ani nějak nehledala, stejně by to tam bylo o tom samým. Ony jí radily, ona si to řešila po svým :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je to zajímavý, že je smazaný. Že není jen zamklý, co? :fearful:

Peti včera jsem si to nahřívala ve vaně, ale na druhou stranu ono to taky není moc dobrý, páč pak ta bolest povolí a hýbnu si s tím. Takhle mě to drží v nějakých mantinelech :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
Jo a včera byl venku s Bětulkou jen manža a šli na Budějárnu :grinning:
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak to jsi měla pohodičku, vid...to je manžel šikula, Míša byl v sobotu taky s Neli sám venku, ale došli na nákup a zpátky :grinning:
téma smazáno na žádost zakladatelky, v pátek psala, že od něj odešla k rodičům, ale obávám se, jak to dopadlo a jestli si to třeba nepřečetl :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
no radši nevědět :pensive:
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
Jj, pařila jsem si na počítači Heroes. K tomu se dostanu, akorát když manža není doma :grinning:
Oni taky nakoupili nějaké drobnosti, např. ve Sparu neměli Huggiesky 3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
A jelikož i tyhle Bětce zapínáme těsně k sobě, tak z těch větších by nám jistojistě vypadla :grinning:

Aha, tak to mě teda překvapila a jsem ráda, že to dokázala. :wink: A v tom případě se ani nedivím, že to chtěla nechat smazat. :pensive:
18. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
no já si myslím, že se vrátila, protože psala, že už jí volal, no to je jedno, stejně jí nepomůžem, takže to nemá smysl řešit, je to smutný :frowning2:
já kupovala taky pleny ve Sparu a pohádala jsem se tam, protože k nim měly být ubrousky a neměly je a ta ženská na mě ještě byla drzá, co má jako dělat, když je plen víc než ubrousků,tak jsem jí řekla, at aspon sundá tu ceduli, že je to klamavá reklama, tak něco odsekla, ale šla to sundat...mám to vyfocené a asi jim pošlu mail...kašlu na ubrousky, ale jde mi o princip!!
18. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Aha Martí, tak snad vydržela. Ale jak píšeš, je to její boj a nakonec je to jen v její moci. :pensive:
Tak to by mě taky nasr... My jsme tam chytli akci, že jsme dostali tašku, ale to tam u plen stála přímo nějaká slečna od Huggies :wink:

Jo a opět jsem to dostala :angry: Po 38smi dnech. A to jsem měla jít ve ČT na gyndu. To budu muset zrušit a vůbec nevím, kdy mě ale objednají znova :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
A Bětuška je vzhůru, tak se vzdálím :wink:
18. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
hmmm, tpo je mrzutá, vid :unamused: já už to mám pravidelně a bohužel mi to vychází přesně na první den dovolené :frowning2:
jo a ted jsem si vzpomněla, že se máme vlastně ve čtvrtek sejít, jak jste na tom holky, platí to??
18. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
jo ke knedlíkům, děláme podobný akorát místo mlíka dáváme sodovku ale je to mňam

jo a spinkali jsme od 10 do 11:30 :grinning:
18. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Jáji to se máte, Neli je po obědě, ale odmítá si lehnout :unamused:
18. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Martí já s tím počítám. :wink:
Docela mě ta mrcha štve i kvůli tý gyndě, páč než mě zase objednají :frowning2:
Mě se teď kvůli Bětuli taky nehodí každý termín, no :confused:
A navíc mi teda vůbec nechyběla, že? :angry: Na to, že plně kojím jsem myslela, že to bude později.
18. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
nic si z toho nedělej, já to měla taky tak kolem půl roku :unamused:
a sejdeme se teda Na Zelený louce?
18. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Jj. Asi rovnou na tý zahráce? :fearful:
Já asi stejně pojedu autem, páč se mi nechce táhnout se busama. Navíc kočárků tam bude dost :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
pro mě platíííí, Tom možná dostane zítra první hexu, tak snad bude ok

jinak furt nosí Huggies 2, to je mazec, trojek máme zásoby všechny možný ale ty jsou mu velký, on je děsně hubenej :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
tak prima a mezi tou 14-15?
18. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Ve 14.30 :grinning:

Jáji koukala jsem na fotečky :wink: Hubenej teda je. :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
mně se hubenej nezdá, je akorát :wink: my jsme taky dlouho měly m,alé plenky, ted máme vel. 4 ale teprve chvíli :wink:
a jdeme na prochajdu :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
ducky...no jo je velkej a hubenej po taťkovi, lepší než tlustej po mamince :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
autor
Tak ty aspoň víš, po kom to má :grinning:
Já teda opravdu netuším, po kom je hubená Bětka :grinning:
18. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj mamky, tak jsme doma z plavča, zdravím vás v letu, dneska je to fakt mazec. Ráno plavání, pošta, nákupy - vítr v peněžence, banka a domů jsme dorazily až teď na oběd. Něco tu pofackuju, pak musím ještě pro vajíčka a kojo vody a se psem a pak uvařit, večer možná přijde kamarád, a večer mě čeká žehlení, jestli u toho nevrhnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti hrusti, nechceš se ve středu sejít na prochajdu?

Marti, platí ten čtvrtek? V kolik a kdo všechno bude?

Omlouvám se nedočítám, je toho fůra, tak doufám, že se nic veledůležitého neudálo...
18. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky z kontroly a vazime 4,38 kg a merime 53 cm. Jsme kus chlapa :grinning: Jsem se musela smat, kdyz se setricka ptala, jak casto a kolik papame. Ptala se pry jestli papame 80, ja ji rikam, ze vic, tak ona 100 a ja rikam 120 a nekdy i vic. Tak koukala... no, mame rozezrane ditko :slight_smile:

Hani, klidne se muzeme na prochajdu sejit. Akorat nevim, jak nam vyjde krmeni, abysme to skloubily :wink: A kde se sejdeme? Navrhuji se sejit u toho krestanskeho centra a muzeme jit s kocarkem do toho parku smerem na Opatov?

Zviratko se asi budi, zatim papa :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky,
nám opět blbne net, tak doufám, že nebudeme muset zase reklamovat modem :angry:
Jinak se čtvrtkem taky počítám, ale ještě se uvidí jestli budeme v Praze. Prý mají být nějaký pařáky, tak přítel sám navrhnul, že by si vzal volno a jeli bysme na chatu ve středu po práci nebo ve čtvrtek dopoledne. Ale to ještě vůbec neni jistý, protože zítra dáváme auto do servisu, něco je nefunkční kvůli tažnýmu zařízení a tak bůhví jestli nebudeme pár dní bez auta... To bysme samozřejmě nikam nejeli.

Tak doufám, že se mi to odešle, protože jsem sem psala asi před 2 hodinama a jak mi blbne internet, tak mi to spadlo a příspěvek samozřejmě nikde. Všechny zdravim, teď se jdeme projít s kámoškou :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
My jsme se teď vrátili z prochajdy, koupili jsme cestou pár věcí v DM a měli v akci nějaká prostěradla prý super, tak jsem zvědavá...
My nepřijdeme, koukala jsem, že jdeme na očkování, na 3. dávku prevenaru a už jsem volala doktorce, jestli můžu vzít i Lucku na ten děložní čípek, takže odpoledne máme program....třeba příště... :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
autor
Kačí já nevím, ale včera v počasí nic o žádných tropech rozhodně nebylo, naopak, oblačno :astonished:
Tak fakt nevím, ale už jsem to tu někde četla, že mají být tropy, přitom v předpovědi na Primě a Nově nic takového nebylo. :fearful:

Martí, Hani, jak vám vzaly holky ovoce? Bětka se totiž tváří jako bych jí dávala šťovík :frowning2:
Dostala Hami první lžičku jablko, dnes jsem zkusila i hrušku, zkusili jsme i banán, ale všechno do ní tak vlastně pěchuju a sní mi jen pár lžiček. Fakt nevím. Je sice hezký, že mi zeleninu a maso jí bez problémů, ale přeci jí nebudu kojit do důchodu nebo jí dávat na sváču maso :fearful: :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
ducky...jo má být vedro, dokonce skoro až 30 stupnu, no fuuuuuuuuuj
18. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Jsem zpátky, dneska je teda zvláštní počasí, tady to pořád vypadá jako, že bude pršet.

Kačko já taky slyšela, že mají být snad skoro třicítky, jak píše Jájinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky ty vedra nemám ráda, proto chceme odjet z Prahy. Ale uvidíme...
Tak já jsem teda fakt zvědavá jak se bude tvářit Štěpánek na ovoce. Já myslela, že jak je to sladký, tak to dětem chutná a vidim, že Bětce to teda zrovna nejede. No ona i určitě dá říct a zvykne si :wink: My měli dneska poprvé tu Zahradní zeleninu od Hami a úspěch velký :slight_smile: Jo a mám teď nově nějaký lžičky s tepelným senzorem, přišli mi celkem levný, tak jsem je koupila a zjistila jsem, že podle nich dělám všechno moc teplý :confused:
18. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Kačí, Jáji, tak už jsem to o těch tropech taky slyšela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak uvidíme, tyhle teploty nesnáším :angry: Ideální je tak 25°C a mírný větřík :wink:

Kačí já se na ovoce moc těšila a mrzí mě, že se na to Bětulka moc netváří. Tak nějak jsem si malovala, že na srazíku už dostane skleničku a že nebudu muset tahat kozu, ale asi jo. No, nebo když nepůjdu na tu gyndu, tak to nějak pořeším doma. :sweat_smile:
Každopádně taky jsem čekala, že ovoce přijme s nadšením a ono prd :frowning2:
Zahradní zeleninka měla úspěch? Tak to jsem ráda, Bětce taky moc chutná. Dneska měla nějakou skleničku s hovězím a taky jí pěkně papala :grinning: Ona vůbec zeleninu a maso jí jak zjednaná :grinning:
A termolžičky mám taky a docela to souhlasí :wink:
18. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz
Kačí u nás byl problém každý příkrm, takže i ovoce, ze začátku nechtěla nic, pak jedla banán a nastrouhané jablíčko přislezené glukopurem a až časem začala jíst všechno i přesnídávky a frutapuru :wink:
dneska měla poprvé mléčnou rýži a ta jí moc chutnala, ale na to máte spoustu času :wink:
se srazíkem počítám, akorát mi dnes Míša řekl, že má v pátek volno a že pojedeme na chalupu už ve čtvtek večer, ale to stihnu, když se sbalim dopo, akorát musím být tak do 18 doma, ale dýl stejně nepředpokládám, že bychom to protáhli.
18. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Katchu kde jsi koupila ty lžičky? já vždycky foukám až se mi motá hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.