• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí tak dlouho to určitě nevidím, to by ani hodná Bětka nevydržela :grinning:
No a jsem zvědavá, jak teda projde to ovoce. Zelenina a maso problém nebyly, tak snad jí zachutná i ovoce :pensive:
18. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz
Martí já ty lžičky koupila tady, kupovala jsem od tý paní toho víc:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9715168%3E
18. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooj holky!!!
Doufám, že jste měly pěkný den. My jo. Cvíčo bylo fajné pěkně jsem se zapotila a Ondrášek tam všechny suveréněně předstihl v povídání, teda ten je tak ukecanej:slight_smile:. A dokonce už i to točení mu jde docela dobře:slight_smile:. Zlepšuje se chlapeček náš... Však je času dost, že?

Pak jsme se byli projít a na nákupu, doma jsem dodělala prádlo, nakrmila Ondru a vyrazili jsme zase ven, vyzvedli babičku ze školy a hurááá na další procházku, potkala jsem kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla a se kterou se nám pořád nedařilo se sejít a ona mi tajila že čekají miminko!!! (chtěla mi to říci osobně a ne do mailu) - za 3 týdny by měla rodit v Krči - a pak k nám domů, pěkně jsem si se svou maminkou popovídala. No prostě bezva.

Jen co budu mít trochu čas, dočtu si Vás. Doufám, že neřešíte něco supr trupr důležitého.

Viděly jste tu předpověď počasí. Kdo to jako chce takové tropy? Blééééééééééééééé, nesnáším.
18. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz
Katko kája ovoce ze začátku taky nechtěla, dopoledne vůbec, odpoledne jakž takž, tak jsem jí ho nechala na to odpoledne a místo skleniček jsem jí dávala mixovanej banán, uvařený jablko atd. a to dlabe. Skleničkový ovoce má ráda málo který
18. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
čerstvý ovoce je určitě lepší než přesnídávky, Nelince chutnají hrozny, jí je celé i s peckama :wink:
18. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak u nás se už snad spinká, opět nezavinut, tak uvidíme jak to půjde dneska
18. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jaji, tak držím palce. Ondráška jsem tuhnoucího už při kojení odnesla do postýlky, tak snad bude hezky spinkat.
18. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak i u nás už se spinká, doufejme že už do rána :slight_smile:
zítra jdeme ráno na rovnátka, pak mám obídek s kámoškou a odpo mojí babičku, takže se tu neukážu až večer, tak se mějte...dobrou všem :dizzy_face: musim se věnovat Míšovi, když ho mám doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Alí tak to jste měli teda pěkný den :wink:

Hani tak tos mě teda moc nepotěšila :sweat_smile: Já doufala, že by jí to skleničkový mohlo chutnat :frowning2:
Třeba mě to jabko vyloženě chutná a to to není oslazený :grinning:
Ona se zatím tváří všelijak i na banán :frowning2: Tak snad se to postupně bude zlepšovat.
Hani prosím napiš mi nějaké osvědčené skleničkové, co ti Kája dlabe :wink:

Jo a holky ani jsem vám nenapsala, že dělá Bětka od pátku Indiána. Je to strašně roztomilý :grinning:
A naučila se to za 2 dny :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Hezkou dobrou noc, Marti, Ty se máš, že budeš spinkat až do rána:slight_smile:.
Katko, jj, pěkný den to byl. Indiána??? :slight_smile::slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
Katko osvědčeně mi dlabala kelímky od sunaru - sunárek myslím banán jablko, nebo co to bylo. Pak od hami banán s mléčnou rýží, slazenou jablečnou (tu jí ale dávat nechci, měla ji jednou na plavání, když byla nouze a nic jiného tam neměli). Ale podle mě máš nejrychlejší když jí rozmixuješ normální banán nebo jí ho můžeš škrábat jako jsem ho škrábala Káje na tom chodově
18. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Katko tak indián je super :slight_smile: :slight_smile: Štěpánka to naučil švagr se švagrovou když byli u nás na chatě, všichni jsme tam umírali smíchy :grinning: Mě by to nenapadlo ho to učit, ale hrozně se mu to líbí :wink:
Taky přeju dobrou noc, zase nám doteď nešel net, grrrrr :frowning2:
18. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
A jak jste učili Indiána, Katchul?
18. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Alí no Štěpánek často vykřikuje nebo hučí, prostě dělá různý zvuky, tam mu švagr začal dávat dlaň přes pusu a jemu se hrozně líbilo jak to dělá ten přerušovaný zvuk, no prostě indián :grinning: :grinning: A pak zjistil, že to může dělat i sám, ale neumí to teda jednou rukou, dělá to tak, že spojí obě ručičky a dává si je na pusinku :slight_smile: Je to fakt legrační a když má špatnou náladu, tak mu udělám indiána já a většinou to zabere :wink:
18. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jasně, to náš Ondřej také hodně vykřikuje a ječí a výská. Zkusím to taky:slight_smile:, mohu?

Holky, dobrou noc, jdu do koupele a do hajan. Jsem nějak pořád v pohybu a zmáhá mne to. A zajtra plavčo odpoledne, no a dopoledne si jistě dáme nějakej ten špacír.
18. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
Zkus to, uvidíš co na to Ondrášek :slight_smile:
Máš toho teda hodně, tak dobrou noc, já taky půjdu do pelechu.
18. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Hezké ráno!
Docela příjemnej ten deštík, co? Včera se skoro nedalo dýchat jak bylo dusno. Akorát tedy nepůjdeme na ten špacír jestli bude pořád takhle vydatně pršet. Ale doufám, že do odpoledne to přejde, abychom mohli v klídku vyrazit do bazénu. Docela se těším.

Opět jsme měli budíček těsně před 6tou, ale to je docela dobrý. Spinkal Ondra od 20.10 do 2.30 a pak do těch 6.00. Jsem spokojená. Ovšem už tu zase vymrzuje, asi únava.

Už tu tu zprávu mám asi hodinu a neposlala jsem ji:slight_smile:.
19. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky,

no u nás noc ještě divnější, budil se co hodinu, neměl dudlík a bylo zle, bojim ze se zacne budit klidne co 20min :confounded: Dneska jdu na ortopedii s kolenama a pak s malým k mudře
19. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky,

u nas taky byla divna noc. Prcek celou noc kvicel, mrcel atd., takze jsem se vubec nevyspala. Rano pak zabral a spinkal do 8, tak jsem se aspon stihla nasnidat :slight_smile: A ted ma opet oci jako tenisaky, tak jsem zvedava, jestli zabere :astonished:
19. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky,

Hani tak díky moc za tipy. To Jabko-banán od Sunárku tu mám, tak ho zkusím. Samotný banán jsme jí škrábali lžičkou, přesně jako ty :wink: a moc jí nejel :frowning2: Chjo, tak snad se to moje dítko naučí jíst ovoce.

Kačí tak jestli to dělá Štěpánek sám, tak to jste opět ve vyšším levelu :wink: Bětuška dělá Indiána jen když jí klepeme prstem na pusinku my :grinning: . Ale i to je úspěch, dřív jsme to dělali jen když křičela a teď jí stačí poklepat na pusinku i když je zticha a ona začne Indošit :grinning: :grinning:

Alí přesně jak popisuje Kačka, když křičí, tak začneš klepat na pusinku :grinning: Bětka to fakt pochopila během dvou dnů :slight_smile: :wink: A dle srážkového modelu mají být nějaké přeháňky ještě mezi 11-12tou a pak už neeee :grinning:

Jáji, Peti :frowning2: , schrupněte s prckama aspoň přes den, ať naberete sílu :pensive:
19. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Jéééééé a vše nej, nej Kájince k 7mi měsíčním narozeninkám :grinning:
19. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Kaci, ja bych hrozne chtela spinkat behem dne, ale on me fakt nenecha. Vcera jsem byla utahana a on jak naschval ziral a nechtel spinkat :unamused: Ted jsem zacala pect strudl, tak usnul. Tak az dopoceu, tak vlezu k nemu, snad se neprobudi :wink:

Vse nej Kaje k vyznamnemu jubileu :wink: :grinning:

Hani, zitra ten srazik plati? Kde se tedy sejdeme a v kolik?
19. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Peti Honzíček je teda pěkný vykuk :grinning: Já naštěstí s Bětulí spávala přes den v pohodě, když byla takhle malinká :sweat_smile: Jinak bych asi moc nefungovala.
Já jsem večer upekla borůvkový koláč s drobenkou, měla by přijít kámoška s prckem.
To bude koukat, že je tu i manža :grinning:

Jo a lopatka o něco lepší. :wink:
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Týýý jo, zase další oslavenec. Tady se pořád něco a někdo slaví:slight_smile: :slight_smile:. Kájo, všechno nejlepší!!!
19. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
To je super, ze ta lopatka je lepsi. Ty zada jsou fakt hrozny, me hodne bolely ke konci tehu, jak jsem tahala brisko, ted zatim dobry. Ale masaz bych si klidne nejakou dala. Budu to muset vykomunikovat s manzou :grinning:
19. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
Jsem objednala prckovi z mimibazaru dve mikinky a kratasky na leto, tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
Peti, tak to znám, nevyspání se přes den. S Ondráškem to vůbec od malilinkata nešlo, aby USNUL, takže jsem si už zvykla a nevím jak, ale dokázala jsem s tím fungovat do teď:slight_smile:. Maminky toho vydrží:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.

Holky, Vy jste ale pekařinky, taky chci upéci nějaký štrůdl - asi tentokrát s mákem, ať si trochu dá i manžel.

V pátek jdu k zubaři a vůbec se mi nechce!!! Potřebovala bych odstříkat nějaké mlíčko ještě, ale nějak mi to teď nejde. Je to čím dál horší s postupem času. Mléko je dostatečně výživné, však Ondráška dobře zasystí a prospívá, ale nějak špatně se dostává ručně ven, no snad se mi něco podaří ze sebe dostat, aby bylo na dvě dávky - jedna je v mrazáku a chtěla bych ještě jednu,a bych nemusela spěchat domů a mohla se po zubaři jít někam podívat a cournout.
19. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Katko, také jsem ráda, že se Ti lopatka lepší!!!
19. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Peti mě na konci těhu spíš všechno otékalo. :frowning2:

Alí jéje, zubař, tam jsem se měla objednat :sweat_smile: a ještě jsem to neudělala. Nějak se mi nechce, ale musím.
A s tím odstříkáváním, mě by to už asi taky trvalo, páč oběd už nemáme a na to si moje prsa už zvykla. Večer dostává kaši a na to si prsa ještě zvykají. Ale už moc neznám pocit nalitých prsou :wink:
19. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
Alco, ja bych taky mela zajit k zubari. Nevim, jak budou vypada moje zoubky po tehu a jeden obcas poboliva :angry: Ty odstrikavas rucne? Nezkousela jsi nejakou odsavacku?

Jinak strudl jsem musela upect, protoze jsem mela v lednici listove testo s datumem trvanlivosti do dneska :grinning: No, uz je peceno, tak zkusim hodit chrupku s prckem :grinning:
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.