• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojky,
tak u nás noc celkem špatná, prcek čumákoval od 4 do 5, péroval u nás v posteli, výskal, kňoural a prostě otravoval a nespal :frowning2: Pak teda usnul a spal do 6,45 a pak od 9 do 9,30. Ale já jsem byla ráno totál unavená, ještě jak lilo, tak jsem se nemohla vůbec probrat.

Katko, tak super, že je lopatka lepší :slight_smile: S tím indiánem to Štěpula sice umí těma dvěma rukama, ale sám od sebe to moc nedělá. Ale je to bezva, jak jsou ty děti už schopný se něco naučit :wink: včera jsem se snažila ho naučit poznávat nějaký předměty (plyšovou myš) a na to teda moc nereagoval.
A manža je pořád s Vámi doma? To se máte :slight_smile:

Alí tak zubař, jo? No taky bych měla zajít, dneska se mi o zubaři zrovna zdálo a teda nebyl to pěkný sen :unamused:

Peti tak snad si přes den trochu zdřímneš s Honzíčkem, musíš toho využít a hned jak on usne tak zalehnout.

A slečně Káje přejeme taky vše nej k 7 měsícům :slight_smile: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Jéé Katko, tak ty už oběd řešíš jen skleničkama? už potom nedokojuješ?
A to ovoce zkoušíš odpoledne ke svačině nebo dopo? A ještě jedna otázka :grinning:, dáváš už Bětušce do jídla ten vařený žloutek??
19. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
Ha ještě něco jsem zapomněla! Katko a dáváš tu kaši večer lžičkou? Já jen, že si pamatuju, že švagrová dávala neteři kaši ve flašce.
19. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Peti já mám půjčenou Aventku a docela dobrý :wink:

Kačí teda u vás ty noce jsou taky výživný :frowning2: a přes den už si vlastně taky neodpočineš, navíc když Štěpánek rabuje celý obývák :grinning:
My už nějakou dobu děláme Paci, paci a když jí manža nese večer spinkat, tak já jí dělám pápá a manža jí hýbe ručičkou. Čekáme, kdy to pochopí a udělá sama nebo bude reagovat na udělej ... :confused:

Jo a holky začínám mít neblahý pocit, že moje dítě bude přesně ten typ, který přeskočí lezení, páč první si sedne. :sweat_smile: Včera se jí pod zádíčka dostala opička Žofka, tím pádem jí to trochu nadzvedlo a ona si sedla. :sweat_smile: Z úplnýho lehu ještě ne, ale jak je trochu podložená, tak to těma svalama už vyrve. Tak se jí teď snažíme podporovat v lezení, ale ona moc zájem nejeví :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Kačí oběd už máme jen skleničku. Ovoce zkouším odpoledne, páč technicky dopo ani svačinu vlastně nemáme. Ke žloutku jsem se jaksi ještě nedostala, ale asi bych měla :sweat_smile:
Kaši jak kterou. Hami obilnou-mléčnou jsem dávala v láhvi, páč ta byla docela tekutá a když jsem to zkoušela lžičkou, tak jsme to měly obě všude možně. Teď jí ale nemůžu sehnat :angry:
Teď dávám Hami na dobrou noc s banánama a ta je hustá, takže lžičkou. Ale můžu ti říct, zlatá láhev :grinning:
19. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
Kačko já si taky myslim, že zlatá láhev, je to rychlejší a člověk nemá jídlo až za ušima :grinning:
Jinak teda Štěpán si sám nesedne, jen v lehátku, ale ze země, že by se nějak hodlal zvednout, to teda ne. Ještě neleze, ale plazí se a už mu to jde celkem rychle, takže včera mě vystopoval v koupelně :grinning: :grinning: Paci, paci mi nějak zatim nechápe, jen to plácání do dlaně, to umí :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
A přijde Ti, že po tý kaši večerní Bětka líp/dýl spí??
19. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Kačí jj. Bohužel tu Hami fakt nemůžu sehnat, věčně je všude vyprodaná :angry:
Bětka si sedne v lehátku a teď nás dostala, když jsme jí v sobotu dali do hluboký korby, jestli by tam neusnula, tak jsme tam pak přišli a ona seděla. Chytla se těch krajů a lup. Ve mě se to ale všechno sevřelo, páč kdyby se předklonila, tak by vypadla ven :frowning2: :pensive:
Teda Štěpánek je fakt akční. To už ho nemůžeš nechat bez dozoru, co? :grinning: No, začínají ti krušné časy :sweat_smile:
Jsem zvědavá, kdy to postihne nás. Bětka zatím jen válí sudy a tím je schopná se taky dostat kamkoliv, ale nemá ještě průzkumnickou. Nebo ona by možná měla, ale jelikož je tady všude studená podlaha, tak jak se vykulí z těch krtků, tak jí tam lifrujem zpátky. :slight_smile:
A Bětka moc dýl nespí, ale nebudí se hlady. Bohužel teď zrovna se nenechá ucpat dudlíkem, tak jde na prso, ale jisté zlepšení a základ do budoucnosti tam je :wink:
19. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Téda tak to je síla s tím jak si Bětka sedla sama v korbičce. Je to fakt už nebezpečný, musí se ty děti hlídat na každym "kroku". Pro mě je to už o nervy, protože si v klidu nedojdu ani na záchod :unamused: A ještě ke všemu máme oddělenou kuchyň a obývák, takže si ani neuvařim, pokud zrovna nespí. Takže krušný časy už mi bohužel fakt začaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A když už Bětka válí sudy, tak myslim, že pak začne taky pérovat jako Štěpula a pak poleze, uvidíš :grinning: A do toho zároveň bude sedět :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Koukám, jak už máte zmáknutý ty příkrmy - zeleninku, ovoce, masíčko, kašičky. No, já se na to těším a zároveň se toho obávám:slight_smile: :slight_smile:.
Peti, ne ne já odsávačku od začátku nemám, mně to šlo krásně ručně, jelo to jedna báseň, za chvíli byla 100 v kelímku:slight_smile:, ale teď je to prostě časem horší, ale to nevadí, pokusím se během dneška něco odstříkat, snad se na tu jednu dávku probojuju.

Dala jsem teď Ondrovi novou hračku - takové vibrující a zvuky vydávající zvířátko a on se tomu tlemí:slight_smile:.

Jinak jsem zplavená až na spoďárách a na zubech, luxing, utírání prachu, praní, něco málo uvařit, do toho sem tam vrčící Ondrášek a teď hurá na ten štrůdl.
19. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Alí splavená až na zubech, jo? :grinning: :grinning: Šmarjá jak to zvládáš? Co u toho dělá Ondra?
19. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Katko, a ta kaše obilno-mléčná od Hami je tedy bez příchuti, jo? Tu jsem ani neviděla - vždycky vidím jen něco s příchutěmi... Taky bych nějakou zkusila, jakou jste dali jako první? Ale Ondra spinká hezky a hlady se nebudí, tak ještě chvíli počkám.
19. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem si chtela lehnout, ale presne jak jsem cekala. Prcek se probral, mel prdiky a bolelo ho brisko, zacal vriskat, tak jsem ho vzala na prebalovak a masirovala brisko. Sice prdiky presly, ale uz nezabral. Takze ted jsme po krmeni a ucinim pokus c. 2 :grinning:

Alco, ty jsi tedy aktivni. Mam z tebe skoro komplex, ze nic doma nestiham :wink:
19. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ondru teď nechávám vyřvat v postýlce, už prostě nemám sílu ho chovat a chovat a chovat, tak ať pěkně hajá a usne, troubík jeden, a jdu se najíst, i když nevím jestli to vydržím - jíst a poslouchat z druhého pokoje ten křik a pláč.
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak co Hrusti, spinkáš spinkáš?
19. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
jaji: no koukám, že ty vaše noci jsou veselejší a veselejší, to musí být Tomík taky pěkně uondaný takhle spát s přerušováním :wink:
jojooo nakonec z Thomayerky :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak jsem zpět, takže já kolena nic moc, mám hodně jezdit na rotopedu nebo kole, brát vitamíny pro kojící matky, dostala jsem ortopedické vložky do bot a po skončení kojení se uvidí co dál, prej za to může porod a to že kojím

no a v poradně, tom přibral za ty dva týdny cca 350g nebo tak nějak a už má 68cm, uffff takže najíždíme na velikost 74 Dostal první Hexu, ani si toho nevšiml, byl totiž tak ukecanej a vysmátej že o tom ani neví. Byl tam takovej šašek, všichi z něj byli nadšený, jak je šikovnej a jak povídá a jak je aktivní, no to je super, hlavně v noci :slight_smile:))Chlámal se tam na jednoho tatínka ale jak :slight_smile:) ten z něj byl úplně unešenej, protože ten jejich chlapeček (mimochodem jen o 3 dny starší, taky narozen v Krči, maminku jsem potkala už x krát) tak jenom ležel a koukal

vše nej Káje :slight_smile:)

kom...ne ne ten je živej až až
19. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jajinko, tak gratulace k úspěšné poradně a věřím, že se Ti ta kolena brzy zlepší...
19. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Tak já jdu chystat věci na plavčo, nerada bych tu něco zapomněla. Musím se vykoupat abych se cítila příjemně a voňavě a nevím, co s Ondrou páč je na zabití. Asi ho trošku přitopím ve vodičce:slight_smile: :slight_smile:.
19. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jáji no teda, to je fakt dlouhán ten Tomík. Tak to je fajn, že byl tak vysmátej, lepší než kdyby Ti tam brečel :slight_smile: A co máš prosim tě s kolenem??

Alí taky už nevim co s tim našim křiklounkem, dneska mu neni nic dost dobrý, všechno ho nudí po půl minutě :confounded: TAK si užijte plavčo a netopit :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
katch...hrozně mě obě bolí při sedání a vstávání ale pekelně :frowning2:

jo jo byl vysmátej a zatím nepozoruju žádnou reakci, možná je víc aktivní :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jáji aha, tak to je blbý no s těma kolenama. A jízda na kole nebo rotopedu Tě nebolí?
My po hexe zatim taky neměli žádnou reakci, teď se děsim toho synflorixu (snad jsem to napsala dobře).
19. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
katch...no bolíí, ale prej mám jezdit, že mám něco ochablýho, proto to bolí :confounded: a prej bacha na antiko kvůli křečovejm žilám hmm :unamused:

synflorix dostaneme asi až po 2. hexe, najednou to píchat nechce
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jaji, to je blby s tema kolenama. Snad se to zlepsi :confused:

Ja jsem na chvili vytuhla. Prcek me nechal, ale vzbudil me pred chvili plny mocak :angry: Kolem 15 höd bysme meli papat a pak razime na prochajdu. :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahoj, ahoj.....teda vy jste spisovatelky :slight_smile: My dneska měli doma taťku, tak jsme se mu věnovali....Kubíno byl přes den hrozně hodnej, to normálně nebývá, takže jsem si vyslechla zas jaký mám život a tak.....to byste se picli :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
já se jen nestačím divit, co všechno Bětka, Štěpánek, Ondrášek umí.....když se vezmu, že za měsíc nás už to taky třeba čeká, nevím jestli se těšit nebo bát.... :slight_smile:
Jáji....kdysi mě doktorka říkala, že na bolest kolena jsou dobrý gumový medvídky, že mají nějakou tu teď nevím co, jeslti želetinu a to potřebují kolena i klouby..... :unamused:
19. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
tak já se konečně dostanu k pc a nikde nikdo? No nic jdu zpátky za klukama :slight_smile:
Jo dnes jsem koupila v drogerii pro Kubína nějaký opalovací krém, když budou ty vedra, aby se mi náhodou nespálil... :wink:
19. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
Ahoj Vladi, tak já už opalovákem mažu, pokud si vzpomenu, ale jen obličejík, protože ostatní měl Štěpánek zatim schovaný :slight_smile: Tak Štěpula hodnej celej den ještě snad nikdy nebyl, takže přítel my mateřskou vůbec nezávidí.
A o gumových medvídcích je to fakt pravda, že jsou dobrý na klouby, taky jsem to slyšlea :grinning: Ale asi to nebude až takový zázrak :grinning:

Jáji HA je obecně špatná na žíly i kvůli tromboze :unamused:
Nám právě doktorka píchne příští čtvrtek 3.hexu a 1.synflorix najednou, tak z toho mám docela obavy. No snad ví co dělá :confused: Ty jo, to mi připomíná, že musim do lékárny a to zase vysolim peněz za ten synflorix :frowning2:
19. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
co je to ten synflorix?? To je taky nějaké nepovinné očkování?? :wink:
19. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Vladi je to nějaká nová vakcína, upravený Prevenar, takže já to dám místo Prevenaru :wink:
Našla jsem o tom diskuzi i tady na koňovi:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95646&vGroupOffset=0
19. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.