• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky,
jak pak se máme.

Peti sraz zítra platí, řekn si ty, jak ti to časově vyhovuje, my se přizpůsobíme, můžeme se nabaštit i v terénu :wink: A sejít se můžeme klíďo na parkovišti před KCMT :wink:
19. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
tak to jo Kačko, já myslela jestli to není něco jiného....my dáváme ten prevenar, takže to stačí.... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak kámoška odjela, manža ještě venčí tu naší ratolest, páč my byly venku 2 hodiny a ta naše opice ani oka nezamhouřila. A samozřejmě, když jsme byly už skoro za humny, tak klap a spala. Jenže já jsem vyřízená, bolí mě opět lopatka a jak to mám, tak i spodek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Tak šel ještě na 30 minut on :wink:

Alí Hami kašičky mi doporučovala Martinka a ta obilno-mléčná je fakt super. Až na to, že jí skoro nikde nemají :angry:

Kačí Bětka válí sudy už pěkně dlouho, páč ona se první začla přetáčet z bříška na záda, ale na lezení to nevypadá :frowning2: Tak holt budu mít třeba dítě, které si sedne, pak se postaví a pak bude chodit a lezení přeskočí, no :grinning: Se nepoprdím :grinning: :grinning: Nemůžou být všechny děti přes kopírák :grinning: :grinning:

Vladí tak vy taky máte taťku doma? Je to fajn, že? Já si to taky užila, hlavně nosil Bětku a tak, kvůli té lopatce. Ale zítra už jde do roboty :frowning2: A my jdeme na kontrolu a Prevenar, tak budu muset Bětku odtáhnout sama :sweat_smile:

Jáji kolo nebo rotoped jsou na kolena opravdu dobrá. Kolo je rehabilitační prostředek i po operaci kolene, což třeba prodělal můj manža. Přetrhal si vazy a na 2x mu to operovali :confounded: A pak musel jezdit na rotopedu. Tak šlapej holka, ať máš kolínka v cajku :grinning: To víš, až ti začne Tomík zdrhat, tak nemůžeš bejt invalida :wink: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
Kaci, prcek taky odpoledne prochajde nespal. Nevim, jestli mel hlad :confused: Nez jsme vysli na prochajdu, tak jsem mu davala papani a on hystericky kricel, ze chce vic nez 120ml, ktere mu dala mamka. Jsem mu ale vic nedala, naivne jsem si myslela, ze usne na prochazce. No, naivne :unamused: Ja fakt nevim po kom je to dite tak rozezrany. Za chvili me sezere i s flastickou :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoooooooooooooj holky,
plavání bylo super a Ondra taky!!!! Mooooc aktivní a hodňoučký. Super. Ale s tím spánek, dneska spinkal jen dvacet minut a ani to plavání ho nezmohlo!!! A to jsem s ním ještě skoro hodinku jezdila venku a PRD. NO, tak to nějak ještě hodinku vydržíme a snad budeme hezky spinkat na noc a v noci.

Zatím papa, jdu za ním, aby se moc nerozeřval.

Jak to vidíte s tím čtvrtkem? Má být vedro.
19. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Hola hola hej, tak u nás už se spinká, manža je teprve na cestě z práce, tak doufám že tu pobudu. Žehlit hodlám až zase zítra dopol.

jj, ten čtvrtek by mně taky zajímal a kdo všechno půjde?
19. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
tak asi máme reakci na hexu, má zvýšenou teplotu a je takovej mručivej, chudík
19. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
jáji ahoj, co manža na koníka??
19. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Hani...jo dobrý, už se sklidnil, ty jo teď jsem nakoukla do tématu Hexa a že já to čtu, byla tam reakce sice na jiné očkování, no ale fuj :frowning2:
19. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
My už taky spinkáme od 7 hodin, tak teď jsme večeřeli a já jdu čumákovat na "Ordinaci"....tak pa zítra :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky, Ondrášek je v postýlce a spinká, asi v 19.55 jsem ho tam ukládala. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
To jsem na to teda zvědavá.

Taky půjdu relaxnout k "Ordinaci" - je to sice blbina, ale na odpočinek jako dělaná, tak zatím pááá
19. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
ali no vidíš to... nechceš se k nám s hrusti zítra přidat? máme sraz s hrusti v 15 před KCMT na Hájích
19. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
Šla bych, Hanko, moc ráda, ale máme zítra od 15.30 Robátka - ten hudební kroužek.
19. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Aha, škoda, tak třeba příště :wink:
19. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak u nás se už taky nějakou tu chvilku spinká :grinning:

A já teda ve čtvrtek jdu, ta zahrádka je stíněná, pokud vím :wink:
Mě nějaké počasí nezlomí. A navíc doma tu teplotu budu mít skoro taky, ale venku na nás aspoň bude trošku foukat :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
já doufám že Tom bude v pohodě ve čtvrtek
19. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jáji a kolik měl teplotu? Bětka na hexu reagovala dobře a jen ten první večer měla trochu zvýšenou. Druhý den už byla v pohodě. :wink:
Prevenar byl horší, to jsem dávala čípek, ale zase, druhý den byla v pohodě :wink:
19. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
měl jen 37,4 po odečtu ale bylo na něm vidět že mu není nejlíp

teď jsem tam byla poprvé nahodit dudla, chjoooo, kdy to skončííííííííí
19. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Jáji tak to je v pohodě. To bude ve čtvrtek O.K. Mě teď došlo, že zítra jdeme na Prevenar :sweat_smile:
Tak snad i my budeme v pohodě :wink:
19. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
no uvidime az se vzbudi
19. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, přeji Vám dobrou noc!
Jaji, to bude v pohodě. My jsme naštěstí až na jednu reakci po poslední dávce Prevenaru neměli žádné problémy způsobené injekcí, což bylo fajn.

S tím čtvrtkem nevím, uvidím, jak se bude Ondřejík chovat po plavání, na které jdeme ve 14hodin.
19. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Já fakt myslím, že tohle bude dobrý. Tak nějak to probíhalo i u nás. V noci pak měla po odečtu asi 37,5 a ráno už úplně dobrý. Po hexe jsme ani nečípkovali :wink:
Ten Prevenar je fakt větší potvora :sweat_smile:
19. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Alí doraž :wink: I s mokrýma věcma. On bude hodňoučký, když tam bude mít nevěstu :wink:
19. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Do kolika tam plánujete být, Katko?
19. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já se budu muset stavit doma páč budu mít nějaké kytky, které dostanu od maminky, a to bych nerada vláčela přes celou Prahu.
19. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Alí tak to ti nepovím. :frowning2: Ale můžem si zítra napsat. Než vyrazíš, tak písni a já ti aktuálně napíšu, jak to vypadá :wink:
19. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Katko, až pozítří, ne? :slight_smile: To by bylo fajn, kdybychom si přes sms daly vědět:slight_smile:, abych se za Vámi nevypravila a tam bylo pusto prázdno...
19. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky nechcete to teda přeložit na další týden? Kvůli počasí, očkování...je toho docela dost co do toho může vlézt..
19. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Alí jasně že pozítří :grinning: To víš, mateřská demence :wink:

Já teda nevím, mě počasí nevadí a hlavně to může být to samé.
Když to většina odpíská, tak samo sama tam sedět nebudu :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Já to neodpískávám, jen mi do toho vlezlo to náhradní plavčo (a příští týden ve čtvrtek to bude to samé asi), nerada bych aby nám ty hodiny propadly kvůli té pozákrokové rekonvalescenci.
19. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.