• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Pro mne by byl fajn čas tak kolem 16té:slight_smile: - možná by bylo i menší vedroooooo! Já ho totiž moc nemusím.
19. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
jj to já chápu, já jen aby z toho pak nebyly dvě reakce na očko, únava nebo rozmrzelost po plavání a spěch a tak, to by byla škoda. Byl to jen návrh :wink:
19. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Hani já vím, to je jasné :wink:
Já za sebe s tím problém nemám, ani s počasím, ani s reakcí (teda doufám, ale je to už 3. Prevenar, tak to snad ty reakce budou stejné :sweat_smile: ).
Holky se musí taky vyjádřit a pak to sesumírujem a rozhodneme :wink:
19. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
No, jasan, počkáme na reakce dalších a uvidíme.
Vladi psala že ne, jinak asi nikdo. Katchul zmiňovala možný odjezd na chatu, tak se necháme překvapit, jak to dopadne.
19. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Alí přesně, zítra to rozštípnem.
Třeba Marťa tu není celý den a tak :wink:
19. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
no a co Pri, ta dorazí?? nebo ne?

já myslím že Tom bude ok, holt dostane letní oblečko a jedem :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
No jo, Pri se tady dlouho neukázala, co? Ona byla na té chatě, ne?

A Kate je asi stále na Slovensku :fearful:
19. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holčičky :dizzy_face: včera jsem měla takový fofr, že jsem se sem vůbec nedostala.Ráno jsme byly s Kačenkou na rovnátkách, dostala velikou pochvalu, že se jí zoubky rovnaj, vůbec nikdo tam nebyl, takže jsme byly za 5 minut venku, pak jsme jely na Chodov, nakoupily jsme nějaký hadříky a boty Kačce na školu v přírodě a pak velký nákup v drogerii.V poledne jsme měly sraz s kámoškou na obídek a odpo jsme byly u babičky.Večer jsem byla totálně vyřízená.
Dneska ráno jsem vstala dříve a uplácala jsem jahodové knedlíky, tak jsem zvědavá, jestli je Nelinka bude papat.
Na srazík zítra se těšim, teplo nevadí, je to v lese a ve stínu, takže s tím nebude problém.Kdo tedy dorazíte?
20. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky,
tak dneska bude venku už asi slunečno a teplooo.
Já teda hlásím ve čtvrtek ráno odsun před vedrem z Prahy na chatu. Auto už máme v pořádku :slight_smile: Takže mě by se sice líbilo kdyby se srazík přesunul, ale příští čtvrtek jdeme na dvě očkování (synflorix a třetí hexa), takže to bych taky nemohla :unamused: Takže bohužel :frowning2:
Dneska jdeme na procházku se spolužačkou ze základky, kterou jsem potkala náhodou nedávno na Novodvorský v Tchibu :grinning: Má dvě děti. A večer chci zajet na nějaký menší nákupy, potřebuju drogerii, lékárnu a tak podobně.

Otevřeli nám tu blízko domu novou zahrádku, vypadá docela hezky, tak jsme se tam včera vypravili asi v půl sedmý. No a samozřejmě bylo plno a víc jak polovina osazenstva byli rodinky s kočárkem :slight_smile: Takže jsme zkončili jen na procházce.
20. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj Katchu, tak to je škoda.Přesunout to můžem, jen nevím na kdy, každý pořád něco má.Jak jste na tom v pondělí?
20. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Martí ahooj, já vim, je to těžký domluvit, tak aby přišli všichni. V pondělí bych mohla.
A dneska má Nelinka 13 měsíců pokud se nepletu :slight_smile: Takže gratulace, už jde do druhýho roku :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
já bych taky mohla v pondělí a budu mít Kačku na švp a Míšu taky pryč, takže bych nikam nespěchala, to by bylo prima.
no jo, je 20 :dizzy_face: tak Neli děkuje :wink:
20. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Jo a potvrzuju, že na Zelený louce opravdu bývá aspoň trochu chladněji, je to v lese a teče tam kousek potok, takže tam snad žádná výheň nebude :wink:
20. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Dobré ráno, u nás pondělí blbý, jdeme do ZOO :frowning2:
20. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Hani a zítra můžete?
20. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
jj, zítra je ok, akorát to není na dlouho, musím balit na sraz
20. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
no to já taky, my jedeme na chalupu už zítra k večeru....
20. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
to máte taky pěkně napilno :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:06  • Odpověz
marti a kde to přesně je? je tam někde busí zastávka? nevím jestli budu mít kárku, manža teď má v práci nějakej projekt a dneska tam byl už na 6, tak to bych mu nemohla udělat, aby jel busem :cry:
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
to my pořád :grinning: já to ale stíhám, zabalim si ráno a jídlo nakoupíme po cestě, akorát bych ráda kolem 17.30 byla doma.
je to zastávka IKEM a pak přejdeš a jdeš směr les :wink:
jede tam 193 a 114
Ahoj holky,

koukam, ze se tady resi srazi. No, ja jeste nejsem rozhodnuta. Musela bych jet MHD a jednak manza se na to moc netvari, ze bych vlacela prcka v 5 tydnech MHD, ale hlavne mi vadi, ze bych nazpatek jela v tom nejvetsim blbinci, az pojedou lidi z prace... v tom vedru :unamused: . No, nevim, uvidime kolik lidi se zucastni :wink:
20. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
možná i 113 to si nejsem jistá
20. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
holky pokud chcete někde jinde, není problém :wink: navrhujte :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
ty jo, to je přestupů, to zkusím to auto..
20. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Holky 113 určitě ne. Ale 114 i 193 jezdí nízkopodlažní celkem často :wink:
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Hani nebo můžeš 170 k nemocnici a nahoru pěšky, ale je to do kopce....
20. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Hani no pojedeš tam vlastně jako jsi jezdila do porodnice, jen o zastávku dál :slight_smile:
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Hani, museli bysme jet z Haju 170 a pak na Kacerove nebo na Michelskem lese prestoupit na 193 nebo 114.
20. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
katch já právě jezdila do porodnice autem :grinning:
20. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.