• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
aha, proč mi to nenašlo tu 170... to je schůdnější, bych to možná i došla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peti kdybych měla to auto, tak bych vás klidně s prckem vzala :wink:
20. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
jestli se vám to zdá daleko, tak fakt můžeme jinde, napadá někoho něco jiného??
20. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
marti není to daleko :wink: jen blbější spoj, ale ta 170 je ok :wink: akorát pro peťu ty lidi v MHD, to chápu.
20. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
musím nakrmit zvíře, za chvilku jsem tu :wink:
20. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
tak jsem tu :wink:
20. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Tedy, to byla rychlovka. Me prcek zatim nespinka a to by mel mit v 11 hod. dalsi papani. Ted si momentalne "povida" se slonem v posteli, tak si rychle jdu umyt hlavu. Musim vyuzit toho, ze nekrici :wink: :grinning:
20. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak něco dohodněte, já letim na nákup a pak na plavání a mrknu až odpo :wink:
20. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
jj ryychlovka, lahev má raz dva :slight_smile: teď je v postýlce, uvidíme, jestli si na chvilku schrupne
20. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Baf, jdu jen v rychlosti mrknout, než pojedeme k dr.
Já se srazem ani místem problém nemám a jdu.
A v pondělí můžu taky a klidně se s váma sejdu znova :wink:

A zahlásím se až od dr. :grinning:
20. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Tak na zítra mám domluvené auto, tak Peti kdybyste chtěli s malým svézt, není problém :wink:
20. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Uff tak já jsem z nákupu, je tam hic už ted :wink:
ok tak tedy zítra 14.30 na louce, ju?
Kačko dobře pořidte u dr. :slight_smile: a my se jdeme chystat na plavčo :wink:
20. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoooooooooooj děvčata a miminka.

Tak jsem byla s Ondrou dvě hodinky venku než začne ten šílenej pařák (i když vedro je tam už teď), ovšem pokazila se mi klidná procházka tím že jsem vytrousila mobil!!!!!! Pamatuji si asi tak v jakém místě to mohlo být, takže jsem tam to místo asi třikrát projela a pak letěla domů, abych zavolala ze záložního mobilu, který tu mám od manžela, manželovi, který se mi postará o zablokování atd... TO JE TEDA PECH, ještě jsem nikdy nic neztratila. Vím, že jsem dávala mobil jako vždy do kapsičky na tašce co je na kočárku, ale asi jsem se netrefila, žuchnul do trávy a já to neslyšela. Sakra práce. Škoda kontaktů, toho hezkého čísla, fotek, smsek, které jsem si tam schovávala. Já jsem tak NASR..Á a smutná. A taky šíleně upocená jak jsem letěla domů, mám asi čtyřicítku horečku.
20. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
Ali to je mi teda líto :frowning2: Ale to číslo ti můžou dát stejné :wink: Tak aspoň něco, ale všeho ostatního škoda :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jasně Hanko, já vím, že to číslo asi bude stejné. Manžel mi na mobil zkoušel volat a je to bez signálu, tak z něj snad nikdo nevolal a nevolá!!!! To je teda pech.
20. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Ali, to je mi lito. To bych byla taky nastvana :unamused:

Hani, domluvime se odpoledne. Jinak ja mam umytou hlavicku, neco malo jsem vyzehlila a pripravila si obidek. Za chvilicku se probudi to nase zviratko a bude se dozadovat papani :wink:

Dneska mi prisli kratasky Next, co jsem prckovi objednavala z mimibazaru a jsou moc pekne. Uz se tesim, az mu je dam. Bude frajer :wink:
20. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Peti jj :wink:

Taky jsem teď brouzdala po MMB, včera jsem tam Káje objednala krásný šatky na svatbu a ještě sháním nějaké džíny, všechny už jsou jí malý :frowning2: Ale nic hezkýho, levnýho jsem nenašla :frowning2:
20. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky, HEZKY SI ODPaaoO
20. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
ondra poslal dřív než jsem dopsala - užijte si procházku odpoledne!
20. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Alco, ja jsem koukala, co nam to pises :wink:

Hani, ja si na MMB ted uz filtruju vicemene jen Next nebo H&M, protoze ty maji moc pekne vecicky na prcky a kdyz na neco hezkeho natrefim, tak objednavam. Ted jsem objednala po delsi dobe, protoze pred tim me taky nic moc nezaujalo :wink:
20. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, nešel mi doma internet, tak jsem byla pár dní mimo...u nás je všechno při starém...pořád někde couráme. Asi nestihnu dočíst, tak se jen zeptám, chystá se nějáký ten srazík nebo už jsem ho propásla ???

A ještě jedna otázečka, nemáte někdo doporučení na nějakou chatu k pronájmu, kam bychom mohly odjet se švagrovou a dvěma dětmi jako na dovču, Kde to bude je celkem jedno...
20. kvě 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
pri ahoj, srazík je zítra ve 14:30 :wink:
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
ahoj ahoj.....tak jsme se vrátili s Kubínem z prochajdy a za chvíli půjdeme papat... :slight_smile:
Hezky si užijete zítra sraz, já si vás pak přečtu, jak jste se měli....my máme to očkování a ještě jsem už přes týden objednaná taky na zítra odpo ke kadeřnici, trochu se zkulturnit.... :slight_smile:
Alčo....chápu jak si naštvaná....ale zas si už příště budeš dávat pozor a už se to nestane.... :unamused:
20. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
vrana: jejda holky to mě štve...my jsme zítra uplně mimo Prahu...no co se dá dělat...snad to není poslední srazík. Moc ráda bych vás poznala...
20. kvě 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky tak jsme zpátky od dr., obě naobědvané, tak jdu poreferovat naše výsledky :wink:

Váha: 6840 g
Výška: 69 cm
:grinning:
Prý jsme zdravé, krásné a šikovné (teda Bětka :grinning: )
Dostala na čas poslední bodanec, jako vždy u Prevenaru brekla, ale jinak dobrý :wink:
Tak teď jdeme až 1.7. :confused:

Alí přesně vím, jak se cítíš. já bych se picla, kdybych přišla o mobil. To číslo je asi to poslední, viď? Ale ty fotky, kontakty, já tam mám i videa s Bětkou a tak :frowning2: :frowning2:
Moc, moc mě to mrzí :cry: :cry:

Ahojky Pri, tak sláva, že si na příjmu a neboj, srazík to určitě není poslední, páč někdo nemůže, což se dá pochopit, když je nás tolik :grinning: Takže to určitě zopáknem :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky,
tak ja na srazik zitra nakonec taky nepujdu. Ted mi narychlo psala jedna kamoska, ze by prijela mrknout na Honzika. Hodne dlouho jsem ji nevidela a a moc rada bych ji videla a popovidala si s ni, tak ji dam zitra prednost. Snad se na me nebudete zlobit :wink: Priste vam to urcite vynahradim :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Katko, gratulace k šikovné Bětce - o tom by se snad ani nepochybovalo, ne? Hezké míry:slight_smile:.
My se chystáme na Robátka.

To víš, že mne to štve a mrzí, všechny ty kontakty hlavně, nikde je samozřejmě nemám - zálohu mobilu jsem si dělala někdy dávno, chjooooo. Musím po Robátkách pro novou kartu do Vodafone, tak snad to nějak zvládneme s Ondráškem

Zatím pa.
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky,

Alí tak to je fakt hoodně nepříjemný ta ztráta mobilu. To je mi líto :pensive: Osobně by mě nejvíc štvala ztráta kontaktů, protože fotek tam moc nemám.

Katko tak Bětuška si stále udržuje míry modelky :slight_smile: :grinning: A zdravé, krásné a šikovné jste určitě obě, ne? :wink:

My jdeme teď ven na ten srazík se spolužačkou, vůbec nevim co na sebe, aby mi nebylo horko a co dát Štěpulovi?? Tohle asi budu řešit do jeho puberty :grinning:

Stavím se odpoledne nebo večer, zatim papa
20. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Katchul, venku je fakt vedro. Ja taky resim, co dat prckovi, aby se v tom vedru neuvaril :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Alí to je fakt pech teda :frowning2: Máš někde teda číslo na mě? Aby jsi mi mohla zítra napsat.

Kačí tak si užijte srazík a škoda, že zítra nejdeš :frowning2:

Peti ty si taky užij kámošku a snad příště :wink:
20. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z plavča, dnes jsme děti potápěly a pod vodpou jsme je měly pustit a čekat až vyplujou, bylo to zajímavý, byly pěkně vykulený, ale nikdo neplakal a ni si neloknul, jsou to šikulky :dizzy_face:
Alčo to je mi líto s mobilem, taky v něm mám spoustu kontaktů, které bych těžko dohledávala a i sms třeba z porodnice apod. :frowning2:
kdo tedy dorazí? Hanka, Kačka, Pri, já a ještě někdo? co Alča?
20. kvě 2009 v 16:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.