• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak jsem na chvíli doma, v půl šestý nám dorazí taťka a jdu zase do ulic :grinning:
Jako teda máme doma pěkný vedro už teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí tak to muselo být úžasný to potápění prťousků :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak myslím, že Jájinka psala taky, že dorazí na sraz, ale dnes tu ještě nebyla... co se děje Jáji??

Kačko teď jsem si všimla, že už jsi mě předběhla v počtu příspěvků :grinning: :grinning: A chtěla jsem se zeptat, jak se škrábe banán? :slight_smile: Psaly jste si o tom s Hankou a nějak nevim co si pod tim představit... Já dneska dávala poprvé Štěpulovi maso - zeleninu s kuřecím masem - a teda žádný úspěch to nemělo, skoro nic mi nesnědl :unamused:
20. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Martí Pri ne, ta psala, že je mimo. Takže to vypadá na tebe, mě, Hanku, Jájinku, možná Alča. Snad jsem na nikoho nezapomněla :wink: A potápění muselo být super :grinning:

Kačí tak to jsem dobrá teda :grinning: A banán se škrábe lžičkou. :grinning: Normálně po něm jezdíš lžičkou, až si na ní něco naškrábeš :grinning: :grinning:
Zelenina s kuřecím masem mu nechutnala, jo? Bětka mi to sní, ale je pravda, že je to taková kejdička. Třeba ty s tím hovězím nebo jehněčím se mi líbí víc. Nebo ta zelenina s králíkem.

Holky my slavíme dnes taky úspěch, Bětuška snědla celýho Sunárka Jablko-banán :grinning: Tak jestli to takhle hezky půjde, tak nahradím další kojení :grinning:
20. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
holky byla jsem u babi, ráno doma hádka opět kvůli koníkovi, no jako mazec :frowning2: měla jsem chuť už se nevracet, teď není doma tak tady můžu bejt
20. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Teda Katko ta Bětka jede, jak to, že je to takovej jedlík a přitom tak hubená? :grinning: Králíka tu právě mám, tak jsem zvědavá, co na to pan mlsný jazyk :slight_smile: :grinning: A díky za osvětlení pujmu škrábání :wink: :grinning:

Jáji teda, teda, co si ty chlapi myslej? :angry: Že budeme celej den jen zapřáhnutý u dítěte, vařečky a žehličky? Ale to se spraví, držim palce :wink:
20. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
no u nás je to poslední dobou furt, asi ho navádí doma matka nebo nevím, vždy přijde od nich a je nasranej a hned mě sprdne že něco není uklizený a že furt vysedávám na koníkovi atd, no jsem nasraná až na půdu, co ti budu povídat :angry:
20. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
hlavně jsem docela hotová, v noci jsem spala ani ne 4 hodiny a to ne v kuse, on chrápal 7 hodin v kuse, do toho prcek chce být neustále u mě, když ho půjčím mojí mámě nebo tak tak prostě řve, je to docela záhul, on si asi myslí že já spát nepotřebuju nebo co :frowning2:
20. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Ach joo, to je fakt síla Jáji :frowning2: To se nedivim, že jsi naštvaná, manža to asi nevidí, že s prckem máš dost práce a když je chvilka volná, tak zrovna nemáš náladu na pulírování bytu. To spaní je na prd no, škoda, že nemůže v noci nakojit manžel, že by sis taky jednou dáchla.
20. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
No my se taky poslední dobou často chytneme, já jsem prý strašně vztahovačná a hned se urážim, to mi bylo řečeno :unamused: A nejhorší je, že je to asi fakt pravda, mě teď vytočí od přítele jakákoliv narážka na mě, nevim proč, dřív jsem taková nebyla.
20. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Ciao senority :wink:
20. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Hani tak jak jste si užily prochajdu s Peťou?
20. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Jáji tak to je síla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To si zatím nedovolil ani můj manža, a to už jsme pořádnou hádku na téma že tu nic nedělám měli :angry:
Oni si jako myslí, že chodí do práce a my jsme na dovolené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Víš co bych ti doporučila? Na pár hodin odejít a nechat ho tam s Tomem. On by si třeba pár věcí uvědomil.

Kačí Bětuška papá hezky a už přibírá. Nepřibírala po mém mléku-

A řve jak tur, jdu za ní
20. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
katch dobrý, bylo to moc fajn :slight_smile: Kája se opět předvedla, vykládala tak, že ji muselo slyšet celý sídliště, zlatý držhubky :grinning:
20. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Holky asi je nějakej blbej den, my jsme se porafali dvě minuty po tom co vylez z auta :angry:
20. kvě 2009 v 17:32  • Odpověz
katch...no on se nebudí na kojení ale na dudlík ale manža nic nesylší :frowning2:

ducky....nooo asi to budu muset udělat, ono zabav celej den takhle malé dítě :confounded:
20. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Jáji no to co Ti radí Ducky je dobrý řešení, uvidíš, co pak bude říkat. Ale ne že šoupne Tomíka k rodičům.

Hani tak to je sranda s ukecanou Kájou :grinning: a super, že držhubky zabíraj. Chystám se je taky koupit už konečně.

Katko aha, tak že by fakt existovalo slabý mlíko? :confused:
20. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
Tak já jedu, stavim se večer, pa
20. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
a já jsem byla na úřadu. Už v dubnu mě skončila mateřská, tak jsem byla požádat o rodičák. Pořád jsem na to měla čas a nakonec jsem to stihla skoro akorát, protože ta "paní" mi sdělila, že se vyplácí jen tři měsíce zpětně. No hlavně, že to mám. Nechala jsem Kubíka hlídat přítele a sjela jsem tam.....
20. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Hani tak fajn že jste si to užily, vlastně užili, páč tam byl i chlap s váma :grinning:
A Kája je dobrej vypravěč, vykládala i na Chodově :grinning:

Jáji udělej to. Já už bych vlastně mohla taky, když je částečně na skleničkách. Tomík při nejhorším může dostat UM a hotovo. Takže mu dopředu nic neříkej, když je takovej, ale třeba v sobotu ráno se sbal a řekni mu, že přijdeš po obědě a ať si zkusí postarat se o dítě, uklidit a uvařit oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni si fakt myslí, že když nás živí, tak mají nárok na všechno a protože jsme doma, tak musíme udělat všechno.

Kačí prý ne, ale já ti nevím. Jako Bětka je cvičenka, ale že by to všechno vycvičila? :fearful:
20. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Jinak Kačko....u nás je to taky tak....taky mi říká, že jsem vztahovačná....taky se dost urážím a myslím, že jsem dřív taky taková nebyla. To asi ten porod zavinil :slight_smile:
Jájí....Každý má někdy období, kdy je to všechno OK, a pak období, kdy to za moc nestojí....ale určitě být na tvým místě byla bych uražená....a dost... :unamused:
20. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Kačí...tak vidíš, to naše paní doktorka by vás s takovou váhou pochválila. V půl roce má mít dítě dvojnásobek porodní váhy, takže nejste hubení, jste akorát.... :grinning:
20. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
ducky...no já jdu v sobotu na sraz s lednovkama takže i s prckem :grinning:

katch..k rodičům, ha ha tam by řval jak tur, jen co se podívá na tchýni už brečí :grinning:
20. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
Vladi hubená je, páč porodní váhu měla 3920 g :slight_smile: , takže v půl roce měla mít skoro 8 kg a to neměla ani smykem :grinning:

Jáji tak v neděli, to máš fuk. Ale řekla bych, že ten tvůj je ještě horší případ než můj :angry:
20. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
no on má totiž matku co nedělá nic jiného než uklízí víš??
20. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
No jo no, to je dosti blbé :frowning2:
Já jsem manžovi navrhovala, že pokud má pocit, že tu nic nedělám, tak ať se 24 hodin stará o Bětku, včetně noci a já jí budu jen kojit. A nechtěl :wink:
Tak mu řekni, ať nejdřív ujde v tvých botách několik kilometrů a ať pak hází soudy o tom, jak neuklízíš a nevaříš :angry: Ježiš ve mě se už vaří krev :angry:

Já teda toho mýho musím teď pochválit, páč o víkendu i ty dva dny se o Bětku dost staral, pomáhal a šetřil mé namožené záda :wink: Dokonce se chtěl vzdát segedínu, který jsem v neděli vařila :wink: Jako že ho nemusím vařit, když mě to bolí :slight_smile:
20. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
A Bětule řve, tak já jdu. Je po tom očku nějaká ukňouraná :frowning2:
20. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
my půjdem v 7 koupat a pak radši nechám noťas vyplej, tak kdybych se neukázala tak se mějte, zítra se zkusím připojit
20. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Kaja je hotovy vypravec :wink:

Jaji, to me mrzi. No, muj manza nastesti zatim neprudi a kdyby nejake reci mel, tak mu hned navrhnu, ze cely vikend je Honzik jeho :grinning: Jen obcas mi lehce vytkne, ze pry jsem zavisla na Konikovi :grinning:
20. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
autor
Holky tak já jsem v šoku. Říkala jsem manžovi o zakazování koníka a on mi na to řekl, že je naopak rád, že koníkuju, že mám nějaký kontakt a můžu se radit se zkušenějšíma. Jako asi kdybych to přeháněla, tak by mu to někdy lehce vadilo, ale v globále je rád :fearful: :astonished: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak jsem tu zase, jen na skok :grinning:

Vladi každopádně za to může ten porod :grinning: :grinning: anebo možná ta mateřská, jako, že nejsem mezi lidma celý den jako když jsem chodila do práce a leze mi to na mozek asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji to je teror teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kačko no vidíš jaký máš doma poklad :slight_smile: :wink: Myslim, že mýmu to taky nevadí, on se mě i ptá co holky na Koníkovi a co novýho tady a tak. Jen někdy mi řekne, že bych nemusela sedět tu po večerech když je doma. Což jsem uznala, že má i celkem pravdu.

Holky koupila jsem na Budějárně teď ty držhubky :grinning: Uměly to děti jíst samy hned? Jako Štěpán nevěděl co s tim má dělat, tak jsme mu to strčili do pusy a měl to tam jak cigáro :grinning: :grinning: Snědl teda jen kousíček, tak zítra zkusíme zas, ale měl to teda všude, ručičky, pusa, obličej... všude drobky z jedný žížaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Kačí Bětka to cucá :grinning: , páč nemá zuby. A má to taky všude, když jí s tím necháme samotnou :grinning:
A to s tím cigárem mě fakt pobavilo :grinning: :grinning:
My jsme jí to poprvé drželi a ona to cumlala, až si kus ucumlala a polkla :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.