• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko a máte ty kukuřičný nebo jiný?? No Štěpán to taky cucá, má zuby sice dva, ale jsou vylezlý asi tak 3mm zatim :grinning: Takže jakoby je neměl :wink:
Tak já budu muset jít balit na tu chatu a pak do sprchy, se mi nechce na to balení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zítra si užijte srazík, budu na Vás myslet až si budu válet šunky na zahradě :slight_smile: Nakouknu ještě ráno, pokud budu stíhat. Tak se mějte krásně, já budu asi až v neděli.
20. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
čau ženy, vůbec vás nestíhám :wink: uklízela jsem ted jak šílená abych měla hotovo a mohla zítra na srazík.Na zítra mi zbývá jen žehlení, protože je prádlo mokrý, jinak bych to udělala ještě ted, takže budu v pohodě stíhat.
Kačí Bětuška má krásné míry :slight_smile:
holky, sejdeme se až tam nebo chcete někdo jinde při cestě?
20. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Kačí máme kukuřičný a rýžový. Zatím jsme otevřeli kukuřičné :wink:
Jo a jestli se příště nezúčastníš, tak už dostaneš :grinning:

Martí v pohodě :grinning: A díky :wink:
Já asi na 99% pojedu autem, páč se teda nechci pařit v busech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže já se s váma sejdu až tam :wink:
20. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hezký večer, holky,
Robátka byla SUPER, byly jsme tam jen tři maminky a miminka, takže takové komorní ale prima prostředí. Pak jsem jela k mamince na Háje, Ondráška nakrmila a nechala jí ho tam (naštěstí souhlasila a nebála se s ním být sama samotinká) a jela jsem s Martinem na Chodov vyřídit si novou kartu Vodafone, hurááá, takže snad od zítra mi bude fungovat mé čísílko:slight_smile: :slight_smile:. Jen nemám čísílka na Vás, holky, napíšete mi je do IP, prosím?

Jinak byl dneska Ondrášek hodňoučký (s babičkou prý úplně zlatý:slight_smile:) tak mne překvapilo když měl teď šílený problém usnout a tak to doprovázel obrovský srdceryvný pláč. Ach jo, trvalo to asi půl hodinky, ale snad už spinká, klouček náš milovaný.

Holky s tím srazem zítra, uvidím, jo? Ve 14 jdu plavat - to dříve než v 15 z toho centra nevylezu, pak by to chtělo Ondru nakrmit a dovézt domů ty květiny. Prostě bych napsala Katce (dá-li mi telefon) jak to na louce vypadá a zda má cenu abych ještě dorazila.

Kdyžtak bychom se mohly, Katko, sejít někdy spolu, aby ženich s nevěstou se viděli:slight_smile:. Co Ty na to?
20. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Alí tak to jste si teda užili :wink: My jsme dneska na Hajískách nebyly, páč nám odpadly kvůli školení naší lektorky.
Ono mi to ani nevadilo, když dostala Bětka ten bodanec. Zatím to ale vypadá, že to zvládá jen s lehce zvýšenou teplotkou :pensive:
Určitě se můžeme sejít :wink: Jen kde? :grinning:
20. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Alčo já bych vás hrozně ráda viděla, ale obávám se, že to zítra neklapne, pokud ještě pojedeš domů, tak bys přijela kolem 17 a to já už musim být na cestě domů, protože jedeme na tu chalupu.Můžeme se ale dohodnout na příští týden, já ho budu mít volnější(bez Míši a Kačenky).
číslo jsem poslala :wink:
20. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Kačí a nevyrazíme zase na brusle? A Alčo taky bruslíš?
20. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Holky, nebruslím, v tom s vámi nepojedu:slight_smile: :frowning2:.

Nechci ještě zatracovat svou přítomnost na srazu, uvidíme odpoledne, jo?
20. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Alčo tak pokud dorazíte bude to fajn :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Sorry holky, čučela jsem na fotky. Zatím stále jen v našem PC :grinning:

Martí příští týden, jo? Já ještě zlehka cítím lopatku :sweat_smile:

Alí tak uvidíš, samo budeme rády, když dorazíš :wink:
20. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já jsem hodila několik fotek z našich kroužků:slight_smile: do alba na rajčeti.
20. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Alí juknu. A pro dnešek se loučím. Půjdu se vykoupat, pak se juknu na Myšlenky zločince a spinkat :grinning:

Dobrou
20. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobrou noc, jdu také, papa zítra (doufám) nebo jindy:slight_smile:
20. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
Dobré ráno,
holky mám blbý zprávy :frowning2: Včera přišel manža a připomněl mi, že dnes v 15:30 k nám má dorazit nějaká ženská z Avivy ohledně nového pojištění pro Káju a stávajícího pro manžu, je to domluvený už hrozně dlouho a já na to úplně zapomněla :frowning2: :frowning2: :frowning2: A nemám ani auto aby manža stihl dojet domů, tak to fakt nezvládám, protože sotva bych přijela musela bych zase zpátky :cry: chjooooooooo
21. kvě 2009 v 07:23  • Odpověz
Krásnééééééééééééééé ráááááááááááááánoooooooooooooooo!!!

Hanko, nedá se nic dělat... Možná bychom ten sraz měly přeložit, ale uvidíme, co holky na to. A o víkendu (nějakém) se Vám to udělat nechce??? manželé by to pochopili, ne? Ten můj určitě:slight_smile::slight_smile:, ten je rád když mám zábavu:slight_smile:.
21. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
jo ten víkend možná není blbej nápad, chlapi by měli chvíli volno a nebudeme mít žádné kroužky
21. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
My můžeme tuto sobotu, pak ten další víkend, ale pak jsme v nemocnici s tím ouškem a uvidíme jak na tom budeme pooperaci, doufám že dobře.
21. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
my tenhle víkend nemůžeme určitě, leda v neděli odpoledne až se vrátím ze srazu, příští týden jsme chtěli na chalupu, ale to by se třeba dalo ještě nějak zařídit.
21. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
holky tak já bych to asi přeložila ne??

já teda víkendy nemůžu :((

jinak ahojky :wink:
21. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: tak jak chcete, můžeme to přeložit :wink: ale o víkendu já nemůžu nikdy, bud jsme pryč nebo máme program, Míša tu celé týdny není, takže to snad chápete :wink:
co to pondělí?
21. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
po já můžu
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
ahoj, ahoj....já tedy o víkendu taky nemůžu nikdy. Skoro žádný víkend nejsme doma a když už zůstaneme, tak většinou taky něco máme společně....
Je to těžký se domluvit aby mohl každý, to znám z práce, z akcí :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
a na kolikátou byste to v pondělí viděly? že bych dala zoo před tím
21. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky!
Zase resite srazik :grinning:
Normalne prcek dneska spinkal od 22 hod. do 5 hod. a to jsem ho rano jeste vzbudila na papani. Ale pak uz nezabral a pobrekaval. Az ted jsem ho nakrmila a zase spinka :slight_smile:
Dneska mi dorazi na navstevu ta kamoska, uz se fakt tesim. Prijdu si doma jako asocial, jsem byla driv zvykla na spolecnost a ted fakt obcas trpim :unamused:
Na pondeli hlasi prijemnych 24 stupnu :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Si musim koupit opalovaci krem. Vcera jsem si na prochajde s Hankou a Kajou trosku opekla nosanek :grinning:
21. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Ty jo tak venku to hlásí už 27 a doma 25, počkám až se dítě vzbudí a vyrazíme na nákup a pak asi nevytáhneme paty
21. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my v pondělí taky můžeme.
Teda ale já se dneska těšila :angry: :grinning:

My dneska měly děsnou noc. Asi kvůli tomu očku, páč v 19,15 měla Bětulka po odečtu 37,5, ale šla spinkat. Tak jestli v noci bojovala s teplůtkou. Hrozně se furt probouzela :frowning2: A když jsem jí kojila, tak měla čelo studený a spocený a hlavičku teplou. Ale ráno je dobrá, měla 36,5 :slight_smile:
21. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
tak my si dáchli na hodinku, nevím nevím zda dneska půjdeme ven, možná jen na chvilku, já osobně ty velká vedra nemusím
21. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
Jáji co manža? Už se trochu uklidnil?
Já ty vedra vyloženěn nesnáším, ale nemůžeme být celý léto zavřený :grinning:
21. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
ducky...jo jo trochu je, vcera jsem na nej ale byla docela nasr i kdyz prisel vecer :angry: Jo tak to je jasny, asi ven pujdeme, uvidim jak se mu to bude libit, sla bych ted ale jak jsme spali tak by v kocaru neusnul, takze asi az po obidku
21. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.