• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, tak jak u Vás, u nás byl ten řev naprosto šílenej!!! Skoro 40minut! A pak 35 minutový spánek, já se z toho Ondráška picnu.

Venku se zatahuje, hurááá, že by nějaká přeháňka a trochu vzdoušku?
21. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz
Katko a pediatři zse že od zubů může být cokoliv, i průjem. Tereze když rostly stoličky, měla zvýšenou teplotu týden a protivná byla jak necky. A vzhledem ke kájinýmu rozpoložení při klubání prvního zubu bych těm zubařům zas tolik nevěřila :slight_smile:
21. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: jdu se rozloučit, protože asi za hodinu jedeme, už mám vše nachystané, jen se naskládat do auta.
Hani tobě držím palečky at odjedete a užijete si to.A všem samo krásný sluníčkový víkend(doufám že bude hezky) :slight_smile:
ukážu se asi až v pondělí, pa pa :wink:
21. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
papa užijte si to :wink:
21. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Martí hezký víkend, užijte si to :wink:
21. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Martinko, krásně si užijte víkend, papa.
21. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mam po navsteve, pred chvili kamoska odjela. Byla jsem rada, ze ji vidim a ona byla z prcku uuuuplne mimo :dizzy_face: Jen prcek cele odpoledne nespal, to se mi fakt jeste nestalo. Ani v kocarku nezabral. Nevim, jestli je to tim vedrem, nebo tou navstevou. Ted uz se snad uklidnil a mozna na chvilku chrupne nez se pujde koupat :frowning2:
21. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Hrusti, Ondra po šíleném řevu dneska spinkal jen půl hodinky, děs běs.
21. kvě 2009 v 18:37  • Odpověz
my dneska meli po dlouhe dobe taky hysterak, to asi abych nezapomněla že to umí

jinak už spinká, ale s dudlem takže zase na dvě věci

i když já si myslím že se v noci budí hlavně svým pohybem než dudlíkem
21. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
Jajinko, Tomášek chodí spát brzy, viď? Ondra dnes ve 20.00 :astonished: :astonished: , tak uvidíme...
21. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ali..no mezi 19-20 ale dneska byl hotovej, takže usnul po čtvrt, no jo ale ten dudel chjo :pensive:
21. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ale ono to bude asi spíše tím pohybem, ne? Ondrášek také někdy (jako dnes) usíná s dudlíkem...
21. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
já si taky myslím, jak byl zvyklej spát zabalenej skoro 4 měsíce v kuse, tak se to asi musí chudík naučit, ale já vydržím :grinning: snad :sweat_smile:
21. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
To víš, že jo, vydrž. Já jsem teď Ondru ani nepřikrývala, zdá se mi, že je mu nějak dost teplo a hlavně, když ho přikryju hned jak usne, tak se skoro vždy hned vzbudí, tak to nechám až za chvíli...
21. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tééééda, mně se zítra nechce k zubařce, fuuuuuuuj fuuuuuuuuuj. Ale pak si udělám radost a půjdu se někam mrknout. Konečně jsem dnes objednala jídelní židli, lžičky, mističky a ještě nějaké deky (na ven a na hraní) do Rumburku a několik kousátek a chrastítek:slight_smile: :slight_smile:.
21. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak jsem tam ted byla a dudel byl venku a on lezel na zadech a spinkal, usinal na boku, takze snad bude lip :sweat_smile:

jej zubař, fuj, nemám ráda :confounded:
21. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky tak jsem tu, kája opět 38,5 chudinka a každou chvíli pláče :cry: :cry: :cry:
21. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hani...teda chuděrka, to bude určo zub, ale asi si ráno k té mudře radši skoč
21. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
a ted jsem se presvedcila o tom ze se Tom budi pohybem, uz plakal, otocil se na bok, musela jsem dat dudla
21. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Nejhorší je že jí nemám jak pomoct, na teplotu nic nezabírá, vždycky jí to klesne jen na chviličku a pak má zase přes 38 :cry:
21. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak snad to vydrží do rána, chudík malej
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Hani tak to je mi moc líto :cry: Nechcete radši někam zajet? :confused:

Jinak já se musím pochlubit, Bětuška dnes udělala sama pápá, tzn. zamávala ručičkou. Už nějakou dobu vždycky když jí manža nese do postýlky, tak já na ní mávala a říkala pápá a manža pak vždycky vzal její ručičku a zamával s ní. No a dneska to udělala sama :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Katko je to k ničemu, nikde s ní nic neudělají, nemá ani 40 a je to první den
21. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Hanko, kuk. To mne mrzí, že je Kája v horečce... tak že by fakt zub??? A to máte jet na ten sraz, viď? Třeba bude ráno dobře....
Bětka je šikulka. Ondrášek dneska zařadil do svého slovního repertoáru - "neee" "dede" "deda" "vava" - to se nám ty slabiky rozšiřujou:slight_smile: :slight_smile:.
21. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ali nevím nevím, snad zuby, je to nefér, někdo o nich ani neví a my fakt asi protrpíme každej :frowning2: Na sraz jsem se těšila, a moc, ale čert ho vem, hlavně aby byla Kája ok.
21. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
To je jasný, že dcerka je důležitější než sraz.
My ještě žádnej zub nemáme, tak jsem zvědavá, jak to bude Ondrášek snášet.
21. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
no nic holky, nemám nějak náladu a nechci to na vás přenášet, tak hezký večer všem :frowning2:
21. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Hani tak držím palce, aby bylo zítra dobře :frowning2: :wink:

Alí teda Ondrášek bude spíš ukecánek, viď? :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Katko, asi jo, povídá a zpívá mu to pěkně:slight_smile:, což je super. Patří do naší pěvecké rodiny:slight_smile:.
Manžel se vrátil z práce strašně rozlobený a naštvaný a ještě tady doma ho něco naštvalo (systémy PayPalu a nějaké banky), takže šel ven vyventilovat svůj vztek, ach jo. A to prý má ještě tak 4 hodiny práce do práce.
21. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
Alí a pak že holky jsou ukecaný :grinning: I když teda Kájinka dělá čest svému pohlaví, tý to povídá velmi pěkně :grinning:
Manžela ať to brzo pustí. To znám, já jezdila nakydaná z práce skoro každý den, páč vždycky se našel nějaký blbec, který to zařídil, ať zákazník, řidič apod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Zase je hodný, že to šel vypustit ven :confused:
21. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.