• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
To jo, on by mi ani slovně neublížil:slight_smile:.
Katko, koukám, že jsme tu asi jen my dvě, přeji Ti dobrou noc a jdu pomalu do hajan.
21. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Alí to je jasný, on vypadá, že je to moc hodnej chlap :wink: , co tě má moc rád :slight_smile:

Dobrou noc, já brouzdám po golfáčích. :wink:
21. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ali...dobrou noc :wink:

já tu jsem , ale byla jsem se vykoupat, občas nahodit dudel abych toho našeho drobka uklidnila, zítra zkusí spát bez pytle, třeba mu to v tom otáčení vadí :unamused:
21. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jáji a nahazuješ Tomíkovi nebo manželovi? Aby byl klid :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:59  • Odpověz
Tomíkovi :slight_smile:) přišla jsem na to že vyhození dudla ho nebudí, budí ho otočení na bok, pokud usne na boku a otočí se na záda tak v pohodě ale naopak je to na prd
21. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
To víš Jáji, dlouho nemohl, tak je teď jak utržený ze řetězu :grinning:

A jdu dokoukat Ano šéfe a pak se půjdu vykoupat a spinkat.
Dobrou nocku :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera jsem nemela cas ani jit na Kone, protoze prcek mel silene odpoledne a vecer. Nevim, jestli to bylo tim vedrem, nebo jestli ho rozdovadela kamoska, ale nespal cele odpoledne, vecer rev tygra a zabral az nekdy kolem pul 9. Byla jsem z nej naprosto silena :frowning2: Pak jsem ho nemohla vzbudil ani na papani kolem 11 vecer, to papal se zavrenyma ocima a rano spal do 5 hod. Nevim, co se to ted neucil, ze tedy vydrzi do 5, ale pak uz nechce spinkat a chce koukat a povidat si s nami. Ted zase na chvilku zabral, tak snad vydrzi :wink:

Hani, at je Kaje brzo lip.

Hezky den, jdu uklizet, zitra dorazi tchyne a nasi, tak at to tu nevypada jako po vybuchu bomby :wink:
22. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz
Hezké ráno!!!
Hrusti - Ondřejík je také ráno brzy vzhůru (do 5.30), ale teď dva dny po sobě vydržel do 6.20 (což je u něj super). U nás dnešní noc dobrá, ve 20 usnutí, o půlnoci mírné zavzlykání, ale usnutí, ve 3.05 kojení a v 6.20 budíček a kojení. Takže spokojenost, včera spánek od 21 do 5 a ještě usnutí do 6.15.

Dneska mne čeká dopoledne zase poklízení - luxing, prádlo, taková skoro každodenní klasika, snad procházka a kolem poledne musím vyrazit k zubařce, snad manžel přijde včas, aby hlídal rošťáčka. Doufám, že nebudu u MUDr. do aleluja a budu mít čas se někam podívat.
22. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Hanko, tak co Kája? Je to lepší?
22. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
Dobré ráno,
blbý, celou noc měla přes 38 bez ohledu na nurofen, panadol... Vzbudila se 3x s takovým pláčem, že jsme si ji ve tři vzali k sobě do postele. Hrůza. Ráno začla blbě polykat, tak mi přišlo jestli jí neteče do krku rýma, ale moc jsme neodsáli. Dopoledne razím k mudře, chci aby ji před víkendem prohlídla, o zubech už začínám trochu pochybovat.

Dneska určitě nejedeme. Zítra Kája těžko, i když kdo ví.
22. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak to mne, Hanko, moc mrzí:frowning2:, že není Káje dobře.
22. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

Hani, tak to mě moc mrzí :frowning2: , že je Káje stále zle. K dr. určitě skočte a dej vědět, jak jste dopadly.

Já vás jdu jen pozdravit, páč se musím upravit, připravit nás a razíme ke mě do práce :wink:
Budu až odpo, ale budu držet všechny palce, ať to u Káji nic není :pensive:
22. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Tak si to Katko pěkně užijte v práci, pááá.
22. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
teda to je pech, snad bude Káje brzo dobře

jinak ahoj všem, u nás jsou noci záživnější víc a víc

včera tu s námi strašil od 22:45, v 23:30 dán do postýlky kde dováděl jak nevim co :grinning: usnul v 00:20 a vstal ve 3 a pak v 5, to jsem ho v posteli jeste ukojila do 6:20, nevim co se to naucil chtit vstavat v 5 :unamused:
22. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak jsme doma od doktorky, museli jsme ještě na ORL, má červený krk a nezdálo se jí ucho :frowning2: Na ORL super mudra, ale máme angínu jak prase, antibiotika na to nejdou, páč je to virového původu, takže nadále nurofen, trvat to může až 7 dní. :cry: :cry: :cry:
22. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
a jééé, to je mi líto :frowning2: chudinka a to jsi měla jet na sraz co, to je pech, tak hlavně ať je brzo bez teploty
22. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
co bez teploty, hlavně ať ji to nebolí, drka říkala, že je jeasný poroč bulí, že ji to musí hodně bolet :frowning2:

jo na sraz jsme měli odjíždět za 2 hodiny :cry: původně jsem myslela že tam pojedu aspoň zítra sama, je to kousek od Prahy, ale takle nevím, sice mi nic není, ale aby to tam ještě někdo nechyt
22. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
holky tak já v to pondělí asi nebudu moct, ta angína prý trvá 5-7 dní a v po jdeme na kontrolu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
Hani tak to je mi moc líto. :frowning2: Kde to proboha Kája chytla :frowning2:

Jinak mi máme taky super věc, upadlo nám přední kolečko. Vůbec nevím, jak je to možné. Dopoledne jsem s kočárem ještě normálně jezdila v DM, pak jsem ho naložila do kufru a když jsem ho teď po příjezdu z práce vyndala, tak mi upadlo kolo :angry: Takže se na to večer manža podívá a když si nebude vědět rady, tak máme na sobotu prima program, a to reklamaci kočárku. Ovšem nevím, co budeme dělat, páč žádnej jinej nemáme :frowning2:
22. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
autor
Holky kde jste všechny? :astonished:
Jinak kolečko je ulomené, takže zítra máme o zábavu postaráno. Pojedeme do Dětského ráje reklamovat kočár. Půjčí nám prý nějaký golfky :frowning2:
22. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
kuk, to je teda na prd s tím kočárem :unamused:
22. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
Jáji je to doslova na ho.... Hlavně vůbec nechápu jak se to mohlo stát :rolling_eyes:
22. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak hlavně aby oprava netrvala dlouho :wink: jinak u nás se spí, je bez pytle tak uvidíme :grinning:

dneska opět hlad ani ne po 2 hodinách, tak doufám že to je vyjímka, mě doslova vyždímal :grinning:
22. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Katko to je teda :angry:

holky nevyznáte se někdo v homeopatikách?
22. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
já neee, já beru akorát kvůli kojení
22. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hezký večer, holky!

Hanko, tak to mne moooooooooooc mrzí. Vím, že jsem už velká holka oproti Káje, ale já mívala z vedra vždycky angínu, je to humus hnus. Tak ať je brzy lépe.
Homeopatika neznám:frowning2:.

Katko, no to je teda na poser s tím kočárkem:frowning2:, grrrrrrrrrrrrrrrr.

Já jela v poledne k zubařce (mám ji až v Jeseniově na Žižkově), strávila jsem u ní čas od 13,10-14,15 - dělala mi jeden zub-pětku nahoře-dočištění kanálků, jejich výplň atd.. Zjistila mi nějaké nové kazy, takže musím brzy znovu naklusat. No, už se nemůžu dočkat, blééé. No, a pak jsem jela na čumendu na Budějárnu a na Chodov, sešla jsem se se svojí maminkou a porozhlížely jsme se po něčem na sebe, nějakém bytovém textilu, atd... něco jsme i nakoupily... A pak hurá domů, takže kojení v 18 už jsem zvládla já:slight_smile:. Chlapci to tu spolu zvládli, tak hurá. Byla tu k večeru tchýňka, takže jsme si společně popovídali, no a teď už je docela klídek.
Ondrášek asi 15 minut spinká, tak ať má dobrou noc.
22. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahoj Ali, teda tak dlouho u zubáka, fuj, ale přežilas :wink:

já zítra asi nebudu, máme sraz s lednovkama a pak pojedem nakoupit a k babi, takže možná až večer

no a neděle dopoledne vaření a odpoledne zadara ZOO od práce manži :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Hani bohužel se nevyznám :frowning2:

Alí tak jsi hezky pořídila, doufám, aspoň jsi si spravila náladu po tom zubákovi, viď? :wink:

Jáji tak budu držet palce, aby dnešní noc byla lepší :wink:

No a z toho kočárku bych se fakt pos.ala :angry: Manža je teda nalomenej na golfky, tak musím kout železo, dokud je žhavé :sweat_smile: Moc se mi nechce mít půjčený erární golfky :frowning2:
22. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já bych tam klidně byla déle, aby mi těch zubů udělala více, ale ona se ta hubizna nedá tak dlouho mít otevřená, docela jsem měla problém ji zase zavřít.
22. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Katko, a do jakých golfek půjdete, já si je chci také časem pořídit. Líbí se mi ty Peg Perego Pliko P3 /jestli jsem to dobře napsala, je to dlouhý jak tejden/.
22. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.