• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...dnešní noc bude jako minulá ale mě to nějak neva, zvykám si na nedostatek spánku :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katko na jaký golfky máš spadeno?

holky to pondělí je teda definitivní? jestli jo bych se s někým z vás potřebovala potkat, před tím, víte proč. :wink:
22. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
jáji to je hustý co, že umíme jet na nouzový režim :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Hanko, ráda se s Tebou potkám:slight_smile:.
22. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
super ali, tak se pak domluvíme, třeba v neděli večer, že bychom se během pondělka někde kolem hájů na chvilku sešly, doufám že káje bude líp a bude moct ven :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
hani..mi povídej, nějak nechápu, hlavně Tom se rozhodl vstávat v 5 ráno, sice ho pak ukojím na hodinu ale i tak, se asi zbláznil neee :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
jj, pátou ráno máme taky za sebou, trvalo jí to týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela že padnu, to mě fakt ničilo, teď si to posunula k šesté, tak aspoň že tak, ale stejně si ji beru do postele a nutím ji ještě aspoň na chvilku usnout
22. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hanko, v pondělí to mám dost nabitý, ale mohla bych o víkendu v nějaký domluvený čas dojet na Háje (manžel by pohlídal Ondráška), pokud i Ty bys mohla.
22. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
JJ, pátá hodina byla hooooooooooooooodně dlouho naše (i teď někdy je, ale dokáže se někdy ještě Ondra překonat a ještě hodinku dáchnout).
22. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Už zase, s prominutím, žeru sladký ach jo!!!
22. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ali a je ti jedno kdy? zítra to asi nezvládnu, spíš neděle, ale čas teď neumím odhadnout :confounded:
22. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
V neděli budeme mít někdy sraz s rodiči u nás, čas ještě nevím, jinak nic nemáme... Takže je mi to teď vlastně jedno kdy. Anebo na Háje pošlu manžela, kdyby to byl čas kojení či tak.
22. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
tak se nějak sepíšeme a domluvíme aby to vyhovovalo oběma :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
Holky tak se mi zatím líbí Mutsy Spider, Verve Britax. Pak by se mi líbily Babypoint Mark 3, Buggy Fit Moon a Viper 3 Zopa, ale tady mají jen pitomé barvy. Já bych chtěla golfky opět černé, neutrální, aby tam mohla holka i kluk a barevně oblečení.
Abych teda byla upřímná, tak já bych nejradši golfky, ve kterých by Bětule koukala na mě, ale to jsou jen Peg Perego Switch a Chiccho For me a to jsou jako dost pálky :angry:
22. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
katko jen bacha, vesměs jsou to kočárky ala chipolino omnia 4, jediný co na nich bylo fajn, že po složení byly malé a lehké, ale jinak na ho... :unamused: někde si to vyzkoušej a rozhodně ti dlouho nevydrží, dvouleté dítě už se ti tam nevejde
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
a s tím sezením, jestli máš tuhle možnost u sporťáku, tak se na to u golfek vyprdni, říkají že tím trpí konstrukce, její stabilita :wink:
22. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Hani určitě se podíváme a vyzkoušíme. Ta Mutsy Spider je ale docela velká myslím :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Hani to máš asi pravdu, no. Hlavně budu si muset zvyknout :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
jj mutsy špatně nevypadá podle obrázku, osobně neznám ani jsem naživo neviděla. Jinak ty ostatní jsou fakt malý. Chce to fakt vyzkoušet, ideálně si s sebou vzít větší dítě, ať za půl roku nepořizuješ zase jinej.
22. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Katko to si zvykneš rychle, mně to občas zamrzí, ale jinak v poho. A hlavně sporťák máš dobrej, tak stejně většonou budeš jezdit s ním ne? A golfky pořádně využiješ až bude Bětka trochu větší a to se obávám že už nebude chtít koukat na tebe :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ta Mutsyna bude asi nová, ale líbila se i manžovi a to je co říct :grinning:
Větší dítě si moc nemám kde půjčit :grinning:
A máš pravdu, že ty golfky chci třeba na nákup, do socky a tak. Jinak do terénu se sporťákem :grinning:
22. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
ono teda 7200 za golfky taky nic moc :sweat_smile:
22. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
nic, jsem grogy, jdu do hajan. Bůhví jaká nás zase čeká noc :frowning2:

Tak dobrou
22. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
No drahý to je teda :frowning2: Uvidíme, jak to nakonec dopadne :sweat_smile:

Dobrou noc a ať vám je brzo dobře :wink:
22. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky,
nas prcek se rozhodl, ze uz nekolikaty den bude vstavat v 5 hod. A pak nechce zabrat, sileny hysteraky a usina az kdyz ho ukolebam na ruce. Manza konstatovat, ze ho rozmazluju :angry:
Za chvili nam dorazi tchyne a po obede jeste nevic nasi, takze dneska nebudu na netu. A vecer se asi psychicky zhroutim z toho, jak me bude tchyne deptat :angry:
Hezkou sobotu, za oknem je slunicko, tak snad to vydrzi :wink:
23. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my za chvíli vyrážíme nejdřív na Chodov juknout na golfáče a pak na Vysočanskou reklamovat náš kočár. Jsem z toho fakt smutná, bůh ví, jak dlouho budeme jezdit v eráru :frowning2:

Všechny si v rámci možností užijte den, já budu asi až odpo :wink:
23. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Hezké odpoledne,
tak my dneska noc fajn - 20.45-4.10-7.00. A pak jsme od 9.20 do 13.40 byli venku, takže super dopoledne. Teď se chystám na vaření oběda a pak možná další procházka, uvidíme.
Zítra bychom rádi jeli za naším kamarádem který bydlí u Krčského lesa, k našim a možná ještě mrknout do Průhonic, uvidíme, zda nám to všechno vyjde a také jaké bude počasí.

Katko, tak ať dobře pořídíte... Je to pech.
Hanko, tak co Kája??? Jak jí je? A jak vidíš ten zítřek nebo dnešek k večeru na ty Háje? Dej vědět.
Jsem zvědavá, jestli ten sraz v pondělí vyjde, ale bylo by na čase, co?
23. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak kočárek už je odvezený a snad, snad, snad by mohl být za 14 dní. Budu doufat, páč ty golfáče, co nám půjčili jsou fakt docela jetý. A navíc jsou modrý :angry:
Asi teď moc výletit nebudu a když, tak autem a holt Bětku donesu v autosedačce.
Byli jsme pak ještě juknout na Chodově, vyzkoušeli jsme golfky Mutsy Spider, Viper 3 Zopa, Chicco For Me a pak nějaké nové Quack nebo co. Jednoznačně nej byly ty Mutsynky. Byly nejpevnější, stabilní (byť je to tříkolka) a složily se do docela malého kočáru.
No, jenže manža prý není přesvědčený, že goflky potřebujeme. Snažila jsem se mu to vysvětlit, že on to tolik nepoužívá narozdíl ode mě, ale moc to s ním nepohnulo. Tak buď je objednám na truc anebo mu dám ještě chvíli na rozhodnutí a třeba změní názor. :grinning:
23. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky, byla jsem dnes celý den pryč, od 10 do 17 za holkama na Konopišti :dizzy_face: a bylo to super, jen škoda že Kája nemohla jet taky.

Ali dneska už určo ne, jsem grogy, snad zítra, ale fakt neumím říct kdy. :frowning2: Obávám se že to bude trochu ad hoc akce.

Kája - lepší v tom smyslu že nemá teplotu. V krku ji bolí stále. Noc hrozná, zase se vzbudila s pláčem :frowning2: Cca od 4:30 spala s námi, nebylo jak jinak ji utěšit. Jíst nechce pořád nic jiného než UM a dneska žužlala rohlík. A novinka je že se dneska osypala, takže uvidím, když se to zítra zhorší, někam pojedeme, když ne, tak v pondělí k mudře. ach jo, kde to sebrala??? jo a do toho jí slzí očíčko :frowning2:
23. kvě 2009 v 19:13  • Odpověz
Hezký večer všem.
Tak jsme byli ještě jednou na procházce, tentokrát skoro 3 hodinky. Paráda, pěkně jsme se prošli.

Hanko, to je dobře, že Kája nemá teplotu, ale to ostatní:frowning2: :frowning2:. Kde to, chuděra, sebrala.

Zítra budeme mít od 10h návštěvu - rodiče - a pak odpoledne někdy pojedeme za kamarádem. No, tak uvidíme, jak nám to Hanko vyjde.
23. kvě 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.