• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani tak to je mi líto :frowning2: Chuděrka malá, tak hlavně aby jí bylo brzo lépe :pensive:

Alí vy jste teda dneska byli akční :grinning:

Jinak holky huráááá, manžu jsem zlomila, takže budeme kupovat ty golfky Mutsy Spider :grinning: :grinning:
Jo a my zítra taky moc nebudeme, páč jedeme k mému bratrovi, kde bude i máma s otčímem :wink:
23. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Tak to gratuluji ke zlomení manžela:slight_smile: a pořízení těch vysněných golfek, Katko.
Já uvidím, kdy do nich půjdeme my. Času dosti:slight_smile:.
To Vás zítra čeká také příjemný den, ne?
23. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky no jo, ani mi nemluvte, docela se bojím, aby z toho ještě nevylezlo něco jiného... :frowning2: už aby bylo pindělí....

Jinak jukněte, byla jsem na tom srazu http://zarijovky08.rajce.net
23. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jinak jsem se tam málem rozbulela, představte si to. Nemohla jsem je na Konopišti najít, byli v Růžové zahradě a já to nemohla trefit :sweat_smile: A pak jsem je našla, některé už na mě zdálky mávaly a pak jsme se i objaly jak kdybychom se znaly léta... Normálně doják jak prase, slzy na krajíčku a při odjezdu jakbysmet. :cry:
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tééééda, tam Vás ale bylo:slight_smile:.
23. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
To jo, požehnaně :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
teda koukám že se vás sešlo faaakt hodně a byla i Šárka s Elinkou :dizzy_face:

jinak jsem koukala že jsi aspoň symbolicky Káju oblíkla co?
23. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Ahoj Jajinko, tak jaký jsi měla den?
23. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jáji, ty znáš Šárku? Odkud?

jj, oblíkla a přivezla jsem jí dárečky :dizzy_face:
23. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hani...z beremka :slight_smile:)) a i jsme se viděly naživo :wink:

Ali...paráááááda, byli jsme ve stromovce na srazíku s lednovkama, domu jsem dorazila v půl páté :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
jáji aha :wink:
23. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak to zní dobře, Jaji. Hlavně že byl Tomášek výletně naladěn:slight_smile:.
23. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ali..jo to byl ale jak se měli fotit všechny děti na dece pohromadě tak řval jak tur ještě s jedním chlapečkem :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jáji to jsi měla slyšet dneska děti na tom srazu, jak jsou na konci na té hromadě, to byl řev jak u paviánů, jsem to nahrávala na foťáku na video, jenže se to nějak zmatlalo, že mi docházela baterka, tak to nemám, ale stálo by to za to. Děti na zemi řvoucí a mámy bez zájmu a fotěj :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
no u nás to bylo podobné, ale všem se to líbilo jen Tom protestoval :grinning: ani děti ho moc nezajímali, spíš maminky :grinning:
23. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
My dneska byli jen rodinně na procházkách, a to nejdřív 4 hodinky a pak ještě 3 hodinky:slight_smile:, celkem jsme se prošli:slight_smile:.
23. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
ali celkem jo??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
My jsme s manželem turisti, pro nás to nic není:slight_smile:.
23. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ale unavená jsem, takže to tu balím a hajdy na kutě.
DOBROU NOC A KRÁSNÉ SNY.
Dobrou noc, taky půjdu :wink:
23. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Krásné ráno,
tak my dnes v noci kojení v 1,40 a v 5,10, vstávačka něco kolem 6,40. Teď čekáme na rodiče, už se na ně těšííííímeeeeee. Uvidíme, jak dlouho se zdrží.
Pak si uděláme něco k obědu a odpoledne, ještě nevím v kolik vyrazíme za kamarádem.

Tak se mějte fajně, papa
24. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Super, ze si Jaji a Hani uzily sraziky.
My jsme tu vcera meli na navsteve tchyni s tchanem a svagrem a jeste moje rodice. Nevim, jeslti bych prcek z tech jejich budliku tak rozdivoceny, ze vecer opet asi hodinu rev. Teprve po koupani a krmeni se trosku uklidnil a usnul. Ale v noci mel zase boleni briska a prdiky, takze jsem spala stezi 3 hodky a jsem dneska docela vyrizena :frowning2: My dneska mame odpocivaci den, tatka se uci do prace na test z anglictiny, ja mam vareno od vcera, takze odpoledne vezmu prcka na prochajdu a trosku poklidim, ale jinak se chci trosku poflakovat. Pokud mi to tedy prcek dovoli:slight_smile:)

Alco, nechodite s Ondraskem v Petrovicich na cviceni do Ctyrlistku? My premyslime kam s prckem na cviceni nebo plavani, tak shanim reference. Rozmyslim se prave mezi Ctyrlistkem nebo Studiem pro zeny. Nemas nejake reference? Dekuji :slight_smile:

Mamusky, preji vam hezkou nedeli!!!
24. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my zase už několikátou noc špatnou. Bětka se budí pláčem a to třeba i 2,3 hodinky od usnutí :frowning2:
Takže nevím, co to zase máme za období.
Dělám roštěnky a pak valíme za bráchou, tak budu zase až k večeru :wink:
Užijte si hezký den.

Hani jak je Káje?
24. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahoj Hrusti,
jj, chodím do Čtyřlístku na cvičení, chodila jsem do vaničky a teď na plavání v bazénu. Je to tam fajn. Mám stejnou lektorku na všechno a jsem spokojená. Je to nejen o cvičení, ale člověk se tam dozví i dost zajímavých informací a rad, může se na cokoliv zeptat, zjistí, zda něco nedělá špatně, atd.

Rodiče jsou tady a užíváme si společný čas. A koukám, že venku je vedroooooooooo - věšela jsem prádlo na balkon a málem jsem uhořela:slight_smile:.
24. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po víkendu, nestihla jsem ještě dočíst, tak doufám, že zítřek platí.Večer se sem nedostanu, balim Kačku na školu v přírodě a Míšu na služebku a do toho prádlo z víkendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim pa :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Já se zítřkem počítám, 14.30 Na Zelený louce:slight_smile:. Přímo tam nebo kde?
24. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz
Jinak my byli u toho našeho kamaráda, vyjeli jsme ve 14 hodin a vrátili se před chvíli:slight_smile:. Bylo to super, prošli jsme se Krčským lesem, parááááádička:slight_smile::slight_smile:. Jsem uchozená a unavená, teď snad Ondráška ještě udržíme v mezích normy a malého křičení, pak koupání, krmení a snad do půl deváté spinkání.
24. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
já s tím také počítám :slight_smile:)

my dneska nebyli v ZOO ale šli jsme z Hájů směr hostivařská přehrada, ale vzali jsme to pak lesem směr chodov nebo tak nějak, na bus na chodov a lesem pěšky až k Ikemu, Tom spal za celý den jen hodinu, takže usnul do 5min
24. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
Alco, diky moc za reference. My uvazujeme od zari o tech vanickach a cviceni pro prcky :slight_smile:

My jsme byli venku na prochajde, sli jsme az po 16 hod., ale stejne prcek na zpatecni ceste brecel, asi mu bylo vedro v kociku a to mel jen body a teplacky. Fakt nevim, co budeme delat v lete. Asi budeme chodit na nocni prochajdy :astonished: :grinning:
24. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.