• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ahojky,
tak my jsme taky měli prima odpoledne. Bětka otlapkávala Zdendu, ovšem na závěr jí omylem zatahal za vlásky a protože nespala, tak začla hrozně vřískat :sweat_smile: Stejně jsme chtěli už jet domů, páč jak jsem psala, Bětulda tam nechtěla usnout. Máme to autem asi 5 minut a Bětka na cestě zpátky ihned vytuhla. Doma jsme jí přendali do postýlky a spinkala dál :grinning: Teď už teda spinká po koupání a kašičce, tak snad zase hodí jednu lepší noc, aby si mě nezničila :sweat_smile:

Já s Loukou taky počítám, už se těším.
24. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, my zítra bohužel ne, Kája stále marodí :frowning2: Dárek dostane tedy Nelinka později :frowning2:
24. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hanko, já čekala na zprávu a nic, takže to necháme na jindy? Nebo ještě zítra až pojedu přes Háje na Louku?
24. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ali bylo to hektický a kája protivná jak necky, tak to fakt nešlo. Zítra asi ne, máme dva doktory a nechci s ní lítat venku s tou vyrážkou :frowning2:
24. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky vy už jste žádaly o rodičák, do kdy tam musím dojít? mě zítra končí mateřská :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Hani já myslím, že to Nelinka i Marťa pochopí :wink:
Takže stále žádné zlepšení?
24. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Jáji tak to jsi trochu prokakala :sweat_smile:
Být tebou, tak tam mažu co nejdřív. Měla bys tam naběhnout do 22 týdne věku dítěte
24. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
čau maminy, tak se hlásim po pauzičce :grinning:
Káje přeju ať se brzy uzdraví a pak uspořádáme další srazík určitě :slight_smile:

Jinak se zítřkem počítám a v půl třetí jsem na Louce jak na koni :grinning: :grinning: Už se na Vás těšim a na prcky samozřejmě taky :dizzy_face:

My jsme si ty dny volna užili, akorát jsem lehce připečená od sluníčka, takže takový spařený prasátko no :grinning: A pžiznám se, že mi ten internet na tom čerstvym vzduchu ani moc nechyběl. Zato hned jak jsme přijeli domů, tak jsem bleskově vybalila, dala prát pračku, nakrmila, uspala a běžela na koněěěě :grinning: :wink:
24. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Kačí ahóóóóóóóój :grinning:
Tak jste si to užili, to je bezva. A ani o sraz si nakonec nepřišla :wink:
A na spařený prasátko se teda zítra podíváme osobně :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jáji já taky šla žádat o rodičák pár dnů po zkončení MD, takže klíííííííd :slight_smile: Ale asi si tam dojdi hned jak budeš mít čas.
24. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
ducky...aha, no když chci 3 letou variantu ??
jáji, musí to být do konce toho měsíce :wink:

katko ne ne, má tu vyrážku a chraptí jak křemílek
autor
Jáji já mám takový pocit, že právě když tam jdeš později, nedají ti vybrat, i když na to máš nárok.
Každopádně už nestůj, nelelkuj a naběhni :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kačko :grinning: :grinning:
Musim se podívat jak má vlastně zítra být. Dneska teda bylo vedro celkem pekelnýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Hani :frowning2: , to je mi moc líto. Takže jdeš zítra k dr.? To by mě teda zajímalo, kde to Kája chytla, takovej sajrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , chuďátko :cry:
24. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Kačí zítra má snad být max 24 :wink:
To zvládneš, už žádné výmluvy na počasí :grinning:
A namaž se, až půjdeš :grinning: :grinning:
24. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
fňňnnnnn to bych musela zítraaaaaa :unamused: nebo ve středu
24. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Pche jaký výmluvy?? To by mi strach nedovolil :grinning: :grinning:
Má být zase vedro, mě to spíš zajímá kvůli tomu do čeho navlíknout to dítě ubohý, on je pořád spocenej :fearful: Asi zkusíme nějaký kraťásky :wink:
24. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jáji ve středu to stačííííí :wink:
24. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
jj jdu, dopoledne k naší a potom na ORL na kontrolu. Ta vyrážka mě ještě napadla jestli nemůže být reakce na nurofen :confused:

jáji na jakou dobu to chceš? na 2 roky?
24. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hani a Tys jí nurofen dávala teď poprvé?? A kde má Kája tu vyrážku?
24. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
katch...dneska měl Tom jen body a kraťásky a finito a byl horkej až až

Hani...3letou :wink:
doufám že Káju brzo uvidím, je to takovej správnej rarášek :dizzy_face: roztomilej
Ahoj Katchuuul, to je dobře, že jste si volné dny mimo Prahu užili.
Těším se na Vás všechny moc moc moc. Ondra tedy zase až tak propocenej není, takže ani nemám problém s oblečením - má kalhoty a tričko, případně body s dlouhým.
Hanko, snad bude Káje brzy lépe.
24. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Jáji o ty dva dny už se to nepo... :wink:

Kačí tak to je v pořádku :grinning: To víš, musím zastrašovat, abys zase neprchla na chatu :grinning: S takovou bychom tebe a Štěpánka asi nikdy neviděli :grinning: By jsme si mohly myslet, že jste imaginární :grinning: :grinning: :grinning:

Hani tak hlavně ať to dobře dopadne.
Ta vyrážka by mohla být reakce na nurofen, nebo jak se tělíčko snaží vyhnat tu chorobu z těla.
Mě se to stávalo taky a nakonec se přišlo na tu mojí alergii na paracetamol. Určitě se zítra poraď s dr. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
katch ne ne, ale měla ho docela dlouho víš, jindy dostala tak jednu dvě dávky a hotovo a těď ho má od čtvrtka...zkusím se na to zeptat.

Jáji to je ok, teď jde o to, aby sis podala žádost o rodičák a volbu rychlosti bys klidně mohla provést i později, pokud nechceš dvouletou, ale pokud víš už dopředu, je dobré to podat celé. Apoň takto mi to řekli tenkrát na úřadě na Pze 9. A neboj, stíháš to.

Jáji rarášek jo...tak já ti toho divocha na chvíli půjčím :grinning: Má novou věc, kromě válení sudů...leží na zádech rychle nadzvedává zadek a dělá přískoky a sune se tak pozpátku směrem kupředu a nejvíc to dělá v postýlce, můra jedna.
24. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Katko nebo, že jsem chlap a šmíruju Vás tady, chachááá :grinning: :grinning: A společný sraz byl pokud vím zatim uskotečněný jen jeden, ne? V tom človíčkově, tak to mi toho zase tolik neuniko :wink: Ale jsem ráda, že se ten čtvrtek nakonec přesunul na pindělí :slight_smile: Akorát škoda, že se neuvidím s Hankou a Kájou.

Alí taky jsem četla jak jste si pěkně zaprocházkovali a zavýletovali :slight_smile:
Štěpánek měl dneska jen slaboučký tepláčky a body s krátkým a po spánku v kočárku (ve stínu) byl stejně skoro celej mokrej jak myš.

Sejdeme se zítra před tím vchodem na zahrádku nebo až tam?? Já jen abych se třeba nehrnula k jiným matkám :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky nebojte, bydlíme od sebe kousek, však příležitost ještě bude :wink:
24. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Kačí no právě :grinning: Třeba jseš nějaký zvrhlík :grinning:
Jako sraz byl nakonec jen jeden, ale ten druhý se zrušil kvůli chatařkám a tak :grinning: :grinning:
Jé, já zase zlobím. Neber mě vážně, jsem šouplá bejkem :grinning: :grinning:

Bětka dneska měla šatičky, ale bez punčocháčku mi to přišlo ještě brzo, je ale fakt, že byla taky trošku spocená. Tak uvidím, co jí dám zítra. Já hlavně musím jet autem, páč ty erár golfky nemám vyluxovaný a jsou takový vachrlatý :rolling_eyes: . Snad zaparkuju před Loukou, páč táhnout Bětku z toho sídliště, by mi asi upadla ruka :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Hani to je jasný, jak budete zdravé, uděláme další srazík :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.