• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko co to je za golfky?
24. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
Katko to jako pojedeš úplně bez kočáru? (dočítala jsem, takže vim co se Vám stalo s kolečkem). To bys musela Bětku celou dobu držet :astonished:

Hani koukala jsem na fotky z toho mega srazu a to byl teda fakt masakr :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Hani ani nevím. Žádnou značku jsem na nich nenašla. Jako ony asi nové byly docela pevné, ale jak je půjčujou, tak už jsou trochu jeté :sweat_smile: :confused: :pensive: A blbne skládání a tak. No, moc se mi to nezamlouvá. Tak snad bude brzo ten náš kočár anebo snad budou mít rychle v krámě ty Mutsynky :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hani...já mám doma taky raracha, si to umím představit :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Kačí jj. Ale budu mít autosedačku, tak jí když tak do ní posadím. To není problém. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Katko tak to jo :wink:
24. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
katchul byla to naprostá bomba fakt, vůbec se mi nechtělo domů, nebýt teda toho že tam byla marodná kája a moc mě mrzí, že ty děti nezažila, jako společný koupání s Pepíčkem ve vaně by byla fakt bomba :grinning: atd atd.... snad příště...
24. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Hani tak snad vás nemůže potkat ta samá smůla 2x. A jestli se to všem líbilo, tak to třeba zase zopáknete. :wink:
24. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
jj, bylo to fakt vydařený a prej krátký :grinning: no už se plánujou další, možná menší, ale kdo ví :stuck_out_tongue_closed_eyes: To doufám, že už budeme mít nemoci za sebou, nejhorší je že to přišlo z ničeho nic
24. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Hani tak snad jste si smůlu už vybraly, teď to musí padnout někam jinam :sweat_smile:
Já jsem se chvíli klepala, jestli Bětuli taky něco nesklátí, když se holky viděly, ale evidentně to Kájinka lapla někde později, páč Bětule je v pohodě :sweat_smile:
24. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky jdu kouknout na telku, dobrou a zítra si to užijte :wink:
24. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Hani no podle fotek to vypadalo fakt jako vydařená akce :slight_smile: Tak dobrou
Já jdu věšet prádlo a pak asi taky k TV, takže přeju taky brou noc :wink:
24. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Ty jo, člověk se chvíli začte jinde a tady to zase odpadá :grinning:
No tak teda dobrou noc, když jinak nedáte :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Holky, já si prohlížím zase nové fotečky z procházek, posílám nějaké odpovědi mailem, atd... Za chvíli také hupnu do hajan, jsem ucaprtaná z toho víkendového chození.
24. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Přeji dobrou noc a zítřejšímu setkání ZDAR!
Kde se tedy sejdeme? Před vchodem?
24. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Bré ránko,
tak u nás dnes budíček v 5,45 nic moc teda :unamused: Štěpula to pak zalomil v 7,10 ale já už jsem neusnula, takže jsem už i po snídani.

Já jsem spíš pro sraz před vchodem :slight_smile:
25. kvě 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky....teda já tady od čtvrtka dopoledne asi nebyla a tady se domlouvá srazík?? :slight_smile:
My jsme v pátek brzo odjeli a vrátili se včera pozdě a byl blázinec, takže jsem se sem vůbec nedostala.... :frowning2:
Teď za chvíli půjdu ven něco pokoupit a odpoledne čekám kamarádku s prckem, takže já nedorazím....ale doufám, že uděláte nějaké fotky, abych se mohla aspoň podívat...
25. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Jinak o víkendu jsme se měli krásně, Kubík byl celý den venku a vypadá to, že se snad už naučí neřvat v kočárku, protože tam byl skoro pořád, hrál si v něm, občas si pospal chvilku, úplně jsem žasla, že je tak hodný :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Hani: Taky mě to mrzí, že máš malou nemocnou, to by člověk vzal na sebe viď? Ale srazík musel být super, podle těch fotek vás tam tedy bylo.... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz
Jájinko: mně končila mateřská v dubnu, koncem dubna a byla jsem tam teprve minulý týden, takže klid. Ale stejně si tam dojdi co nejdřív, protože mě chyběl nějaký papír z práce, takže jsem tam musela znova, ale paní říkala že se vyplácí tři měsíce zpětně, maximálně tři měsíce, tak na to pozor :slight_smile:
A pokud nechceš být doma do dvou let jen, tak máš ještě čas to nahlásit, snad do roka dítěte? To už nevím přesně. Já ale když už jsem tam šla, tak jsem to rovnou nahlásila - do těch třech tedy.... :wink:
25. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Hezké ráno!
Katchul, a jak Štěpánek teď po UM a příkrmech spinká? V kuse celou noc nebo se často budí?
My dnes vstávali v 7.05, spát Ondrášek šel ve 20.05 (v průběhu spánku 2 kojení - 1.40, 4.40), jsem spokojená.

Vladi, ahooooooooooooooj, to je dobře, že jste měli hezký víkend a Kubík byl hodňoučký.
25. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
vladi...díky tak to tam možná skočím ve středu, papíry z práce mám, paní na sociálce mi je už dala když jsem tam byla žádat o porodné :grinning:

jsem pro srazík před vchodem :wink: bude pěkně vedro uffffff
25. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Musela jsem vyprat potah lehátka, takže teď bude Ondra přes den na dece nebo na pohovce, ale to se mu asi nebude celou dobu líbit, takže ho budu asi také hodně chovat, nooooo, jsem na to zvědavá. Doufám, že to rychle uschne při tom vedru, co je venku.
25. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Já to vedro NESNÁÁÁÁÁÁÁÁŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM!
25. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahoj ženy :wink: stále jsem nestihla dočíst, večer tu byl blázinec a ráno ještě větší.Kačka už odjela, Míša taky a já tady dávám do pořádku byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: měli jsme hroznou noc, Nelinka se vzbudila 3x!!vůbec nechápu proč,šla jsem spát v půlnoci a vstávala v6, takže fakt nic moc :frowning2:
hrozně se těšíme na dnesšní srazík, kdo tedy jdete?
já jdu dočíst abych byla v obraze....
25. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Alí no Štěpánek se budí okolo 1 hodiny a potom mezi 5 a 6h na krmení. Což je v pohodě, ale mezitím se v noci vzbudí ještě několikrát a vstáváme k němu a nahazujeme dudlíka, převracíme ho atd... A to je hrůza :unamused:

To vedro je fakt hroznýýýý. Ale zase je fakt, že prádlo uschne během dvou hodin :grinning:
Na Louce dáme zmrzku a zchladíme se :slight_smile:

Vladi tak super, že Kubík už je v kočárku hodnější. A škoda, že taky nedorazíš.
25. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Alčo: fakt jsem nevěřila. Vždyť víš, jak si tady stěžuju, jaký máme v kočárku amoky a najednou tam byl celý den. Jo třeba na pět minut jsme ho vyndali koukli se na kytičky, ale pak tam zase šel zpátky a fakt byl moc hodný. Jen aby nám to vydrželo. Za chvíli jdu ven, tak to hned vyzkouším.... :slight_smile:
Vedro ještě není, jen teplo....co pak budeš dělat v létě??? :grinning:
25. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
katch...tak to si můžem podat ruce, máme ty noci dost stejné :unamused:
25. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Snad příště dorazím....vy máte tu výhodu, že to máte blízko k sobě všechny, já to mám přece jen od vás z ruky :angry:
25. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Jáji minulý týden se stalo jenom jednu noc, že se budil jenom na jídlo. Jinak je to někdy až 6x za noc a to je fakt na palici. Nám to dělá od tý doby co začal víc cestovat v postýlce. A Tomík spí pořád s dudlíkem nebo už jste mu ho vzali??
25. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.