• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jé, tak koukám, že Karolínka marodí, tak jí přejeme at je brzy v pořádku.
a Bětušce at brzy opravěj kočárek, to je otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Vladi no jo, Ty jsi fakt "zdaleka". No i mě přijde, že jsem tady tak trochu odříznutá, holky jsou buď z okolí jižňáku nebo z okolí Budějárny.
25. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
katch...chrní s dudlem, on ho vyhodí a spí dál ale jak se chce přetočit na bok tak se vzbudí a jediné co ho hned uspí je dudel , takže já to mám někdy co hodinu :confounded:
25. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
ááá Tomík zívá, jdeme spinkaaaaaaaaaaaaaat :grinning:
25. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Katchu kde ty vlastně bydlíš?
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jáji ty se máš, taky bych zalehla :wink:
25. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
Jáji jo, jo tak to je u nás podobný, taky vyhodí dudlíka chvíli po usnutí a v pohodě chrupe dál, ale pak ho asi vzbudí to noční točení v postýlce :cry:

Martí já bydlím na Kamýku, ale nevim jestli víš kde to je :grinning:
25. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Katchu přibližně vim :grinning: to není tak daleko a na Louku se zvládne pěšky, ne?
25. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Martí jo, jo na Louku to mám pěšky 30 minut :wink: Jinak bych musela busem k nemocnici a tam přestoupit na další k IKEMu a to bych byla blázen. Ale do porodnice jsem takhle jezdila, protože to bylo hnusně a nechtělo se mi chodit pěšky v tý zimě.
25. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
jinak jsem se dočetla něco o dárku, opovažte se něco kupovat,Neli měla narozky už dávno,takže nic!
25. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Katchu tak dneska ti zima rozhodně nebude :grinning:
25. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
To teda NE, dneska ze mě poteče :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Ty nemluv za Nelinku :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
tak holky já jdu chvíli ven, dokud tam není až takový vedro....pak se zas přihlásím.... :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
já zrovna řešim, co dám Nelince na sebe, má být hic, ale v tom lese takový vedro nebude....
25. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Vladi hezkou procházku, zatím je tam dobře, já byla doprovodit Kačku v 7 a byla mi docela zima....
25. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Já dám Štěpulovi buď kraťásky nebo tenký tepláčky a body s krátkým rukávem. A přibalim sebou něco s dlouhým rukávem a vozim i deku. Ale myslim, že zima nikomu nebude :wink:
25. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
ale taky marti nevím co na sebe teď....jestli jen bodí nebo i slabou mikču? asi jen bodíčko co? :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
já jí chtěla dát šatičky, jenže mi přijde blbý dát jen ponožky a v punčocháčích jí bude vedro...no ještě uvidim, mikinu a deku taky stále vozim v kočáru, takže přidat se dá vždy.
25. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Vladi ted dopo bych dala body s dlouhým a nebo když s krátkým tak slabou mikču...
25. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
jé děkuju.... :slight_smile: dám body s dlouhým a na to tričko s krátkým rukávkem, takový kompromis...tak zatím pa :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Vladi, přesně tak oblékám Ondráška - body s dlouhým a na to tričko s krátkým a do tašky mikinku, kdyby náhodou někde víc fouklo...
25. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
jinak holky, Nelinka v pátek na chalupě spadla z jedinýho schodu, který tam je, čelo už má zahojený, zato nos má chudinka hroznej, no to uvidíte....
25. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Ty jo, tady už se čile konverzuje.
Já mám za sebou opět hroznou noc a přesně jak u Kačky, Bětka se budí přetáčením, na dudlík a tak. A ráno se vzbudila před 7mou a halekala, mohly jsme usnout až tak v 7.45 a v 8.30 už mě zase vzbudila. Jsem nevyspalá až mě z toho bolí hlava. :angry: Každopádně na srazík se taky moc těším a ani bolest hlavy mi v tom nezabrání. :wink:

Kačí já jsem taky vlastně jakoby odříznutá, když bydlím pod kopcem :grinning: Ale na Budějárnu nebo z Budějárny sem je to kousek a naštěstí tady mám dobrá lákadla na Jájinku a na Marťu :grinning: :grinning:
Pokud bruslíš nebo by ses chtěla projít kolem Vltavy, tak tě tu taky ráda přivítám :grinning:

Martí díky, je to děs. Hlavně se mi vůbec nechce jezdit s těma erárníma golfkama. A ještě jsou modrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Vladi tak zas tak daleko taky nebydlíš, ke mě bys to taky měla kousek :wink: Jen přes most. :grinning:
25. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
A Bětce dám asi body s dlouhým rukávem a laclový kraťásky. Sebou jí vezmu mikču, kdybychom seděli ve stínu a byla jí zima :wink:
25. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Kačí, žes mi připomněla ty brusle, já se chystám zítra dopo :wink: nepůjdete taky? dohodneme se odpo :wink:
25. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Martí já zítra nemůžu, páč jedu za kámoškou :sweat_smile: Mohla bych zase v pátek. Snad to ten kočár vydrží :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Kačko ahoooj, já teda nebruslim, ale kdybych sjela dolů 198, tak myslim, že na Dvorce je to kousek snad i pěšky (?). Takže někdy bych s Váma zašla na prochajdu :slight_smile: To noční buzení je děsný :unamused:

Martí štěpán má taky odřený nosík, ale jen trošku a ani nevim kde k tomu přišel.
25. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ok, tak uvidíme jak bude, má být od středy blbě a 15 stupnů, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já zítra půjdu brzy, abych se neupekla
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Katchu tak to budou hezky značený, že patřej k sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Kačí 198 jede na Přístaviště a to mám taky kousek :grinning: Bydlím přesně mezi Dvorcema a Přístavištěm :wink:
Tak super, vidíš, zas tak odřízlá nejsi :grinning:

Martí tak uvidíme podle počasí. Já bohužel ty ostatní dny něco mám, ve středu máme Hajísky a večtvrtek jedu na Florenc na 12tou, páč přilétá moje sestřenka s malou Bellou a pak jedou domů do Bohdašína, tak se slezem na Florenci, aby se děti viděli :wink:
25. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.