• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Martí jo, jo to je fakt :dizzy_face: :grinning:
Katko tak to opravdu nejsi tak daleko :wink:

Holky Štěpán mi tady řve jak hysterická ženská :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jdu krmit.
25. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Kačí :grinning:
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem se dostala na net az ted. Poslednich par dnu ma prcek vecer pred koupanim a behem koupani hysteraky a pak kdyz ho konecne zpacifikuju tak odpadavam :slight_smile: Ale stejne toho moc nenaspim, protoze mam nejak problem zabrat a kdyz zaberu, tak uz me prcek budi :unamused:

Ja dneska na srazik nedorazim. V tom vedru se mi fakt nechce tahat prcka busem. Vcera v kocarku vyvadel a to jsme byli na prochajde az po 16 hod. a nebyl moc navleceny. Pak dokonce vybumbla i osklivy hermankovy caj, ktery mu predtim moc nechutnal :grinning:

Jeste mam jeden "hloupy" dotaz pro ty, kdo maji nebo meli kocarek trojkolku: Jak jste jezdili na eskalatoru nahoru? Ja jsem to vcera zkusila zadnima koleckama napred, ale nejak jsem to nezvladla, takze jsem nakonec zafixovali predni kolecko a jeli popredu. Ale stejne je to na palici nekam jet, protoze se s tim kocarkem nikde poradne nedostanes. Koncem tydne chci vyrazit ukazat prcka v praci, to bude akce ta cesta :angry:
25. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
holky já spala en 30min, pak jsem zakašlala a Tom se vzbudil, chjoooooooooo :unamused:

ducky...tak ty už taky noci na prd?? já si sice zvykla ale nevim jak dlouho se to da vydrzet :confounded:
25. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Peti já najíždím pozadu. Tzn. na schodu mám ty dvě zadní kolečka. Já teda kočár zvednu a to má asi 14 kg bez Bětky :grinning: Jednu nohu mám hned na dalším schodě výš a druhou na schodě výš, jsem předkloněná a držím :grinning: Škoda že nepřijdete. Co budete dělat v létě :grinning:
25. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Jáji naprd jsou, umí to Bětka rozhodně lépe. Pravidelně se jednou nebo 2x budí do půlnoci, pak většinou po druhý na kojení, pak kolem 5tý, po pátý na kojení a dřív spala do 8, 8.30 někdy i 9ti a teď? Budí mě před sedmou a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Děs běs. Jo a ještě jsem zapomněla, že většinu nocí mě ještě někde vzbudí, páč pase :rolling_eyes:
25. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz
ducky...hmm tak to mi ještě chybí aby pásl v noci, už teď sebe i mě budí svým pohybem :confounded: jooo kde jsou ty časy kdy spal aspoň 4 hodiny v kuse, pomoooooooooooc
25. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
No Jáji, nechci tě strašit, ale Bětka to dříve taky nedělala :frowning2:
25. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
tak já pojedu ve 14:12 z budějárny, už aby to bylo, doma mě to neba :grinning:

ducky...tak to se mám na co těšit :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
autor
Jáji třeba ne, ale teď třeba Bětku uspávám a už jsem tam byla 3x převracet :angry:
Je zajímavý, že normálně válí sudy o 106, ale v tý postýlce pase a řve a nepřetočí se :rolling_eyes:
25. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Jáji tak to se potkáme :wink:
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
A já vás předjedu autem :grinning:
25. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Až se kolem vás mihne černá šmouha, tak to jsem byla já :grinning:
25. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
marti...ty pojedeš busem??
25. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
jasně, já mám auto, ale nemám řidiče :grinning:
25. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
Holky Bětka se naučila děsive řvát až u toho ječí. :frowning2:
Teď to provádí v postýlce. Jsem tam letěla, co se děje a ona se uklidnila, jak jsem přišla a když jsem zase odešla, tak opět řev jak blázen. :frowning2: Ale přece musí spát to dítě, to jinak není možný. Oči si mne jak zuřivá :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
ducky...hmm to znááám, ale u vás to je docela nečekaný :unamused:

marti...tak super, akorat teda nevim zda te poznam , abych se nehnala k jiny mamine, ty jo to by byla ostuda :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
poznáš Nelinky sedřený nos, svítí na dálku :grinning:
25. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
já jsem ti mrkla do albíčka a myslim, že tě poznám :wink:
25. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Jáji ona pištěla v porodnici. Pak jakoby to zapomněla a teď to oprášila. Ona je jinak stále hodná, ale když něco nechce (jako třeba teď být v postýlce a spát), tak takhle spustí. Jinak je to náš usměváček, včera u bráchy se chechtala furt :wink:
25. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
marti...takže se kdyžtak ke mě přižeň :grinning:
25. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Jáji jasně, já se přihlásím :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
hlavně aby tam už nebylo víc kočárů v buse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
marti...no to doufam, jako 3 se tam vejdem ale víc faaaakt neee
25. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
no právě, já minule musela čekat na další :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
fakt jo? tak snad budeme mít štígro, jinak nevím, asi je vyhodíme neee?? :grinning:
25. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
jasně :grinning: :grinning: všichni ven :grinning:
25. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
no jistě a pak se ta vejdem v pohodě a může s námi i Alča třebas :grinning:
25. kvě 2009 v 11:11  • Odpověz
A Alča jede přes Bud. nebo přes Kačerov?
25. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky, pa, Ondra byl mírně nesnesitelný a už musíme letět na cvičení, takže nestíhám dočíst, tak pááá na Louce.
25. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.