• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
vůbec nevím, jdu uspat dítko
25. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
my jdeme taky papat a zkusíme spát, aby nám to vyšlo s odchodem :wink:
25. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpátky, prý je to na ústupu, krk ještě čevený, ale lepší, je to tedy herpes angína, proto neměla ty ATB, na vyrážku naše mudra řekla, že to asi byla nějaká viróza, ale že už to mizí. Dostali jsme kapky Fenistil a do 3 dnů prý má být úplně ok. Jen mám hlídat kdyby z toho chrapotu začla kašlat. A prý má sexy hlas :grinning: Jíst by taky měla pomalu začít, tak budeme zkoušet...

Jinak ten dnešek, infekční už by to prý být nemělo a ven ve stínu můžeme, ale i tak nechci za a) riskovat, že by to nedej bože infekční bylo a některé mimčo to chytlo b) bych musela MHD a to nechci, protože je ještě oslabená, tak aby do toho ještě nechytla něco jiného. Takže se s vámi opravdu sejdeme, až bude úplně ok, ju?
Všechny vás moc zdravíme a koukejte fotit, jo???
25. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
hmm tak se jenom napil a spánek nikde, nooo prosim

hani...tak hlavně že to je na ústupu a Káje bude brzo dobře :wink:
25. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Hani, to je dobre, ze je Kaje lip.

Kaci, fakt nevim, co budeme delat v lete. Prcek je v tech vedrech protivny. Sice ma cerveny, malinky ocicka, ale nemuze zabrat a budi se :angry:

Holky, asi jsou erupce na slunci. Prcek se mi zacal budil¨uz i dopoledne. Prdy to nejsou, tak nevim, jestli hladik :astonished: Asi se z nej zblaznim. Takove male miminko by melo preci pekne spinkat :grinning: Chvili si tady povidal s novym medou, co dostal od tchana, ale uz ho to nebavi, tak se mu jdu venovat.

Uzijte si srazik a fotte, abysme se pak mohli pokochat :slight_smile:
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Hani ahoj, tak to je fajn, že je Kája lepší :slight_smile: určitě brzy uděláme dalšěí srazík i s vámi, neboj :wink:
a snad holky berou foták, já ho tady nemám, má ho Míša.
25. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
Jáji my jsme taky po o a spaní žádný, asi jí vezmu chvíli do kočáru
25. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
já fotak beruuuuuuu, uz nabijim bateeerie :grinning:
25. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Hani tak to je dobře, že se Kája uzdravuje :slight_smile: Se srazíkem to všichni chápeme, to je jasná věc :wink:

Peti taky nevim co budeme dělat v létě, já jsem cestování v MHD ve vedrech nesnášela nikdy a teď ještě s kočárem, chudáci prckové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě, že v Praze přes léto moc nebudu :wink:

A foťák taky beru!!

Já vůbec v tomhle vedru nemám na nic chuť a nevim co mám vařit/jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
katch...já se akorát nalejvam, ledovým zeleným čajem :grinning: a do toho mi tady mručí Tom, je protivnej jak činže :rolling_eyes:
25. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
autor
Holky tak Bětka po děsným řevu usnula. Už spí hodinu. asi jí to vyčerpalo :sweat_smile:

Hani super, že je Káje líp a další srazík na sebe určitě nenechá dlouho trvat :wink:

Peti tak Bětka to zatím snáší celkem v pohodě. Pak asi budeš mít Honzíka v kočárku nahatýho :grinning: :grinning:

Já teda foťák asi taky vezmu, i když to naše dělo :grinning: No, ale když jedu tím autem, co?
25. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
teda mě je vedro, fuj, dítě v postýlce juchá, místo toho aby spal :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
jo, jo....hodně foťte, ať pak můžeme skouknout fotky.....a napiště pak hned, jaký to bylo :grinning:
My jsme se vrátili před půl hoďkou, už bylo na sluníčko vedro, teď půjdeme papat a pak čekám kamarádku... :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
A zítra hlásí ještě větší vedro :unamused: To se asi upečeme :wink: My půjdeme na prochajdu asi až k večeru a do parku, tam je stín :wink:
25. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
no tak už nejuchá, už hystericky řve jak blázen ale tentokrát ať se uřve, já se z něj přece nezblázním, ho nemůžu furt uspávat v posteli sakra :angry:
25. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jáji já taky furt uspávám :unamused:
Takže na sraze jestli spustí všichni 3 chlapi najednou, tak to bude veselééé :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
já ho nechala vybrečet, chudák teda zvlykal ze spaní, takový to jak dlouho brečíš a pak se blbě nadechuješ, bylo mi ho líto ale u něj to byl fakt vztek, slzy mu skoro netekly, už spí chudík muj
25. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak my spinkáme, ale musela jsem jezdit přes půl hodiny venku...
25. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
My už nespinkáme, my jsme napapané, Bětuška si hraje a já si musím namalovat nějaký obličej na ten můj ksicht :grinning: Linky a řasy to spraví :grinning:

Jáji já jsem tam Bětku taky nakonec nechala vyřvat. A usnula. Ona totiž řvala pokaždý, když jsem odešla :sweat_smile: No kořeny jsem tam zapustit nechtěla, tak to bylo nutný. :frowning2:

Ještě že je Louka ve stínu lesa :grinning:
25. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
no tak my už jsme vzhůru, se z něj picnu :sweat_smile:

já se akorát chtěla taky malovat, když slyším brečení :sweat_smile:

no na cestu dostane UM aby vydržel, zas to je nějaký divný
25. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Jáji tak to si moc nedáchnul :frowning2: To Bětka se aspoň uřvala na něco přes hodinku :wink:
25. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
ty jo a ještě mě bolí břicho a furt běham na záchod, snad to zvládnu
25. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Jáji jako že máš sr.jdu? :astonished:
25. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
no to nemám právě, zatím, ale chodím na wc co 30min :unamused: a začíná mě bolet břicho jako na MS :confounded:

mladej vypil 120UM, takže za 30min vyrazíme směr bus
25. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
autor
Jáji tak jestli i dokrmuješ, tak to klidně dostat můžeš :frowning2: Se podívej na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já to měla už 2x :angry:
25. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
no tak si dal nakonec 160UM :confused: jsem mu musela přidělat, ufff teda je mi divně, no pojedu, domu to nemam daleko zeeee
25. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Kočičky tak si to tam hezky užívejte, my jsme byly venku a teď spící Kája zdraví :wink:
25. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma, Bětule přebalená a právě se kojící :grinning:

Srazík byl super, Nelinka měla jiskřičky v očích, když viděla chobotnici a prý je to táta :grinning:
Na Louce byl krásný chládek :wink: , super místo pro srazy ve vedru :grinning:
25. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: už jsme taky doma :slight_smile:
bylo to moc krásné odpo, strašně moc všem děkujeme za nádhernou chobotničku, Nelinka je z ní nadšená :dizzy_face: jak píše Kačka říkáme jí táta :dizzy_face:
moc zdravíme Káju a Hanku a těšíme se na další srazík s nimi, Louka je k tomu ideální :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Martí usnula Nelinka?
25. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.