• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
A jinak příště už samo Hanka a Kája chybět nebudou, potřebujeme dalšího ukecánka do party :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Kačko neusnula, je to dobrý, v 19 koupeme a půjde spinkat :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
čau ženy, tak super že se sraz vydařil a že Nelince se chobotnice líbila :slight_smile: My jsme byly venku , docela dlouho na naše poměry a Kája i dlouho odpo dospávala. Tak jsem si na chviku lehla s ní, byla jsem nějak grogy. Zase se má prý měnit počasí, má být jen 15°, to mě asi zabije, tyhle změny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Martí tak dobrý :grinning: Tak to máš před sebou prima noc, co? :slight_smile: Tiše závidím.

Hani zítra k večeru mají přijít bouřky a ve středu má být hnusně.

Nevím, jestli půjdeme ve středu na cvičení. Musím vyzkoušet, jestli na to půjde pláštěnka ze sporťáku.
25. kvě 2009 v 18:33  • Odpověz
AHoj holky, super, ze jste si srazik uzili :slight_smile: My jsme byli na prochajde v parku, tam byl taky prijemny chladek. Ale zitra ma byt jeste vetsi vedro, fuj fuj :unamused:
25. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
Kačí snad jo :dizzy_face:
Hani zítra ještě bude vedro a od středy má být hnusně a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě děkujeme za krásné přáníčko, už ho tu mám vystavené :wink:
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, už jsme také doma, máme to nejdál:slight_smile:.
Ondrášek je hodňoučký, jupíííí.

Srazík byl prima.

Katchul a Jaji kam budete dávat fotky? Vím, že Katka si nepřeje mít Bětku vyvěšenou jen tak na netu, tak já ty svoje hodím na rajče, jako ty posledně, ju?
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz
Ondrášek právě zkoumá xylofon:slight_smile:, ráno jsme na něm začali hrát:slight_smile:.
25. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Alčo prosím pošleš mi odkaz na to rajče, nemůžu ho najít, dík :wink:
25. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
Ondrášek byl tak strašně hodnej, že jsem zírala, Nelinka nikdy nevydržela ani minutu takhle hezky sedět
25. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Jasně, Marti, pošlu, až tam fotky naláduju tak napíšu, jo?
25. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
jasně, díky moc :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoooj, tak já uklidňovala řvoucího Štěpánka, tak jsem tu až teď.
Srazík se nám moc líbil, bylo to super :slight_smile: :wink:

Alčo já jsem se Tě právě chtěla zeptat na ty fotky. Tak že bych Ti je poslala a dáš je na rajče?? Kdyžtak mi písni mail do IP a já Ti je pošlu mailem, jo? :wink:

Já než došla domů, máme to celou cestu do kopce, tak ze mě totálně lilo, na tý Louce byl fakt příjemný chládek :slight_smile:
25. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Holky díky, jste hodné. Já jsem si říkala, že to nakonec nebudu řešit, ale budu ráda, když to bude na tom rajčeti. Když tak na Koně hoďte fotečky, kde nejsme my :wink:
25. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
autor
Kačí ani se nedivím, já měla opět v autě trochu vedro, ale po chvíli to klimka zvládla :grinning:
25. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
A nejen Ondrášek byl hodný, i Tomášek a Štěpánek, i Nelinka a Bětuška. Sice ses Martí trochu naběhala :grinning: , ale jinak to děti zvládly všechny super :grinning:
25. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak jo Katko, pošli mi fotky, které uznáš za vhodné:slight_smile: a já je hodím na rajče:slight_smile:. Mail v IP.
25. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
V MHD naprosto nesnesitelné vedroooo, a pak na zastávce busůůůůůůůůů taky, bleble.
25. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
Kačí já jsem zvyklá :wink: aspon mám trening a nezakrnim :grinning:
25. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
Jé, tak se těším na fotečky :grinning:

My jdeme dát kašičku a koupat, tak přijdu až pak :wink:
25. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz
taky se těšíme na fotečky :slight_smile:
jdeme do vany a večer jsem tu :dizzy_face:
No jo Ondrášek je takovej kliďas, nic ho nerozháže, teda aspoň tak na mě působil :wink:
A všechny děti z Thomayerky jsou úžasný, to je snad jasný :slight_smile: :dizzy_face:

Kačko jo, jo, zlatá klimatizace :slight_smile: Na mě celou cestu zrovna pařilo slunce, takže i na Štěpulu, chudáček. Taky by potřeboval klimu v kočárku :grinning: :grinning:
Jasně Thomayerčata jsou krásná:slight_smile:. A jejich maminky úžasné jak to všechno zvládají:slight_smile:.
25. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj.

Zase dotázek - jak je to s rodným listem - dávaj ho rovnou v nemocnici? nebo posílaj poštou z matriky? nebo se pro něj musí do Táborský?
Ono to každá porodka má jinak a já se na tom kurzu nezeptala.
25. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
musí se pro něj do Táborský :wink: ale je to tam nové a jde to rychle :wink:
25. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Jééé, to jsem se obávala.
Naposledy jsem byla na matrice ale oddací a normálně jsem tam zabloudila :grinning: Poslat tam manžela, tak je z něj bludnej holanďan ještě dneska.
25. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
tam se neztratí, je to tam na čísla jako v bance a na informacích sedí paní, co poradí :wink: neboj to najde :wink:
25. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
Holky, tak mě poslali rodný listo rovnou domů, nikam jsem nemusela. A dokonce samy od sebe :wink:
25. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
aha, tak jestli to není novinka, já rodila už před víc než rokem :wink:
25. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
tak už se těším na fotky, já jsem si pro rodný list musela dojít do táborský :wink:
25. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.