• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Martí nezlob :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: I když teda my jsme měli s manžou ještě Magnum :sweat_smile:

Holky já mám v pračce prádlo a úplně jsem na to zapomněla :sweat_smile: Musím to jít pověsit :zipper_mouth:
25. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Holky, asi jdu do hajan, snad se Ondrášek nebude v noci moc probouzet ošklivými sny, vedrem nebo kdoví čím. Manžel zítra odlétá do Bruselu a vrací se v pátek v noci. Takže budeme sami samotincí, ale nějak to určitě zvládneme...
25. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
Alí dííííky :slight_smile:) a dobroooou
25. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Alčo dobrou :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jak se pozná kolikátý píšu příspěvek? To je jen na tý hl. stránce regionů, ne?

Já jsem byla ve sprše a asi taky půjdu za chvíli spát, jsem nějak KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A srazík určitě zopákneme brzy, to je jasnýýý :slight_smile: :wink:
25. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
jdem koukat na telku, zítra jsem tu jako na koni

dnešek byl faaaakt moc super a jsem ráda že jsem poznala další Kačku a Martinku a samo Štěpulu a Nelču :wink:
25. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz
no bylo to fakt prima, což dokazují fotečky :wink: taky jdu do sprchy a pak hají :slight_smile: dobrou :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jo, jo taky jsme si to užili se Štěpánkem a ráda jsem Vás poznala :slight_smile:
Tak dobrou noc
25. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Hm, tak já akorát pověsila prádlo a tady samý dobrou, dobrou :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak já jdu pracovat na fotkách :slight_smile: :wink:
A taky dobrou
25. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
Dobré ráno, tak už taky vím, co to je vstávat v 6.05 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta potvora už nechce spát a to byla v noci ve 2 vzhůru na jídlo :unamused: doufám, že to bylo vyjímečně,zrovna dnes, kdy tu nikdo nikam nevstává a mohly jsme chrupat do 10 ach jo :angry:
26. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz
Hezké ráno, dnes to bude asi tropický den :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak dnes budíček v 6.00, ale zase jenom jedno kojení ve 2.30, takže paráda. Jsem celkem odpočinutá.
26. kvě 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc ok, spala celou, vzbudila se v 5 a povídala, tak jsem ji vzala k nám a usnula ještě do 6:45, takže dobrý. Do bytu už nám nechutně paří sluníčko, máme všechna okna na východ :angry: Tak jsem to tu zabednila, že jsem na okno v obýváku pověsila ještě tmavé povlečení a snad budu shánět závěsy nebo co, i když je bytelně nesnáším, žaluzie co máme, jsou naprd a možná dojde i na větrák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdete dnes ven? Přemýšlím, že dneska asi ven nepůjdeme, do toho vedra. A jako zítra má být zase o půlku míň :angry:

Jo teď je na nově nějakej doktor co mluví o autismu ve spojitosti s hexavakcínou. :astonished:
26. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj Hanko, tak to byla dobrá noc!
My máme všechna okna taky na východ, ale dá se to přežít, ta západní strana to má horšíííííí. My tu máme slunce tak do 10ti, ale oni pak pořááád až do západu a to je děs. Doma jsme měli okna na východ i západ, takže vedro pořád.
26. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz
Hani, já na to taky koukám, ale moc se mi to nezdá, autismus je hodně geneticky danej, takže pokud ho má někdo z očkování, tak je to vzácné...moc přesvědčivě nemluvil :unamused:
26. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz
tak já mám vyžehleno a jdu sportovat, mějte se :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Tak ten náš byt je nějakej divnej no asi to tedy nebude čistokrevný východ, protože sem to sluníčko paří hodně dlouho a ne jen dopo, ještě ke všemu máme žlutě vymaováno, tak si to tu dovedete představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale vypadá to, že povlečení na okně zabírá :slight_smile:

Marti tady je o důsledcích očkování i diskuze a je to docela hustý, kdyby to měla být pravda...

Jdeš sportovat? V tomhle vedru, bláááázne :slight_smile:
26. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
čau holky,
my máme okna z ložnice taky na východ, takže tam pere slunce od 5 od rána asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase večer je tam příjemně, takže to je dobrý. Máme taky jenom žaluzie a o tmavých závěsech přemýšlím každý léto :grinning:

U nás dneska budíček v 6,40 a v noci krmení v 1 a v 5 a mezitim nahazování dudlíka, takže klasická noc :unamused:
Dneska se mi absolutně nikam nechce!

Martí máš můj obdiv :grinning:
26. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
Hani mně stačí, co dělá očkování Nelince, je to vždycky hrůza, ted máme jít na ten prevenar, ale mám strach, že zase budou horečky a že jí to oslabí a zase něco chytne.Jsem ráda, že je konečně dobrá, ale zase mám strach jí to nedat :unamused:
jdu jen chvíli bruslit, dokud není hic :wink:
26. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
My asi vyazíme za barák na nákup, dokud se dá být venku. Jinak nevystrčím čumák
26. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
krásné ráno všem... :slight_smile: tak jsem si vás rychle prečetla, protože taky chci jít ven, dokud není takové horko a hlavně jsem koukla na fotky....muselo to být super, mrzí mě, že jsem nebyla......všem vám to tam moc sluší a máte fakt krásné dětičky :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
Holky, venku je nesnesitelně už teď (mi přišlo). Dneska se ovšem budeme vypravovat odpoledne na plavčo, tak doufám, že nezhynu horkem a že nepřijdou ty kroupy a lijáky, které avizují.
26. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak jsme zpátky, fakt už to tam paří. Koupila jsem Káje člun, že by se v něm mohla koupat na balkoně, 102x69 cm, jenže mi nedošlo, že to je vnější rozměr, takže dítěti se tam vejde akorát tělo a končetiny má venku :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
Začínaj krušný časy, Káje je fakt líp, brázdí tu sudama byt a sbírá veškeré drobečky co najde na zemi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu tedy uklízet, tak mě dneska asi nečekejte :grinning:
26. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
ahojky,

tak my máme okna ložnice na západ a vymalováno oranžově takže si umíte představit jaká tam je výheň ale včera jsme koupili obyč závěsy tmavě mnodré a pověsíme je tam, takže tam nebude tak pařit a ráno snad nebude drobej vstávat s prvním světlem.

jinak na něj asi včerejšek zapůsobil, spal bez vzbuzeni do 23:50 kdy jsem mu v polospánku dala jídlo, pak spal bez přerušení do 3:45 kdy se najedl a pak do 5:30 a pak v posteli do 7:30, paráááááda, kéééééž by to zůstalo, spala jsem po dlooouhé době 3 hodiny v kuse :confused:

Hani...posláno :wink:
26. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Já sem asi dnes sem tam juknu.... :slight_smile: Ještě nevím, jestli odpoledne někam vyrazíme. Zítra má přijet opět kamarádka, tedy podle počasí, tak uvidíme :slight_smile:
Jinak já teď nedělám nic jiného, než Kubína převracím z bříška na záda. Převrací se tedy už dlouho, ale teď už chytl ten grif, že je tam během sekundy, a nedělá nic jiného. Převrátí se, chvíli pase a pak kňourá, že chce zpátky. Tak ho převrátím a než stihnu říct "švec" je zase na bříšku a tak to jde dokola.... :grinning:
26. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Ufff, vytřenej obývák, uklizenej balkon, hodim malou na chvilku do vaničky na balkoně, jinak se mi tu upeče :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak obídek a odpo pokračování v úklidu, večer přijde tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Hanko, Ty jsi ale šikulka pracovitá, někoho mi připomínáš - mě:slight_smile:. Taky tady lítám jak šuspajtl. Je mi hrozný vedrooooooooooo. Ondru jsem teď dala do postýlky, přišel mi znaven, nakrmila jsem ho, tak uvidíme zda bude spinkat, mohl by - v ložnici je teď nejpříjemněji:slight_smile:.

A já si dám koupel, trochu si upravím nohy když nás čeká ten bazén, a snad si i odpočinu, a pak se schladím ledovou sprchou. Jdu na to.

Mám tu hoooooooooooooru prádla, ale nechám to na ty dny, kdy bude o 15 stupňů nebo o kolik méně. To už bych se asi roztekla.
26. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak asi nebude, řičí tam, ach jo. A pod balkonem sprostě řvou nějaký kreténi puberťácký - nakopat jim pr..l!!!
26. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
teda Hani ty jsi pilná, já jen sedím a piju a blbnu s Tomem :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Alčo žehlení tu mám taky, snad tunu, ale dneska na to peču...

No kdybych byla pracovitá a dělala to průběžně, tak si vždycky po hodině můžu hodit nohy nahoru, takhle tu pak lítám celej den a konec nedohldnu :angry:
26. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.