• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Já sice uklízím denně, ale přijde mi, že je toho pořád až dost.
Ach jo, brečí a brečí, ale asi ho nechám a jdu do vany.
26. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
jáji, kde jsi sehnala ty závěsy a co za ně chtěli? nevyfotila bys je? zvažuju ke káje do pokoje, takhle v létě tam fakt padne
26. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
holky teď mě napadlo, že si na lét o uděláme zdravé mlsání, nějaké ovocné sorbety, kuk http://www.receptar.info/zmrzliny/pomerancovy-sorbet/
26. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Hani...koupila jsem je v Kice, jsou fakt obyč, jeden stál 199 už hotovej
26. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem se dostala na net az ted. Prcek zase od rana zlobi. Nechtel mi dopoledne spinkat, tak jsem ho vzala na prochajdu, ale pro prijezdu domu byl opet cily. A ted mi tady zase brecel, nejdriv ho bolelo brisko, pak se pokakal a pak se znovu pokakal. A to jsem chtela zehlit, ale v tomhle vedru to asi necham az na vecer :unamused:
Ja jsem ostuda, jeste jsem na fotecky nemrkla, jdu na to :wink:
26. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
jáji měli nějakou akci nebo je to tam pořád nevíš? to neva že jsou obyč, tím líp
26. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
byli jsme tam vcera a bylo to v akci, myslim ze to jeste bude, my koupili tmavě modré, jako je přes to vidět, nejsou to nějaké extra neprůhledné závěsy ale myslím že to stačí, ještě měli oranžové nebo tak nějak
26. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
to žehlení zničí i mě....je toho pořád tolik. A to se snažím žehlit skoro každý den, protože nesnáším, když se mi to pak nakupí.... :frowning2:
To je fakt v Kika mají krásné závěsy.... :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
no my jsme chtěli závěsy kvůli malému hlavně, protože to večer stlumí to sluníčko, máme stříbrné žaluzie a ty jsou na prd :unamused:
26. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
My máme závěsy jen v ložnici, jinak jsem je zrušila, ale je pravda, že se mi zase pomalu začínají líbit.... :slight_smile:
Jak vám holky jí děti v tom vedru? Mně přijde že Kubík skoro nejí..... :frowning2:
26. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
no tak mě Tom jí skoro furt :sweat_smile: no my taky závěsy nemáme ale ložnici máme oranžovoua a to sluníčko, no mazec :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
tak to my máme ložnici modrou, oranžovej máme obývák :slight_smile:
Mně těd fakt míň papá, ale možná už se těší, až mu bude půl roku a bude dostávat i něco jiného než mlíko :slight_smile:
Ach jo, jdu ho zas obrátit :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
já taky furt obracím :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj,
moc děkuji Matru za pozvání, ale bohužel, já včera vůbec na koníku nebyla a už chodím málo, ted jsem celkem v jednom kole..děti mi nedají chvilku, do toho vaření...apod a večer jsem vyřízená
luky už dobře sám stojí a začíná pomalu dělat kroky, ale tak nejistě, tak do roka bude určo chodit, je to šikula, ted mu navíc rostou najednou 4 zuby, tak už jich bude mít 8...
tom je zlobivec, začal opakovat sprostá slova a pořád provokuje lukáše...takže nervy mám často na pochodu
do školky nás samo nevzali, takže jsem obeslala 2
školek a taky nic, u n ás brali ze 70 dětí 20...nakonec ho tedy dáme do soukromé, myslím, že bude hodně dobrá...ale 450/den...no co mám dělat...
holky mějte se hezky a nezlobte se, že jsem vypadla, budu se snažit sem tam napsat, snad jste mě ještě nezavrhli :unamused: ...
dnes to možná i vychytám, jsme doma, nechce se mi ani na zahradu jak je dusno a navíc vařím kančí se šípkovou
příští týden se chystám do zoo, nechcete tedy ten výlet uskutečnit, jak jsme pklánovali v zimě???
mějte se papa
26. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ahoj Peto, no to je dost, už jsme myslely, že s námi nemluvíš!!páč jsme tě vyšpehovaly v jiné diskuzi :wink:
holky jsem hotová, cesatou z bruslí jsem se sešla s kámoškou na obídek a ještě jsme v tom vedru trajdaly po Praze, ted jsem dotáhla nákup a dnes už se ani nehnu, i když s Neli asi budu muset :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
marti..ty jsi cvok :grinning:

já se přemlouvám zda jít nebo nejít ven aspoň na chvilku a moc se mi nechce :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
jsem v diskuzi, kde se píše jen 1x denně, tak to stíhám :grinning:
přidala jsem vám nové fotky... a jdu dělat knedle
spíš já budu ráda, když mě ještě přijmete...mějte se
26. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Holky jsem vám vložila nové fotky a pár videí, abyste viděly co mám doma :grinning:
26. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj petule, to je dost, že se taky stavíš :wink:

marti, ty blááááznivkooooooo....já se dokopávám že to tu douklidím, ale nedaří se....ale budu muset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Hani krásný fotečky i videa :wink: koukám, že už trénujete signálek :dizzy_face: už jste se potápěly?
26. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
jj, minule šla poprvé pod vodu, dobrý, ani nebulela :slight_smile: Jen jsem přemýšlela jestli tu angínu nemůže mít z toho no..
26. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
to může, ale nemusí...určitě by to nebylo z potápění, spíš se třeba napila vody nebo to na ní někdo prsknul, to bys musela žít v izolaci, tím se netrap :wink:
26. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
tomík měl jednou angínu v létě při 30C, myslím, že to neovlivníš... :slight_smile: , to mohl někden třeba v krámě od někoho chytit
26. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Petu, hezký fotečky, Luky je velikej :wink:
26. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz
jo je, jsem zvědavá kolik bude mít v 10m, příští týden, 6.4. měl 8500kg a 72 cm :slight_smile:
26. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
v 8m
26. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
my ted máme 9,4 ale před měsícem měla jen 8,5 protožže několikrát marodila a šla skoro o kilo dolů
26. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
a už teda 2 měsíce chodí, mám co dělat :wink:
26. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
no já myslím, že u nás ten 11 měsíc taky bude zlom, je dost rychlej
povedla semi regulérní svíčková i knedlík...hurá poprvé v životě
26. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
my za 3 mneděle frčíme k moři, tak uvidíme až se vrátíme
26. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.