• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj ženy :slight_smile:

já jsem dneska strašlivě vyřízená. Měly jsme srazík na Vyšehradě (taky s Koníkovkama, ale byly jsme jen 3). Z domova jsem vycházela v 11 a dorazila zpět asi v pět (dobrej rým, co? :grinning: ) Bylo to moooc fajn, ale to vedro se fakt nedalo, já to fakt nesnášim, v Praze by nemělo bejt nad 25° :grinning: Spocená jsem byla až víte kde a hlavně mi přijde, že i Štěpulák to nějak blbě snáší, dneska dost brečel v kočárku a taky byl vždycky po vyndání úplně mokrej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katko my máme teď v pokoji 26° a Štěpán spí v normálnim overálku a přikrytej peřinou. Takže když chce, tak se odkope, ale my v noci zatim ještě vedro v bytě nemáme, to se dá vyvětrat.

Hani s tim koupánim na balkoně je akorát blbý to, že nám tam pere celý odpo sluníčko, takže je to tam jak ve skleníku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dopoledne je na koupání ještě zima když tam naopak nesvítí. No máme balkon celkem na prd :unamused: V létě se tam nedá skoro vydržet.
JO a s tím těhu testem to jsem teda zvědaváááá!!

Jáji Štěpán má taky stisk už dlouho a celkově mi přijde, že má docela sílu teda :wink:

Tady už bouří :slight_smile: :wink: Chlap mi odešel do hospůdky, teda chtěli jít s kámošem na místní zahrádku, tak nevim, nevim jestli nezmoknou.
26. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Martí tak už leje i tady :grinning:
26. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Nebuďte zvědavý, nic tam určitě nebude, nesmí! :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak to já se dvou / bát ani nemusim. S naší frekvencí bych tak řekla, že i důchodci jsou na tom líp :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz
Katchu já jsem na tom stejně :grinning: :grinning: Míša tu moc není, takže to fakt nehrozí :grinning:
26. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Holky slupnu véču a přijdu, dnes jsem taky sama :wink:

Hani fotky jsou super, Kája ve vaničce naprosto boží :slight_smile:

Jo a vyštrachala jsem overálek 0-3 s kr. ruk a kr. nohama, dala jsem jí fusekle a spí ve fusaku. Tak snad :wink:
26. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Katko vy máte vel. 0-3 jo??? :grinning:
26. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Teda tak spadlo pár kapek a je po dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí tak Ty to máš aspoň jak odůvodnit, ale já ne, my jsme spolu každý den :sweat_smile: Ale nějak nás to naše dítko zmáhá, teda hlavně mě, abych byla přesná :grinning:
26. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
tady už taky neprší, ale je černo
26. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
hmm neprší, černo jo Marti??

hani...tyyy joooo, u prosincovek je jedna už zase těhu :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
jáji a úmyslně nebo omylem?
26. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz
To jsem taky zaregistrovala tu těhuli u prosincovek, to by mě kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
Hani..omylem :sweat_smile: jsem četla že to jen jednou dostala a už je těhu :sweat_smile:
no Jáji u vás ne??? fakt pršelo
Ty vado, tak to je mazec :sweat_smile: já necíííííííí
26. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
katch...ty koukáš k prosincovkám??

marti...no tak lehce sprchlo, to by bylo divný kdyby u nás nic a u vás jo cooo :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
já si neumim poředstavit těhu ani ted, natož 5 měsíců po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
jáji a jak dlouho je a co na to říkala? :sweat_smile:
26. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Hezký večer, holky.

Petul, to jsem ráda, že ses na nás přišla podívat:slight_smile:. A dovolenku si teda pořádně užijte!
Hanko, tak těhu test, jo?? Hmmmm, to by byl teda nářez. Tak ať to dopadne tak jak si přeješ.
To u nás nic takového nehrozí, manžel buď pryč a nebo totálně vyřízenej, no a já stále nějaké problémy, takže my než se k něčemu dostaneme... Ale nevadí...

My jsme byli na plavču, což znamená, že je člověk vyřízenej ještě než vyrazí, ze všeho toho balení, no prostě před 15tou jsme vyrazili a domů dorazili před 18tou s tím, že jsme se zastavili u maminky ve škole, kde probíhali "Olympijské hry", to byl hukot, ale děti byly nadšené - měly krásné medaile, dokonce v porotě paní Zátopková. Fakt pěkný.

Ondra dneska vůbec nespal, snad jen brzy ráno asi dvacetpět minut, takže teď je 15 minut v postýlce... Jo, a spinká v overálku bez přikrytí.

Já už chci nějakou tu bouřku a déééééééééééééšť, pořád se nemůžu pořádně nadechnout!

Manžel je do pátku včetně v Bruselu, takže jsem také sama samotinká.
26. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jů, tady tak nádherně voní vzduch po vodě, ale déšť nikde :unamused:
26. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hanko, posláno:slight_smile:.
26. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Hani...no co jsem tak četla, tak hodně překvapená ale nějak to zvládnou :grinning:

u nás taky nehrozí, ale u mě ani nesmí žeeee

já chci taky buřinu a ono prdlačku
26. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jáji no nejen Katka čte i jiný diskuze, ale občas i já :grinning: :grinning: Ale jenom málokdy, já k prosincovkám občas nakoukla ještě když jsem byla těhu, nevim ani už proč.

Ahoj Alčo, u nás už se spinká od sedmi, což je zázrak. Taky Štěpánek skoro vůbec nespal, myslim, že mu vadí to vedro, stejně jako mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky chci pořádný slejvák a pročistit vzduch!!
26. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
já tam taky mrkla, ale u nikoho tt nevidim
26. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jáji Tomík je teda vyloženě kloboukovej typ, strašně mu slušííí :slight_smile: :dizzy_face: úplnej fotomodel :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak jsem tady, ještě jsem psala IP jedný holčině, co bude rodit v Krči a možná už brzo a je ve 34 tt :frowning2:
Každopádně jsem jí pak pozvala k nám :wink:

Hani těhu test, jo? Chceš mě předběhnout či co? :angry: :grinning:
Tak snad bude jen /. To by byl teda gól :grinning:
A ten overálek jsem vyštrachala ve vyřazených věcech. Tehdy jsem ho na nic nevyužila a teď se hodil. Naštěstí jí to ještě je, i když to má trochu těsný :sweat_smile: na délku. Musím jí takovéhle dokoupit asi :sweat_smile:

Kačí téda, tak dlouho jste byly venku, jo? Ani se ti nedivím, že jste byli zpocení, my taky a to jsme byly ve stínu meruňky :grinning:
Aha, a pak že já jsem FBI. O prosincovkách teda nevím :grinning:
To budu muset teda propátrat :wink:
26. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
katch...díííííííííík, hrozně se mi ta fotka co vyfotilka Alenka líbí , asi si jí nechám zvětšit :dizzy_face:

marti..jooo je to korcula ale nema to jeste ofiko
26. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Tak to já nevím o nikom z jiných diskusí nic, zaostávám tady.... Já jsem jedině (a to už jen zřídka) ve své domovské diskusi z dřívějška IVF.
26. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
26. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
ducky...který si psala??
26. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.