• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jééé tak Baji gratulujeme :slight_smile: taky by na nás mohla někdy mrknout, dříve sem chodila :wink:
a já mám zmrzku vanilkovou, včera jsem jí nedojedla :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
No asi jen Jájinka trhá partu nebo ne? :grinning:

Hani já je právě četla už když byly snažilky, páč jsem taky vlastně otěhu až po půl roce, přesněji po 13ti měsících, tak jsem tam občas skákla dodat jim pozitivní energii. No a pak některé otěhu, tak jsem je četla i jako těhu. :wink: A nostalgicky vzpomínala :grinning:

A Baji velká gratulace, i když já jí vlastně neznám :sweat_smile:
Hani jéé s Baji jsem si psala když mi zjistili těhu cukrovku, chodily jsme obě k Apolináři na diabetologii :wink: Tak, že jí MOOOC gratuluju a zdravím :slight_smile:
jj, všechny jsme opuštěný a já si právě píšu s manželem na MSN.
autor
Teda, Alča podvádí :grinning: :grinning: Já si teda s manžou nikde nepíšu. Je v hospodě pracovně s nějakýma Němčourama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ducky neznáš? Chodila do Krčský diskuze, rodila se mnou, byly jsme spolu na pokoji a psala sem za mě z pokoje příspěvky :astonished:

Jinak já mám Honzu taky doma, ale hraje na PC :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
jé marti, to mi připomnělo že bych si dala zmrzku Haagen Dazs :dizzy_face: :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Hani však jsem ti to i říkala osobně. Já když jsem tam začla chodit, tak Baji tam už nechodila. Takže jako vím o ní, vím i, že si o ní psala, ale vlastně jsem si s ní třeba já nikdy nepsala,víš? :wink:
26. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Aha vidíš to, to mi nějak nedošlo a jsem sklerouš, žes mi to říkala, když jsme se viděly :astonished:
26. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Aha, takže Háňa taky trhá partu :grinning:
A s tou zmrzkou mi teda chutě nedělej :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
ty mně s koláčem, já tobě se zmrzkou

Jinak Kája už doufám bude fakt ok, tak bychom mohly dát příští týden nějaký srazík, co vy na to?
26. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
hani...taky manža hraje joo :grinning:
autor
No říkala jsem ti, že mi o ní povídala PA :frowning2:
Ještě jsme říkaly, že to by určitě neměla dělat :confused:
Hele holky ,jsem se chtěla zeptat, jak byste ocenily, kdyby na netu byly videorecenze na věci k dětem (chůvičky, postýlky, kočárky atd.)...prostě ukázka toho jak se to třeba montuje, používá atd.
26. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Joooo, už si vzpomínám :angry:
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
No však já tady kvůli vám žeru další dva kousky :angry: :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tssssssssssssss, prej podvádí, no teda, Katko!
Tak Vy všechny něco mlsáte, jo? Asi si taky něco dám a půjdu se naložit do vany (odpoledne mi to nějak nevyšlo s Ondráškem) - udělám si ji nějakou pořádně voňavou.

Baji, gratulujeme!!!
26. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Dělala jsi ten jogurtovej?
autor
Jo Hani a srazík jsme plánovaly až na ten přespříští týden, páč Alča s Ondráškem nastupují 4.6. do nemocnice kvůli tomu oušku :frowning2:
já zase randim na skype :wink:
Holky, řeknu Vám, že mám docela strach z toho zákroku v nemocnici, když si představím, že to naše malé stvoření nebude moci před tou narkozou dost dlouho jíst a po ní také ne, tak to bude teda nářez ten pláč a řev. Týýýýý jo. Snad to zvládneme!!! A hlavně prsa mi asi bouchnout, snad to půjde odstříkávat...
26. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
aha, tak to jo, to je jasný :slight_smile:
Budu ráda, když uděláme sraz až budeme mít po tom zákroku.
autor
Hani jj, říkám mu teď Hančin koláč, i když ten recept jsem znala už kdysi, ale zapomněla jsem ho a ty jsi mi ho připomněla :grinning:

A Marťa taky podvádí :grinning: To je pak četnost příspěvků, když si kecá někde jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
alčo jak dlouho nebude moct jíst?
26. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Alí tak to mě ani nenapadlo, že bude o hladu. Ale vlastně i dospělí to takhle mají, no :frowning2:
Tak snad to Ondrášulka zvládne. Snad to aspoň udělají tak, že si dá večer a pak ho hned ráno vezmou. :sweat_smile:
A prsa odstříkáš, to půjde :wink:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jsem ho dělala minulý týden a dala jsem ho do dortové formy, aby byl vyšší, dala jsem na to na hrubo rozmixované jahody, strčila do trouby a za 5 minut koukám a jahody nikde :grinning: a oni se mi propadly...tak si říkám, jak to, minule byly nahoře a pak mi došlo, že minule byl ten koláč tak tenkej, že to nemělo kam propadnout :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
No, pokud mu to budou dělat cca v 8-9 ráno, tak naposledy ho můžu nakojit nejdéle o půlnoci, no a pak ještě po jeho probuzení, což nevím jak dlouho to bude trvat, musí bez papání vydržet nejméně 3 hodiny.
26. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
a on bez jídla normálně tři hoďky nevydrží :astonished:
26. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
jo teď jsem si to přečetla pořádně, 3 hodiny po probuzení, to je dlouho no...tak třeba ho něčím oblbnou
26. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.