• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Stejně viď jak doktoři tvrdí, že je neškodná a s klidným svědomím ji předepisujou... Mně zvedala hrozně cholesterol a všichni tvrdili, že o je blbost, a když jsem vysadila a cholesterol klesl, tak mi tvrdili že jsem změnila životosprávu a když říkám klesl, tak za 3 měsíce, ze 7 na 4
26. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Jé, ty chodíš k Hance, jo? Kde to teď má? V tom Bráníku? Já ji znám a tykám si s ní, heč :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
jáji a kam?
dukcy...bys mohla chodit na stepik se mnou :grinning:
já chci taky něco dělat ale samotnou mě to neba :frowning2: když vy jste tak daleko
autor
Hani přesně tak. Já zase držela hrozně vodu. Bohužel ale zpátky to vzít nejde. Kdybych to věděla, tak jsem se na antiko vyprdla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz
asi záleží jak která antikoncepce, já brala Yadine a ten byl v pohodě, nezadržoval vodu jako ostatní
do bráníka, jsem chodila před těhu a bylo to supeeeer
autor
Jáji klidně, stepík miluju a s Háňou ještě víc :grinning:

Martí tak to jsi měla kliku. Mě HA napáchala fakt jen samou škodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako kyretáž už znova nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
26. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
marti...ja ji taky brala ta byla supr
marti já jich vyzkoušela a u všech to samý Tri-minulet, Logest, Evra a další si nepamatuju. Nakonec jsem skončila u pharmatexu, což HA není a teď teda spoléháme na šikovnost, což se nám možná vymstilo :grinning:
já myslím že je to individuální, že někomu to něco dělá a jinému ne no..
26. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
Hani ta Logest byla ta sr.čka, co mi všechno začala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem brala triquilar a po kyretáže Mirelle, to je nízkohormonální.
Tak mě to začal tri minulet
tak já odpadávám, dobrou :dizzy_face:
26. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
marti dobrou
26. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
No, holky, Kriminálka už skončila. Tak já jdu na záchůdek, koupat se a pak do hajánků :grinning:
26. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Martí dobrou :wink:
autor
Holky dobrou s kobrou :grinning: :grinning:
Tak dobrou noc všem :slight_smile:
Ducky,,,tak se domluvíme ju??

a brou nocku kočky :wink:
26. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky,
vy toho vzdycky nakecate, ze nemam silu vas ani docitat :wink:
Haha, hubnuti, jejej, ja bych taky potrebovala neco zhubnout. Sice kilicka, co jsem nabrala v tehu jsou dole, ale mam podezreni, ze jsem nejak jinak tvarovana. Jeste asi neco zustalo na zadku a brise. Ale uz pred tehu jsem nebyla zadny hubenour, takze bych potrebovala stejne zhubnout. Ted s prckem nemam cas moc jist a stejne to nejde dolu :angry: :angry: :angry:

Jinak prcek vcera papal kolem 19:30 hod. a vydrzel az do 5 hod :astonished: Ale evidentne je prespaly, protoze ted dela v postylce psi kusy a chce si povidat. Rano se dokonce pretocil ze zadicek na bok a neco si u toho broukal. Asi je nejaky urychleny :grinning: :grinning: :grinning:

Ja dneska chci vyrazit na kukandu do prace, tak jsem zvedava, jak to zvladnu. Tim metrem to bude fuj fuj :unamused:
27. kvě 2009 v 06:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás dnešní noc dobrá, jen opět brzo vstávala, v 6.30 :frowning2:
Hrusti to ti Honzík krásně spinká na to jak je maličký :wink: tak zvládni cestu, dnes aspon nebude takové vedro :wink:
27. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
Dobré ráno,
tak testování za mnou (už v 5 ráno :grinning: ) a nejsem, to by mně zajímalo, kde se ta mrcha toulá. :confused:

Jinak si představte to naše prdlý dítě, čím mě dneska vzbudila jo. Já si jí ráno v 5 beru do postele aby ještě dospala s náma. Usnula asi kolem šesté a před sedmou mě začla budit tím, že mi jezdila prstama přes pusu a chtěla abych dělala brm brm, jenže jak jsem nevydávala zvuk, tak se snažila víc a víc a tlemila se tomu jak to mlaská, no nepraštili byste jí? :grinning: Ale lepší než tahání za vlasy, to proběhlo od 5 do 6 :pensive:
27. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
Hani tak prima, že byla jenom jedna /
27. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
Holky dneska tu můžu být jen dopo, než kája usne, musím nutně žehlit, jinak už nebudeme přes ty hromady prádla vidět, fůůůj. Tak šup šup sem
27. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
já jsem tu, jen u toho převlékám postele, chci využít, že mám málo prádla tento týden :wink:
27. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky,
já jsem tu jen na skok, asi půjdu ještě do postele :slight_smile:

Hanko tak tahání za vlasy znám moc dobře, to neni příjemný probuzení. Ale ježdění prstama přes pusu :grinning: to jsou teda nápady. Kam na to to Tvoje dítě chodí? :grinning: :grinning: Jo a gratuluju k jedný / :slight_smile:

Mě dneska čeká taky žehlení a úklid, už je to fakt nutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně počasí bude nic moc, tak to musim zvládnout.

Hrusti teda to je Honzík opravdu spavec, to se máš :dizzy_face: A cestu určo zvládneš, metro je zrovna v pohodě, pokud se nebojíš na eskalátory teda :grinning:
27. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
venku je sice hnusně, ale doma máme vedro k padnutí, jsem převlékla 3 pelechy a jsem úplně splavená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
Martí to chce udělat pořádnej průvaaaaaan :wink: Ale u převlíkání peřin se taky vždycky spotim.
27. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.