• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
já moc větrat nemůžu, ta opice vyleze všude, musím zavírat dveře a to moc neluftuje
ale postele jsou hotové :wink:
27. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Katch kam na to chodí...no to je tak když ji něco učíš, ona se to naučí a pak to vyžaduje :grinning: Asi mi to oplácí, že jí několkrít denně říkám udělej Brm brm :grinning: To mám za to.

Tak my tu dneska máme příjemně, jen 23°, to je super.
27. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Martí aha, to je fakt, to mi nemusíš vysvětlovat, že Nelinka vleze všude. Jsem to viděla na vlastní oči :sweat_smile:

Hani :grinning: v tom případě si to zasloužíš! :slight_smile: :grinning:
My tu máme taky celkem příjemně. Ale mě se normálně motá hlava, asi tou změnou počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Mně tohle počasí na chvilku vyhovuje, asi i po o vyrazíme ven, abych se zchladila. Ale změna to je fakt děsná.
27. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Katchu myslim, že tě čeká se Štěpánkem něco podobného :wink:
27. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz
jdeme s Neli hodit pohled Kačence, bez kočáru, pošta je asi 50 metrů od nás, tak snad budeme do oběda zpátky :grinning:
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
aby vás to neodfouklo :grinning:
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Holky ta prdelka se snaží dostat na kolínka, kdybyste jí u toho viděly..takový poskakování, hrozný zvuky a ve finále řev, že to nejde :grinning:
27. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
Martí no mám obavy, že máš pravdu. Jako fakt zlatý "ležáčci" :grinning:
Mně taky tohle počasí po těch vedrech vyhovuje, akorát mi to asi neudělalo dobře. A potřebovala bych spááát.
27. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
hmmm, tak ještě nejdeme, Neli se dívá na Františka, bude její oblíbený prasátko Pepa, takže až po deváté :grinning:
Hani fouká tam?
27. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
marti :grinning: :grinning: :grinning:

u ns fičí pěkně
27. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak hlavně aby pohled došel než se Kačenka vrátí :wink: A Nelinka je rychlá jak blesk :grinning:

Hani jsem koukala, že máš na fotkách novou jídelní židličku. Takže jste nakonec nekoupili tu ikeáckou??
27. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
tak to tad určitě taky, z okna to tedy nevypadá, ale tady na kopečku fouká i když je jinde bezvětří, takže určitě jo
tak snad neulítneme a když tak správným směrem :grinning:
27. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
jo, taky jsem koukala na židličku, moc pěkná, jí v ní Kája?
27. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
katchu ne ne, sehnala jsem ji přes MMB za 800, nová stojí 3800, paní k ní sice neměla pultík, ale jinak je super, za ty prachy...
27. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
marti jí, poprvé bulela, ale už je to v poho
27. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
m,y máme židli ještě po mě, opravdu model, ale jde z ní udělat i stoleček, jenže Nelinka tam stejně nechce být, taklže jsme zatáím nekupovali jinou, kvůli místu, uvidíme časem.....
27. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
kdepak máme naši FBI, snad nám tak dlouho nespinká? to je pěkný pořádek :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
jj tu dřevěnou co se rozkládá na židličku se stolečkem máme u našich po Terce, asi ji zatím povezeme na chalupu
27. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
Hani v tý naší už bylo asi 20 dětí včetně mě :grinning: ale furt drží :wink:
27. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
je vidět že dřív byly věci kvalitnější :grinning:
27. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
holky ty děti jsou tak srandovní, kája leží na zemi na boku, cucá si ruku a čučí na MASH :grinning:
27. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Neli má zase ráda reklamy, hlavně ty co choděj furt a mají zajímavou hudbu, třeba s tou krůtou na pivo, to vždycky běží jen to slyší :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Tak to je super cena za tu židličku :wink:
A dřevěnou jsme měly taky jako děti, by mě zajímalo kde zkončila.
Já si jdu lehnout, tak zatim dobrou :grinning:

FBI by se měla vzbudit :grinning: :grinning: Zavolejte jí :grinning:
27. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Katchu dobrou :grinning:
27. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
jj reklamy vedou, kája nejvíc zpozorní když je znělka na reklamu na primě, ale jinak je jí jedno co, hlavně že to hraje, hrůza, měla bych tu TV omezit, jenže jsem zvyklá ji mít jako kulisu :frowning2:
já dopoledne taky, ale večer to téměř nezapínám
Nějak mě bolí hlava, tak si dám chvíli od PC pohov. Jdu nakrmit dítě, vzít si prášek, do vany a žehlit. Nějak zase nakouknu :wink:
27. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
to bude tou změnou počasí, já jsem taky přichcíplá, tak radši odpočívej, práce nemá nohy, neuteče :grinning:
27. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Člověk si chvíli leží v posteli, páč dítě ho v noci nenechalo vyspat a hned by se mě chtělo budit, jo :angry: :grinning: :grinning:

Hani gratulace k / a Kája je teda fakt číslo.

Martí vy se přidržujte baráků až půjdete :grinning: A Nelinku drž pořádně za ruku, ať ti neuletí :grinning:

Kačí dobrou

Jáji určo se domluvíme, potřebuju parťáka. Marťa mě bude tahat na brusle, ty na cvičení, super :grinning:

Peti bledá závist. Honzík teda krásně spinká narozdíl od té mojí cácorky :unamused:

A kde je Alča? Že by dneska Ondrášek spinkal tak dlouho? :astonished:
27. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.