• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jinak já za chvíli vyrazím do Tesca na Novodvorskou. Potřebuju nějaké ty krátké overálky pro Bětuli na spaní a pak nějaké jídelní drobnosti :wink:
27. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
tady se drží parta, takže žádný vyspávání :grinning: :grinning: :grinning:
jinak samo dobré ránko :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
já byla včera na Národní a měli všechno oblečení s 20 procentní slevou, dětské i dospělé, takže jsem něco nakoupila-body, pyžamka, šaty a sobě kratasy, ceny suprový :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Já ti dám držet partu :grinning: , když někomu spí Nelinka celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mě Bětule kňučela 2x do půlnoci, od půlnoci do 3 se mi budila po hodině na dudlík, od 3 teda spala do 6ti a pak už jen do 7.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já už tak moc ne, páč tam bylo vedro k padnutí :rolling_eyes:
Až se vrátím z Tesca, tak důkladně vyvětrám
27. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
nevim jestli je to v každém Tescu....
27. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Aha, jenže na Národní bych musela v těch golfkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kačí bohužel nespí celou noc, na dnešek tedy jo, ale ty 2 před tím byl děs a běs :frowning2:
třeba je to i na Novodvorské :wink:
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
my dnes plaveme, tak tam ještě po plavču mrknu, je to vedle a kouzpim ty plenky jestli bude velikost
27. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Ty plíny bych taky chtěla koupit. V tý Plaze je ještě C&A, tak bych ještě skákla třeba tam, kdyby v Tescu toho moc neměli :wink:

A jdu se chystat, tak zatím pa :sunglasses:
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
tak dobré pořízení a my frčíme na tu poštu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
teda holky....vy jste toho napsaly....je to vůbec možný?? :slight_smile: To stihnu přečíst jen hodně hodně zběžně.... :unamused:
Já kolem poledne mám sraz s kamarádkou, má o měsíc mladší mimčo a ještě jsme se neviděli od porodu, tak se těším, ale zas dnes nic neudělám..... :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj Vladi, jsme hrozný drbny, vid :wink:
užij si sraz s kámoškou :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
to jste :grinning:
já se k vám bohužel moc večer nedostanu za a) jsou u nás bitvy o počítače, jsme 4 a máme jen 3 a za b) čučím na telku nebo se tulím k Mílovi :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky, ahooooj.
Téééééda, i po ránu tak aktivní v písání, jo?
Já Vám dám vyspávání. Ondra dneska v noci špatně spal - že by to bylo tou bouřkou? Ta byla docela dost hlučná a svítívá, tak možná mu to vadilo. Spinkal tedy od 20 do 7 s tím, že 2x bylo kojo a několikrát probuzení a chlácholení. No, a teď je protivně uřvaňoučký, protože se chce jen a jen chovat a taky spinkat a to mu nejde.

No, a já se ráno pustila do uklízení prádla, začala jsem žehlit, ale toho je hroooozněěěě moooooooc, tak nevím jestli to zvládnu a na balkoně už visí další várka a bude tam další, jenže to samozřejmě teď neuschne, takže budu za nějaký čas žehlit znovu.

Taky bych spala a hlava mne bolí úplně děsně, to počasí je ale fakt prdlý, i když dá se alespoň trochu dejchat.

Odpoledne máme Robátka a pak jdu k našim.
27. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz
stejně kdo by to řekl, že budu na mateřský a nebudu nic stíhat..... :grinning: Běžné práce, internet, maily, kamarádky...je toho moc
:grinning:
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoooj

Hani..gratulka k jedné / :wink:

ducky...Bětka drží basu s našima dětma, aby ti předvedla že to taky umí, ta je hodná :grinning:

jinak Tom, budíček před půlnocí, papů, usnul, budíček ve 2 ráno, dudel, ve 4 kojo, v 6:30 do postele a v 7:30 vstávačka
27. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahoj Alčo a Vladi :slight_smile:

Tak já nakonec nespala, přišla jsem do ložnice a Štěpánek byl už vzhůru, takže smůla. Teď jdu na luxing.

Téda Vladi vy máte doma 3 počítače? To je teda síla :sweat_smile:

Alí žehlení já musim nechat na dobu kdy Štěpula spí nebo až na večer, protože to bych neriskovala, jak mi všude vleze, že by na sebe mohl strhnout žehličku :confused:
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj Jáji, jsem si říkala, kde vězíš :grinning:

Vladi nestíhám nic, taky jsem si to představovala jinak. Nebýt internetu, tak jsem na tom líp teda :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz
já jen tak v rychlosti koukla co jste řešili včera a taky gratuluju Hance k jedné... :grinning:
Tak Jájinko....prostě ty tři hoďky co bys tak moc chtěla ti Tomášek nedopřeje viď?? Ale už se k nim blížíže... :grinning:
My klasica, Kubísek spinkal od 7 do 6 v kuse, musím tě trochu pozlobit :grinning:
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Vladi, Ty se máááááááááááááááš, ten Kubík je ale spaveček:slight_smile:.
27. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Kačí pak dej zprávu co na Novodvorský :wink: Taky bych potřebovala ty letní overálky. Na Budějárně v CaA jich měli hodně, ale žádný slevy teda.

No nic, jdu něco konečně začít dělat!!! Musim :cry:
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Nebýt internetu, stihla bych i vařit :grinning:
Ale určitě bych bez něj byla dost nervózní :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
tak my jdeme chystat papů a pak jedeme plavat :wink: mějte se :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
vladi...jooo včera spal 3 hodinky v kuse, vlastně skoro 4 :slight_smile:)) takže paráda :slight_smile:)) se k tomu dopracujeme, jsem zjistila že už se tolik nebudí převracením na bok, už se v posteli točí a pohoda :grinning:

joo žehlit musím taky, manža už se mě ptal zda to vyžehlím grrrrrrrr :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
No tak vidíš Jáji.....jak je Tomášek hodnej....jak se lepší :wink:
Alčo....ani nevíš, jak si toho vážím, že takhle spinká....protože obě moje děti byl slabý odvar toho, co tady někdy popisujete vy. Jednou jsem si i dělala čárky, kolikrát vstanu a těch čárek bylo přes 20, myslela jsem, že už se v životě nevyspím... :slight_smile: Tak Kubíček mi to teď vynahrazuje :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Teď na mně Ondra usnul v tak debilní poloze, šla jsem ho přendat do postýlky, povedlo semi dát ho na bříško, to jsem zvědavá, zda bude alespoň patnáct minut spinkat...
27. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, uklidněte mě, taky jste někdy na ty děti tak hnusný? Já jsem právě vybouchla u krmení, myslela jsem že ji snad praštim. Už při první lžičce si začla rvát ruce do pusy, cucat nohu, u toho se tlemila a já jsem byla akorát naštvanější a naštvanější, pak mi vzala lžičku a postříkala všechno okolo, podlahu, židličku, sebe, mně, holky se mnou takl cloumal vztek :angry:

Jestli je to tím, že mě do rána bolí hlava, žehlim to zasr... prádlo abych si mohla cvičně další vyprat! :angry: Pooooomooooooocccc!!!!!!!!!!
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
pomoooc, chci jít na sociálku a potřebuju radu, jak je kolonka druhý rodič, tak to musím vyplnit a manža podepsat??
27. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Hani..kliiiiiiiiid, ja mam taky někdy chuť Toma praštit, prej je to normální mě furt ujišťujou kámošky a prej bude hůř :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.