• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jj, Jajinko, manžu vyplnit a on podepsat - nezapomenout s sebou OP manžela, nebo alespoň kopii (u nás to tak chtěli). Jdu dožehlit, a zase prát a věšet a něco si uvařit, pa
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ali...dikes :wink:
27. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
autor
Tak už jsme doma, obě napapané a Bětule je právě v posteli, kde po ní chci spánek :wink: , tak jsem zvědavá :grinning:
Dneska prdím na Hajísky, se mi nechce. Budeme doma.

K těm počítačům, tak my máme doma vlastně 4 :grinning:
Máme klasický PC, pak jeden od manži z práce, ten je ale rozebranej a je to taková šunka spíš. No a pak máme oba pracovní noťasy :wink: Takže my jsme třeba večer každý na svým kompu a nehádáme se :grinning:

Kačí v Tescu jsem dobře pořídila. Dokonce jsem Bětce koupila jeden klučičí, páč se mi moc líbil a vypadá spíš unisexově. Kolem límečku má teda modrý proužek, ale na holce to neva a do postýlky už vůbec ne :grinning:
Pak jsem koupila 2 double packy, jeden jsou body s kr. ruk-medvídkový a druhý je tričko s kr. a tričko s dl. ruk a taky medvídkový. Pak jsem koupila několikero bryndáků (s kačenkou, méďou, zebrou a tak), páč jsem vypozorovala, že když Bětka jí jinde než doma, tak pak ublikne. A v naprosto nestřeženém okmažiku. Takže včera u kámošky si 2x ublinkla na Next body :angry: Skoro všechno se vypralo, ale něco malinko tam zůstalo. Tak snad se to třeba vypere napodruhý.

No a dámy, mám 3 balíky plen za 299,- :grinning:

Takže díky Jáji. Jo a Bětka už tu basu drží nějak moc dlouho se mi zdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hani já párkrát na Bětku taky vypěnila u jídla. Přesně ze stejných důvodů jak ty. Tak si z toho nic nedělej, nejsme svaté, že? :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
ducky..jsem ráda že měli :slight_smile:)))

moje dítě je protivné až běda, tahá si ponožky strká si nohy do pusy a kňourá u toho :rolling_eyes:
27. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Tak moje dítě se zatím nemá ke spánku. Ale tenhle souboj nevyhraje :grinning:
Zatím se ale ani nepokouší nějak protestovat. Je tam potichu, jen řeže do kolotoče :grinning:
27. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
chjo tak zase mi jde kojení do háje :( hodinu po kojení vypil 130UM :(((((
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Jáji :frowning2: To je jak u Kačky, ne?
Každopádně máš jen dvě možnosti, buď to utneš nebo to budeš dál zkoušet.
To si musíš rozmyslet ty, jak to bude pro vás nejpříjemnější. :wink:
27. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Katko, tak to jsi dobře nakoupila. Taky bych zajela někam do Tesca. Myslíte, že by ty pleny měli i na Skalce v Tescu za tuto cenu nebo je to jen v některých pobočkách.
27. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
A ještě mám jeden dotaz, zapomněla jsem se optati na srazíku, neměla byste některá dobrou odsávačku na zapůjčení? Díky předem.
27. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ahoj holky, jsme zpatky :slight_smile: Poprve jsem jela s kocarkem busikem a metrem a zvladli jsme to na 1* Dokonce i schody nahoru a dolu :slight_smile: Honzik zase hral hroznou heeerecku, protoze celou dobu spinkal, jen u papani trosku mrcel a prijeli jsme domu a zase rev. Ted po papani usnul, tak jsem zvedava, jak mu to dlouho vydrzi, protoze si nechtel krknout :confused:

Kaci, my mame doma taky vic PC, abysme se nehadali. Jeden stoli, ja mam notebook a obcas si prinese manza notebook z prace. Aspon se nehadama a ja si muzu s notebookem zalezt kam chci :slight_smile:
Jinak si myslim, ze Honzula dneska spi, protoze dospava deficit ze vcera. Jak bylo vedro, tak nechtel spinkat, az v noci. Snad dneska kdyz spi pres den si to nenaspava na vecerni zlobeni:rolling_eyes:

Ali, ja jsem mela odsavacku pujcenou od kamosky, ale nevyhovovala mi, tak jsem si pujcila ze Studia pro zeny. Nebo zkus MMB, tam se da sehnat za rozumnou cenu.
27. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
Holky Bětka děsně ječí v postýlce :sweat_smile: Ale nevyhraje, prostě musí spát. :angry: Kdyby jste to ale slyšely, to jsou fakt grády. Ona piští a řve jak tur :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jakmile přijdu, tak hned přestane, potvůrka jedna. Vydírá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Alí já myslím, že ta akce je ve všech Tescách. Už jsem viděla reklamu a nic o konkrétních prodejnách tam nebylo. Obecně Tesco.
Odsávačku já mám půjčenou od kámošky, je to Avent, tak snad by se nezlobila, kdybych ti jí půjčila :sweat_smile:

Peti já ti nevím, jestli to teplo má na Bětku vliv. Asi ne, páč spí stejně blbě poslední dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak a Bětku jsem natočila, aby mi to i manža věřil, co z ní leze za zvuky. Mě normoš bolí hlava z ní :angry:
27. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
No, Honzula se po chvili probudil, smrdel jako tchor, mel nasup v kalhotech a ted radi na prebalovaku. Kdyz je na prebalovaku, tak nerve :grinning:
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Co maji v Tescu za akci? Nejake plinky? Nestihala jsem vas poctive docist, jen jsem to prolitla :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
Peti jj, Huggies Premium za 299,- Kč :grinning:

Holky já už zuřím. Bětka ječí jak pominutá.
27. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Aha, tak to se tam asi taky vypravim :wink: Manza je ted kupoval za 420 Kc :astonished:
27. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme po plavču, jsem sedřená jak kůn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, já dnes byla na Nelinku taky hnusná, když jsem jí po plavání krmila, tak kopala nohama, že nebude jíst a odrazila se od mé židle a málem se překulila z té Ikea židle, chytla jsem jí zázrakem, vykopla mi frutapuru a byly jsme obě jako prase :angry: dostala přes ruku i nohu, řvala, ale myslim, že si to bude pamatovat, že se v židli sedí.Kdybych jí nechytla, tak skončila v nemocnici minimálně s otřesem mozku, já jsem z toho ještě ted vykulená :angry:
27. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Hani, ja jsem taky na prcka obcas oskliva. Hlavne v noci, kdyz zacne rvat, ze chce jidlo ted hned a ja jsem jeste rozespala :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Já byla teď hnusná na Bětku. Už jsem fakt vytočená. Teď je teda zticha, ale nespí. Hraje si. :angry:
Jako to nevím, co chce dělat, když spala naposled do 13.40. Vždyť musí být hotová :angry:
27. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Martí tak to je taky síla. Ještě že jsi jí chytla. :sweat_smile:
Hele co v pátek brusle?
27. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Jo a normálně se tady teď cpu čokoládou. Obaluju si nervy :angry: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
jestli myslíš dopo, tak jsem pro :slight_smile: a dojedeme až k malinovce, jo? :dizzy_face:
jdu sice i zítra, ale tím lépe :slight_smile:
Ja jsem ted zbodla cele baleni kukuricnych chlebicku v cokolade, asi taky nervy :grinning:
Prcek zase tlaci do kalhot a breci u toho. Me uz asi klepne :unamused:
27. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
holky jsem zpět z prochajdy :slight_smile:) bylo to fajn

jinak mě už druhý den docela dost pobolívá břicho jako na ms ale ta nikde, nerozumím tomu :confused:
27. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
autor
Martí jj, dopo. Já sice nic nemám ani odpo, ale dopo tam zase bude málo lidí :wink:
A malinovka teda nevím, jako klidně tam dojedem, ale má být zima a myslím, že otvírají až tak ve 12 :astonished:
Ale kouknem tam :wink:

Peti :grinning: , si mě pobavila, i když vím, že tobě to vtipný nepřijde.
autor
Jáji nejseš těhu? :grinning:
autor
Holky tak už spí, ale dneska to byl boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hodinu :angry:
27. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Martí...pěknýý fotky, kam chodíte plavat??

Kačko,.,beru antiko a s naší frekvencí? dej pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Jáji do betynky v Rytířské
27. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Martí super :grinning: A Nelinka už tam sama plavala, ne? Teda samo z rukávkama a vestičkou, ale sama, ne?

Jáji žádná antiko není 100 %. Schválně jestli tě vyhecuju udělat test :grinning: Byla bys třetí :grinning:
27. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.