• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačí s púáskem a křídlama plave, ale občas se překuluje dopředu, mussim jí trochu pomáhal držet zadeček, ale potápí se úžasně, to tam bohužel není vyfocené...dnes je tam házela bez signálku nečekaně jako kdyby tam sapdli a v pohodě :slight_smile:
kdo byl druhý Hanka a????
27. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
čauky,
Martí fotky z plavča jsou úžasný, jsem se nasmála, Nelinka je na některých fotkách fakt legrační :slight_smile: A chodí tam s váma i jeden tatínek, jo? A jak se s váma pěkně mačkal v tom bazénku (nebo vířívce?) :grinning: :grinning:

Kačí tak to jsi fakt nakoupila dobře a vše v Tescu nebo něco i v CaA. A měly v Tescu nějaký slevy na ty hadříky?? A Bětku jak ječí si fakt nedovedu vůbec představit :sweat_smile:

Jáji test, test!! :grinning:
27. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Kaci, to reknu Honzikovi, ze se mu smejes. Pro nej to je hrozne vazna vec :wink: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
že by ta třetí byla Kačka? :grinning:
27. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Martí tak se mi to nezdálo, že plavala sama. :grinning: Jo a Háňa byla druhá, první jsem přece byla já, jak mi manža v březnu naštěkal do boudy, jsem se přece taky bála a chtěla jen / :grinning:

Kačí všechno v Tescu a slevy byly :grinning: Třeba ty bryndáky stály 20-30 Kč :wink:
Jako fakt vyraž. Řekla bych, že i na tý malý Novodvorský měli pár pěkných nových kousků :slight_smile:
A Bětku řvoucí jsem nahrála a časem se to dostane na stránky. Pak to uslyšíte :grinning:

Peťulko já se nesmála Honzíkovi, ale tvé interpretaci :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
bětku řvoucí si neumím představit

dejte pokoj s testem :grinning:
27. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Jáji test, test :grinning:

A já si jí nejen umím představit, já jí i slyšela. A dokonce jí slyšela i moje máma, když se mnou mluvila telefonem. Já v obýváku, Bětka vzadu v ložnici. Ani chůvu jsem tady zaplou neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
Kačí já se tu zase prohýbám smíchy nad naštěkáním do boudy :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
moje dítě si úspěšně dlabe fusekle :grinning:
27. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Martí to já znám ještě mnoho takových podobných výrazů :grinning:

Jáji jj, to Bětka dneska dělala 2x. Fusku si stáhla a žrala :grinning:
27. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
no tak jestli jsou podobné, tak mi je neříkej na bruslích nebo skončim ve Vltavě :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Kačí jo tak bryndáky já právě potřebuju, mám totiž jen ty nepromokavý anebo bavlněný, ale strašně malinký a ty jsou na dvě věci. Ale v Tescu na Novodvor. jsme byly v neděli večer a to teda ještě žádný slevy neměly. Koupila jsem tam sadu overalů a sadu body s kr. rukávem, ale za normoš ceny, no i tak to tam je celkem levný :wink:

Naštěkat do boudy znám, ale už dlouho jsem to neslyšela :grinning:
27. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
se taky chystám do tesca o víkendu do letňan, mají v akci bodýčka a já potřebuju, páč roste děsně rychleeee

ducky...on si jí ještě nesundal, má jí na krajíčku ale zdatně ožužlanou :grinning:
27. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
Martí tak nebudu teda :grinning: Navíc před dětma, to néééééééééé :grinning:

Kačí tak dneska tam fakt měli přeškrtaný cenovky. aspoň u těch bryndáků jsem si toho všimla určitě. :wink:
Hele čučela jsem k Jancaroul na fotky ze srazíku a Štěpánek už leze?
A jestli tohle znáš, tak to budu muset asi zalovit a dostat tě jiným výrazem :grinning:

Jáji :grinning: :grinning: To je děs, jak ty prťata umí proslinit cokoliv. Bětka dneska děsně oslintala řemínek v lehátku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Kačí už jsem se naučila první písen na chobotnici kočka leze dírou, akorát to chapadýlko C fakt nehraje, nevim proč....
27. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
ducky...no on ožužlá všechno

normálně mě začal děsně pozorovat když jím, úplně se zájmem, jako kdyby chtěl taky :grinning:
27. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
Kačko mám i u sebe 3 fotky jak se kluci včera kámošili :grinning: Ale jsou to ty od Janci, páč já jsem si sice foťák vzala, ale byl vybitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já právě nevim jestli už je to klasický lezení, řekla bych spíš něco mezi plazením a lezením :grinning:
Mě jsi včera dostala s nahříváním kožichu, jsem se smála ještě dneska ráno když jsem si na to vzpomněla :grinning: :grinning: :grinning:

Tak Štěpán taky rád cucá různý řemínky, tkaničky a tak. Ale fusekle teda zatim vůbec, nohy ho absolutně nezajímaj :confused:
27. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
Jáji to dělal Štěpula taky, čučel jako kdyby měl taky hlad, jako pes když žebrá :sweat_smile: :grinning:

Martí hmm takže už nacvičuješ vystoupení, jo? :grinning:
27. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
katch...jo jo to je přesně ten výraz :slight_smile:))
27. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Katchu jasně nacvičuju, vždyt jsem to slíbila :wink:
27. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz
autor
Martí a nechceš, že by se to zkusilo vyměnit? Já dneska vlezla na Novodvorský do hraček a tam ty chobotnice měli, tak jsem jedný zkusila chapadla a hrály všechny. Tak že bychom to zkusily vyměnit :fearful:

Jáji tak to Bětka dělá taky a to je děs. Hlavně když pak začne řvát ham a otvírat pusinku :grinning: To si počkej, až se to Tomík naučí. To ti pak bude chutnat :grinning:

Kačí tak na tý fotce to vypadá úplně jak kdyby lezl :grinning:
Nahřívání kožichu doma používáme :grinning: Já mám spoustu takových výrazů ještě v zásobě, mnoho mě naučili starší kolegové v práci. Byli takový "čuňáci" :grinning:
27. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
Kačí asi to necháme, ty ostatní hrajou, my už máme rádi tuhle a je od vás, tak bych jinou nechtěla, já jsem na tohle hrozně citlivá jsem praštěná, ale jiná by už prostě byla jiná a tahle je naše :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Martí tak tohle já chápu. Já jsem taky zatížená na věci. Velký problém mi dělalo prodat moje autí, který jsem si koupila. Bylo nový. Ani jsme se nestihli naposled projet, takový to byl fičák :frowning2:
Spoustu věcí u nás doma je pojmenovaných, zejména plyšáci a tak.
Takže chápu. :wink:
Já jen že mě trochu mrzí, že to nehraje. Ale kdo to mohl vědět, že? :confused:
27. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
no ona tady na nás kouká a přece se jí nezbavíme, že má jedno chapadýlko nemocný, že jo, nemůže za to :wink: my máme pojmenované všechno, hračky, oblečení, nábytek, já jsem takovej blázen :dizzy_face:
Nelinka bude nahrazovat C :grinning:
27. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Martí :grinning:
Nábytek a oblečení teda pojmenovaný nemáme, ale jinak taky dost věcí. I naše druhé autí má jméno :grinning:

Bětulka se vzbudila, tak jdu pro ní :grinning:
27. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz
my máme taky auto pašíka :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Holky to je nářez teda, my taky máme pojmenovaný kde co, například postel :grinning: :grinning: Auta jsme měly pojmenovaný jen ty první.
27. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz
tak je to všude stejný, to je hezký :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Tak my máme auto Adelaide :grinning: , ale říkáme mu Adélka :grinning:

Kačí a jak se jmenuje vaše postel? :grinning:
27. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
Marie :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.