• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Proč Adelaide? :sweat_smile:
My měli jedno auto álu, podle SPZky :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
Kačí :grinning: Postel Marie je vyloženě dobrá. Navíc tak se jmenuje moje tchýně :grinning:
První auto byla Kristýna(Kikina a tak), páč jsem si ho na tohle jméno šla objednat.
No a Adélku jsme si jeli koupit na Adélku, ale páč je z Německa, tak je to Adelaide :grinning:

Otčím má auto Bruna, máma má Sršně :grinning:
27. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
postel Marie nemá chybu :grinning:
tak to jsem ráda, že nejsem jediný blázínek :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
chjo manža je zas u rodičů opět probírají manželskou krizi sestry, už asi posté :angry: za chvíli bude mít krizi doma asi
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Jáji to je teda otrava :angry: stejně si to musí vyřešit sama, vid
27. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Jáji to si děláš srandu, ne? Ten se tam může už snad odstěhovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky jdu ostříhat Bětuli drápy :sweat_smile:
27. kvě 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak jsem dočetla kousek, na zbytek prdim.

Fň, Hanka těhu není, mrcha je tu :dizzy_face:

Holky dneska hroznej den, celej den mě bolela ta hlava, byla jsem protivná jak schizofrenik, chudák kája to odskákala :cry: Ale už je to ok.

Hoky, Kája umjí pápá na povel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz
Hani mrcha asi čekala na testík, vid...no je to prostě mrcha!
27. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz
Marti to jo a kdo ví jestli mě ta hlava bolela jenom z počasí :frowning2: Jinak Honza večer situaci okomentoval, že jako co no, že bysme to nějak zvládli, ty vado, ale fakt si to neumim představit.

Tak Neli měla málem letecký den jo? Chudinka, ještě že to dobře dopadlo. Kája taky dostala přes ruce, ale bylo to prd platný, obávám se, že si z toho nebude pamatovat nic.

Ty Marti, Káje se ty uši zahojili po naušnicích, to už je dávno, ale představ si, že dneska na to koukám a začíná jí to hnisat, normálně má tu dírku celou červenou? Čím to může být?
27. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Tady to zase koupe a uspává což?
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
Hani NElinka když marodila a měla horečku, tak jí taky jedno ouško trochu teklo, tak jestli to u vás taky není tou proběhlou infekcí :unamused: zkus líh nebo Framykoin a uvidíš...je to už dlouho takže po píchnutí to být nemůže
27. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz
my dnes nekoupeme, my jsme umytý po plavču :wink:
27. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
jj, jsem jí to odpo namazala, ale je to zvláštní :confused:
27. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
nám se to uklidnilo, když byla bez teplot
27. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
jak je to dlouho, minimálně měsíc, ne?
27. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
jj, někdy v dubnu na začátku
27. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak bobík spinkááááá
27. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
u nás taky, ale už 2x plakala, asi má noční můry z toho, jak jsem na ní byla zlá dneska :cry:
27. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás teď neskutečnej řev a ne a ne spát. Přijeli jsme domů kolem 20té, Ondra usínal těsně před vchodem do domu, tak jsem ho převlékla, nakrmila, dala do postýlky a nespí. No, chápe to někdo??? Proč když je znaven už zase neusne???!!!! Já se z něj picnu.

Jak jste se měly/i dneska Vy?
27. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
hmm tak jsem se radovala zbytečně, už plakal, přetočil se na druhej bok, vypadl dudel a hned brečel :frowning2:
27. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Baf, tak my jsme krmili Bětuli, myli a uspávali a pak jsem ještě dělala véču nám :grinning:

Hani je to super, viď? Bětule to dělá už pár dní a je to hrozně roztomilý. Dokonce včera už jsme ani neřekli aby udělala pápá, ale jen jsem na ní mávala a říkala pápá a ona sama zamávala ručičkou :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak u nás už se sice spí od osmi, ale zrovna se tam nějak mele, točí se a stoupá si na hlavu - prohlásil přítel :grinning:
Dneska jsem sice trochu uklidila, ale musim ještě žehlit. Teď jdu do vany, takže jak by řekla Katka jdu si nahřát kožich :sweat_smile: :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
já vyžehlila ale bylo toho majinkato :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Tak já se dneska poprala s prádlem. Bětce jsem opět probrala komodu, ale zjistila jsem, že jí toho moc nemám co vyndat, páč jak teď už tak rychle neroste, tak jí vesměs všechno je. Takže pojedeme v pátek (manža má volno) do Ikei koupit nějakou další skříňku, asi zatím jen provizorní na věšení.

Kačenko hezky si ho nahřej :grinning: A hláška přítele mě teda pobavila. Stoupá si na hlavu :grinning:

Jáji ale stejně si zasloužíš pochvalu :grinning:
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
ducky...vid? jsem holt šikule obří :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Tak to každopádně :grinning:
Co manža, kdy přišel?
27. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuf, to byla teda síla. To je ale vytvralý řvounek. Je tam chvíli ticho, tak snad....
27. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
ducky...ve čtvrt na 7
27. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Alí já odpo musela taky nakonec Bětku nechat vyřvat :frowning2:

Jáji a co tam prosím tě jako furt řeší. A hlavně proč to řeší za ní. A co si myslí, že vyřeší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak už se zase přetočil na břicho a plakal, chudík
27. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.