• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jáji ty děti jsou fíci, co? Bětka to dělá taky a přitom se umí přetočit zpátky. :grinning: Ale v tý postýlce jakoby jí to nešlo nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Asi se jim to zdá jako stísněný prostor nebo nevim.
Jdu si dát kefír, mám na něj ohromnou chuť.
27. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
no to jo a jak chudak vypada nestastne :sweat_smile: doufám že v noci to dělat nebude :sweat_smile:

jinak co ségra povím až osobně, nechci to tu psat
čau ženy, tak u nás se spí až ted, Neli spala po bazenu, takže bylo jasný, že hned tak nezalehne.Já vařim oběd na zítra, protože máme to vítání a nic nebudu dopo stíhat, moc se mi tam nechce....
jinak mi psal brácha, je se slečnou v Paříži :slight_smile: já bych taky chtěla romantiku v Paříži :wink:
27. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
no super a zase na břiše a už nespí :angry:
27. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Jáji jasně, to chápu :wink:

Jé Martí, Paříž bych si taky dala líbit :wink: A víš, že jsi vlastně nikdy neřekla, že máš bráchu :grinning:

A Bětka taky kňučí :frowning2:
27. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Paříž, jéééé, paráda, hned bych jela.
27. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak si řikám, jestli jí tam nepožádá o ruku, je sice ještě mladej, ale překvapilo mě, že tam jeli, on je blázen do skákání s padákem, tak mi to přišlo divný :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
kdybyste si někdo chtěli skočit, tak ráda zařídím :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
Martí tak to jsem tě měla znát než jsem počala dítě. Já bych si klidně skočila, ale teď nevím, jestli bych se odhodlala, když mám Bětku :sweat_smile:
27. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
to chápu, já mám navíc fobii z výšek, takže u mě to nehrozí :wink: když jsme někde třeba na rozhledně, tak chodim připláclá ke zdi a nesnášim když se někdo naklání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Vzala jsi mi slova z úst, Katko:slight_smile:. Taky bych si dřív skákla s chutí.
27. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
tak až budou plnoletý, ju? :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak já jsem vykoupaná a prádlo mám vyžehlený, takže jsem taky šikovnice (nebo jak to psala Jájinka :sweat_smile: )

martí tak mě teda seskok s padákem neláká, nemusim moc výšky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co ty, už jsi si to zkusila?? Ale Paříž by mě lákala moooc :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Aha, tak už tu mám odpověď - nezkusila :slight_smile:
Ovšem Katka s Alčou překvapily, holky jedny statečný :wink: :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
to mě taky, jsem čekala, že mi napíšete ani náhodou :wink:
27. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
A já jdu spát, šikovnice jsem byla dneska taky (ovšem při pohledu na balkon je mi špatně, jsou tam dvě nové pračky prádla na žehlení bléééééééééééééééééé). Mějte se a dobrou noc.
27. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
Já mám výšky ráda. Svého času jsem si chtěla skočit i bungee jumping. Jenže tehdy mi nebylo 18 a táta řekl, ať si skočím, ale ať si nejdřív oběhám doktory a přinesu potvrzení, že jsem zdravá (holt zdravotník :wink: ). A to mě v těch 17ti nějak odradilo :grinning:
A rozhledny miluju :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Alí dobrou.

Já se musím jít aspoň ospršit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Alčo dobrou :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Holky jdu se mýt a vzhledem k tomu, že až se vrátím, tak jak vás znám, tak tu bude samý dobrou, dobrou, tak vás předběhnu a popřeju dobrou já vám :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
holky no uspal se ale byl to mazec, uf uf, at mi tohle nedela jakoooo

tak teda brou noccccc
27. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz
Kačí já tu ještě budu, píšu si asi s 5 lidma na skype, mam co delat :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Tak já jsem tu, ale jen na skok, páč mi za chvíli začnou Myšlenky zločince :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz
já jsem tu taky zatím :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
A já už jdu, páč 22.25 to jistí :grinning:

Tak teď už fakt dobrou noc :grinning:
27. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz
Kačenko dobrou i Bětušce :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz
Bré ráno,
to mám radost, že když tu nejsem tak nekecáte, abych nemusela dočítat :grinning:

Jsem večer dožehlovala zbytek prádla a pak jsme koukali na manželky. Nějak jsem byla překoníkovaná.

Dítě dneska opět vstávalo po páté hodině a uspat už se ji nepodařilo, tak čekám že brzy odpadne :wink:

Katko jj, pápá je super, už se zdokonaluje, teď šel Honza do práce a já říkám Kam jde táta? A kája zamávala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to úžasný sledovat tyhle pokroky...

Katko když jsi byla v Tescu, měli tam nějaké použitelné (velikostně :grinning: ) levné hadry pro mě na léto? Potřebuju nějaký pláťáky, 3/4, trička by se šikly... prostě zase obnova šatníku no..
28. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak i u nás časný budíček před půl sedmou :unamused: ale jinak noc spinkací s jedním papáním ve 2.
Hani já byla v Tescu na Národní, koupila jsem si 2 nátělníky a kratasy krátký, mají tam slevy 20-30 na všechno oblečení, ale spíš na takový to k vvodě plavky, kratasy, do jinýho jsem ani nekoukala...jo ještě slevy na podprdy, ovšem velikosti jako 70 A :angry:
28. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.