• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ahoj
vladibuba: obě mé děti od 4m mají příkrmy, nebyli kojené, opravdu to tak je...klidně bych začala
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
vladi, prý je nová studie, pokud to dětem stačí, tak se může začít až od uk. 6. Ale málokterý dr. to říká
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
KUbíno taky není kojenej.....ale zas je pravda, že prospívá dobře....no já holky vůbec nevím.....
Marti ale ty si kojila ne??
28. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
já koijim stále
Vladi ale tobě krásně roste, celé noci spí, opravdu nemusíš spěchat, poznala bys, kdyby měl málo :wink:
28. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
Vladi ale on má už půlku šestého měsíce, takže je to na tobě, jestli už chceš začít, klidně můžeš, těch 14 dní nehraje moc roli :wink:
28. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
dík za názory holky....trochu jste mě uklidnili....Peťul, asi co doktrorka to jiný názor....já spíš myslela, jestli nezapomněla mi to říct a já se neptala....
mně třeba řekla, ať mu klidně dám ocucat rohlík, ať si zvykne na lepek a není alergický a té mojí kamarádce zas, že nic takového nesmí do 8 měsíců...to byste se picli :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
když já ani nevím jak se začíná....místo oběda dávat nějaké to od hami polívku?? Nebo mlíko a pak mu dát polívku???
28. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
já dávala rohlík až od 8 měsíce, stejně tak jogurty, je to na každém co dá :wink:
Vladi začala bych určitě nejprve mrkvičkou a bramborem, až pak rohlíky....
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
NO nic, asi přece jen počkám, když to tady čtu, jak to máte všude, není kam spěchat, ještě si to užijeme :grinning:
28. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
nejdřív se začíná obídkem, pak se přidáva dopo a dpo sváča postupně :wink:
kup si od Hami první lžičku-mrkvička, květák, brambory, tak se začíná nejplépe :wink:
28. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak my se jdeme chystat na to vítání :wink: jsem zvědavá jaký to bude, jde s námi nakonec moje babička, je frajerka, je jí 86 a ptala se, jestli pak půjdeme do KFC :grinning: je fakt super :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Hani, pocitam s vami. Musela jsem nakrmit prcka, rval jako pavian :grinning:
28. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
ok, budeme tam, jdeme se zabalit :wink:
28. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Bré ráno, teda tady to žije :slight_smile:
tak já se dneska krásně vyspala, protože celou noc se staral tatínek :dizzy_face: No řeknu Vám, fakt paráda, tohle musíme dělat častěji.
My jdeme dneska do poradny na 6M prohlídku, i když teda Štěpula už má skoro 7M. A dostane dvě pigárka, tak snad to bude snášet dobře, prďola můj :wink:
28. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Marti: koupím si to a možná odpoledne zavolám ještě dokotortce, rozmyslím se :slight_smile: Užij si vítání, my si nechali z vítání udělat fotky (asi za 500,-) a už od 7.5. na ně čekáme
:wink:
Hani a Peti užijte si to a dejte vědět co jste pokoupili :slight_smile:
Já jdu chvíli ven, koupit pečivo a tak :slight_smile:
28. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky,

tak nakonec na naše poměry noc luxuuuuuuuuus, usnul o půlnoci, spal do 3:45 kojo a pak mě vzbudil až tatínkův budík v 7:15, prcek vstávak v 7:30 u koja v posteli usnul do 8:45, parááááááááda
28. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
To je dobrý Jáji, dneska prostě prckové spali nějak líp :wink:
28. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak u nás děs běs. Jako jsem myslela, že snad horší noci už mít nemůžeme a ono jo :frowning2: Nejdřív 2x kňouring, jeden v 21.15, pak v 22.30, to ale spravil dudlík. Šla jsem spát asi kolem 23.30 a Bětka mě vzbudila v 0.45 děsným řevem. Dudlík nepomáhal, chování taky ne, dokonce choval i manža. Do 1.30 jsme se jí snažili uklidnit, pak jsem to vzdala a dala jí kozu. Ta jí naštěstí uspala, takže usnula. Já se převalovala, usnula jsem ani nevím kdy. Bětka mě pak vzbudila 5.45, dostala kozu a spala hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Pak tam vyřvávala v postýlce nevím jak dlouho, možná tak další hodinu, ale pak jsme ještě usnuly a vstaly v 9 :frowning2:
Opět mě bolí hlava, v noci jsem na ní už byla hnusná :frowning2: Já fakt ale nevím co s tím, proč to najednou dělá. Proč spí tak neklidně. Už jsme i zkousili dát jí kaši před koupáním, jestli jí třeba nebolelo břicho. Nic. Spí už taky jen s kr. ruk a kr. nohama a NIC, NIC, NIC :cry: Někdo mému dítěti zapomněl říct, že po půl roce má spát celou noc.
Sorry, že jsem se tak rozepsala, já jsem už fakt docela hotová.

Hani na Nododvorský nic moc nemají, tam je to malý. Koupila jsem si teda jedno tílko, ale to bylo tak vše, co tam měli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nevím už, jestli sem chtěla na něco ještě reagovat, mám toho dost.
28. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Kačí tak to je teda fakt příšerná noc!! :unamused: Tohle noční buzení a pláč, co nejde utišit moc dobře znám a taky mi to strašně vadí. Dneska se na to chci zeptat doktorky čím to jako může být. Ale dost pochybuju, že je na to nějaká rada :frowning2: Vydrž a snad další noc bude lepší.
28. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Kačí tak jestli ti něco poradí, tak mi to prosím tě napiš, páč já už fakt nevím. Jsem myslela, že se to zlepší, ptž do teď to bylo třeba 3 blbý noci a pak jedna dobrá, abych dobila baterky. Jenže teď už ani nevím, kdy byla dobrá a jsem fakt hotová, lítostivá, hlava mě bolí a mám se na Bětku smát, když se na ní vlastně zlobím, i když ona to asi schválně nedělá, že? Takže prostě dobrá schíza :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
ducky...ty jo tak to je mazec :(( nemůžou to být zoubky???

hele mudr neporadi, vzdycky rikaji, ono to prejde, musite to vydrzet :unamused:
28. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
Jáji do pusy jí šahám každý den a nic. :frowning2:
Už fakt nevím, se picnu z toho asi.
28. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
ducky...nepicneš, to vydržíš, věř mi já už se chtěla věšet na strom kvůli tomu jeho buzeni a žiju :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
tak my už jsme zpátky, ještě odpoledne musím jet na Anděl - Lucce se rozbil mobil, tak už volali, že je opravený....
Kačí....třeba fakt rostou zoubky....mojí kamarádce to chlapeček taky dělal a doktorka jí řekla, vydržet a nejít k němu, pokud tedy víš, že není nemocný....prý 3 noci myslela, že se zblázní, ale dokázala to a malej jí spinká celou noc, už se neprobudí, ale myslím, že to začal dělat dýl, než Bětka, že byl starší už.
Ale co ti budu povídat, já bych to nedokázala nechat ho řvát :frowning2:
28. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
jinak jsem to nakonec nevydržela a volala doktorce kvůli těm příkrmům....a Hani :slight_smile: měla si pravdu, říkala, že je teď nová studie, podle které se má začínat až v 6 měsících....takže ještě počkáme. Ale už jsem si okoukla ty první lžičky od Hami, jak mi psala Marti.....
Jo Marti: zrovna ráno jsem psala, že ještě fotky z vítání nemám a před chvíli mi je donesla pošťačka :slight_smile:
28. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Jáji tak musím to vydržet, no :sweat_smile:

Holky razím na Florenc za sestřenkou a Bellinkou, tak budu až odpo :wink:
28. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
já si taky myslím, že jestli 4m, nebo 6m je to jedno...
luky už v noci od 8m nepije vůbec mléko, vydrží od 20h do rána, pak dávám přesnídávku, mezitím mléko, pak jídlo a pak zase mléko mezitím, pak svačina a pak zase mléko na noc,kaše mi oba nechtějí a nechtěli
28. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Peťul....takže mléko dáváš jak často??
28. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
četla jsem, jak tady píšete o těch ponožkách. My je taky navlíkáme 40 za dopoledne....svlíkne je a šup s fajfkama do pusy, je to legrační :slight_smile:
28. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
no ted už pije jen 3x denně v 10m, ale pokud chce víc, dám mu, ale on už jí i piškoty, rohlíky...apod
to už jsem mu dala i v tom 6m
řekla bych, že v 6m to bylo do těch 5 denně, ale většinou jsem dala ráno teda přesnídávku, po 30min-hodině si řekl o mléko, pak přesnídávku a zase mléko...odpo svačina a zase mléko a večer mléko na noc a v noci pil, takže těch 5 mnyslím vychází, jak začně dlabat i svačinky a sem tam mu dáš piškotku, nebo sušenku, je to v poho
28. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.