• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Bysme mohly dát někdy náš sraz v Zoošce co vy na to?
6. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Hani...jo jo Sluninka , proč?
6. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ty jo, čtu si jiný téma, páč tu nikdo nebyl a najednou je vás tu jak psů :grinning:
6. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
vrrrr, haf :grinning: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Pro maminky holčiček:
holky četla jsem téma srostlá pipinka. Varoval vás někdo v porodnici? Kontrolujete to holkám? Díky za odpovědi :wink:
Jáji jen tak, ona si mě asi nebude pamatovat, párkrát jsme se "potkali" v tématu Začínáme po novém roce :wink:
autor
Haf, haf, štěk, haf :wink: :grinning:
6. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Katko slyšela jsem o tom, jedna holčička šla na operaci. Nám o tom nikdo neříkal a jak moc a kde kontrolovat? To srostou jako pysky k sobě nebo jak?
6. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
Hani někomu pysky, někomu se prý udělá blanka od hráze k pipince :frowning2:
Nám o tom taky nikdo neřekl, ani v porodce, ani dr. :rolling_eyes:
Ale docela mě to vystrašilo, tak jí hned zítra pipinku zkontroluju. :sweat_smile:
6. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hani,..ahaaa, Věrka je super baba :grinning: už jsme se viděly několikrát :grinning:
6. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jáji vidíš, ani nevím že je Věrka :grinning:

Katko aha, ale snad to není tak časté ne? Myslím že by sis toho všimla, když jí utíráš :wink:
6. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Holky jdu se věnovat manžílkovi.

Jo a jinak my OPĚT odletí, tentokrát jen na 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale řekli mu to v práci dnes. :angry:
Bych je fakt řezala. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
6. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Hani nevím, jestli bych si všimla. No, zítra to fakt důkladně zkontroluju.

Papa
6. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Tak dobrou :wink:
6. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Krásné slunečné ráno.
Na to, že jsme byli včera očkování noc docela dobrá, usnutí kolem 20.40 a spinkání do kojení ve 2.15, pak to bylo slabší, protože se Ondrášek pokadískoval a tak se probudil, no vrazila jsem ho zcela bdícího do postele a usnul, trvalo to docela dlouho, ale spinkal. No a definitivní budíček byl v 6.15. A slyším, že už zase pouští něco hodně do gatí.

Katko, s těmi odjezdy na služebky je to děs, co?
7. dub 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak u nás noc celkem pěkná, kojení v 1.30, 4.30 a vstávačka v 8.15. Pokaždý jsme ale obě tak rychle usnuly, že ty pauzy byly max 15ti minutový :grinning:

Alí mi povídej. Za prvý nechápu, proč nemohli projednat všechno minulý týden. Za druhý jak mu můžou v pondělí říct, že ve středu odlétá do čtvrtka do Němec :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za třetí, jestli ti pitomý Němčouři zapomněli něco vyřešit, proč šmejdi nemůžou přijet sem :angry:
Klasika, Češi jako blbci všechno odnesou.
By mě zajímalo, co by se dělo, kdyby třeba měl manža už nadřeknutou dovolenou, třeba by jsme něco řešili s Bětkou. Jestli by mu to zrušili nebo poslali někoho jiného. :rolling_eyes:
7. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
autor
Holky to už jste všechny venku? :astonished:

Jinak nad náma někomu dělají okna a ty kreténi hází dolů na ulici parapety a kusy rozřezaných starých oken.
Jsou to rány jak z děla. :angry:
Samozřejmě Bětka měla dávno spát, ale v tomhle rámusu se to asi nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahooooj Katko,
tak to byla pěkná noc. Jasně, my máme za sebou 1,5 hodinovou procházku:slight_smile:. Teď budeme doma, potřebuji něco udělat a pak vyrazíme zase až tak po 15té, abychom se vyhnuli tomu silnému polednímu slunci...

To musí být "prima" s těmi okny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
7. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak hlásím, že Karolínka už má nauničky a je z ní kočka :wink: byla hrozně statečná a když jí přinesli, tak už se smála :slight_smile: hrozně se nám líbila, je to podobný čertík jako Nelinka, holky si budou rozumět :wink:
Hanka vás zdraví, šla provětrat peněženku, Kája bude mít ježíška :grinning:
u nás rýma a kašel, ale už to asi zabírá, odkašlává...
7. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
hm, koukám, že jste všichni venku, co?
7. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
tak já jdu vařit obídek :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Super, že Karolínka už je onaušničkovaná:slight_smile:, děkujeme za zprávu Matru.
Do ničeho se mi nechce, ale potřebuji uklidit botník a věšák od všech těch zimních kabátů a bund a bot, snad se to vejde do skříně.
7. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Alčo já zrovna včera přebýrala oblečení, zimní věci jsem dala spinkat na dno skříně a vytáhla jsem šatičky, žabky apod. Kačence je spousta věcí malá, tak z něčeho byla smutná, tak jsem jí slíbila, že vyrazíme na nákupy :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Holky já jsem stále tu, akorát když tu nikdo nebyl, tak jsem se pustila do vyřizování korespondence. Zvládla jsem odepsat sestřence a rozepsala jsem mail švagrové.
Bětka je vzhůru, tak jdu kojit, pak se stavím.

Kája bude určitě kočka, akorát vy jste byly někde spolu?
7. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Kačí, já jsem to Hance dohodla u nás, tak jsem tam šla s ní :wink: ale ani jsme nemohly na procházku do Krčáku, když je Neli nemocná, tak příště :wink: a doufám, že se přidáte :slight_smile:
7. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Co Bětky kašel, je to lepší?
7. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Martí aha, já jsem právě furt přemýšlela, kde jsi se k tomu nachomýtla :grinning:

Náš kašel je teď spíš vlhkej. Ona ale kašle jen párkrát za den, tak snad je to opravdu stále jen z rýmy :pensive:

Jdu si dělat obídek a musím přebalit tý mojí holce zadek, páč jsem slyšela, jak tam něco pouští :wink:
7. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahóóój ženy :dizzy_face:

Báječný den, krásně svítí sluníčko a my jsme teprve dorazily s pravou slečnou domů :grinning:

Marti naušničky, dobrý, jsem jí u babí sundala ten fáč, stejně už moc nedržel, tak jsem mu trochu pomohla a rovnou to otřela lihem. To se teda trochu vztekala no.Jinak si za to ani netahá a konečně vypadá jako holčička. Tak ještě jednou moc díky :dizzy_face:

Peněženku jsem provětrala řádně, koupila jsem si botky samochodky sportovní a na chalupu tykový ty Crocks, oboje v Deichmannovi. Pak dvě trička v C a A, Káje v Bambuli hadrovou panenku a knížku, hrnečky na pití, lžičky, sobě řasenku, tužku na oči, a pak v Hyperce Káje kalhoty a tríčo. Ale na hadry se chystám ještě sama bez káji a bez babí, páč babí mi všechno rozmlouvala a Kája bulela, že se jí v kočáře nelíbila a chtěla se nosit, to se pak blbě nakupuje :grinning:

No a veškeré nákupy jsem završila cheescakem a ořechovým chlebem z MS :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a držte se, umím jezdit na eskalátorech!!!! (Nic jiného mi totiž nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
7. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
ahoj holky,

tak sem doma, stromovka fajn az na jeden opravdu hystericky zachvat Toma, mel hlad, jenze nez jsme zaplatili v restauraci a odebrali se na lavicku u zamku v Troji, tak se dostal do takoveho revu ze se nechtel prisat a ja nevedela co mam delat, jecel jak kdyz ho na noze berou a proste prso nic, pak as po 15min revu se napil ale já byla už zoufalá

jinak noci na dvě věci, budí se mi ve 2-3 ráno hlady a to jí před půlnocí :confounded:
7. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
autor
Ahoj,
tak my už jsme taky doma, byly jsme se projít s kamarádkou a její dvouletou holčičkou. Bylo to moc fajné a Adélka krásně mluví. Fakt jí bylo rozumět. A úplně mě dojímala ta čirá radost ze života, jak běhala a poskakovala, v kočárku si zpívala a tak. :grinning:

Hani fotku, fotku, fotku :grinning:
A pořádnou, né ty tvoje leporela, na kterých není nic vidět :grinning:
A peněženku si teda provětrala řádně, to jsi si vynahradila ty všechny naše nákupy :wink:

Taky bych potřebovala obnovit trochu šatník, ale buď bych taky šla bez Bětky anebo třeba s mojí mámou a ta by zatím hlídala :wink:

Jáji tak jste to zvládli nakonec :wink:
Co ten zítřek?
7. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.