• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
k obědu myslím přesnídávku jako příkrm :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
navíc od 8m můžeš i jogurty
28. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
ale některé děti příkrmy moc nechtějí, chce to začít asi s karotkou, ta je sladká, mě chtěli obě děti ty kupované víc, ted už vařím normálně co my a jemu dám na stranu a rozmačkám vidličkou, už jí kusy v pohodě, sem tam jsem nastrouhala banán, jablko, ted už dávám jablko do ruky v pohodě...ono to letí, za chvíli bude jíst s vámi
28. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Uffff,tak jsme doma. Docela jsem to odhadla a vzala káju jen do klokanky, ještě že tak, páč by nás asi nevzali do busu, už tam byly 3 kočárky..

Zase jsem tam nechala majlant, naobědvám se a nafotim :wink:

Jo a Peti představ si, jak jsem ti říkala jak miu číňanů nechali toho pípáka...tak ta koza pokladní mi to nechala na těch nočních košilích :angry: :angry: :angry: jsem si to přičarovala asi...no nic, tak jsem to vyrvala, holt musím zašít malou dírečku vzadu no...
28. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
28. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz
Vladi no vidíš to, to jsem ráda, že ti to potvrdila, já si tenkrát myslela že ta naše dr. je divná, páč všem okolo ve stejném věku řekli začít po 4 a ona že až v 6, ale nezdůvodnila mi to. Tak jsem nakonec začla dřív a pak jsem si to někde o té studii přečetla, ale pozdě bycha honit no... Když ona vždycky tak loudila, když jsme jedli a v noci se budila, tak dostala kaši a je klid :dizzy_face:

Katko noc ti tedy nezávidím, napadá mě jediné, co funguje přes den u nás, pouštíme jí z mého mobilu (nemáme CD přehrávač) pohádky a ona když nespí tak je u toho většinou zticha a poslouchá, tak bych to zkusila klidně v noci. :wink:

vladi jinak u nás je to: 6:00 UM, 9:00 UM, 12:00 příkrm maso-zelenina, 15:00 ovocný příkrm (někdy čerstvé ovoce, jindy přesnídávka s jogurtem, samotná přesnídávka...) a v 18:30 kaše :wink:
28. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hani, krásnej nákup, ty plavečky jsou super, taky jsem na ně koukala, ale my zatím dáváme ty plenky...a cesta klokanem, to ses pronesla, vid, Káji už je kus :wink:
my jsme byly na tom vítání, mile mě to překvapilo, moc hezky to tam zrekonstruovali, zpívaly děti za školky, dostali jsme plyšáka tučnaka, knížku, pamětní list, domino, pastelky, lízátko a já růži...jediný probléím byl, když Neli měla chvíli sedět než pronesli uvítací řeč, tak nechtěla, pištěla no ostuda, pak nám řekli, že je můžeme nechat chodit, tak jsem jí pustila a byl klid, to tam chodila a smála se, na závěr bylo focení,ale fotky budou až za týden...ted se najedla a spí a odpo půjdeme na brusle, jestli nebude lejt, když bude tak do pizzerky, tak at snad radši prší :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz
Vladi a vidíš, že ti i dr. potvrdila, že máte čas :wink:
já mám kámošku a ta dává 6 měsíčnímu klukovi všechno i jogurty, mlíko kravský, pečivo a dokonce pribinák, nechápu kam se hrne,, aby se jednou nedivila, až bude mít problémy s alergiemi, zažíváním, játry, ledvinami atd :angry: chudák malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
No, pronesla, včera jsem ji vážila a má k 9 kilům, ale je i dlouhá, měřila jsem ji teda jen fofrem, docela se mlela, ale koštuju to k 75 cm. Ale byla dobrá v klokanici, se zase seznamovala v buse, a pak chuděra začla usínat, tak jsem ji budila :confounded: Ale vydržela, doma zvládla i oběd a teĎ chrupe. Já čekám tchýni s tím psem a peru nový věcičky :dizzy_face:

Tá jo, jako v 6 měs. je na tyhle věci fakt brzy. Já jsem jí dala bílou Activii teprve 2x a to až teď, kdy začla 8 měsíc. Kravský mlíko jako takový nechci dávat do roka. Pribiňák je tučnej, tak proč jí ho už cpát, když nezná, že je to dobrý. Rohlík jsem jí dala taky jen jednou a jen na ožužlání, ale dávat už jí ho nebudu, nalepil se na patro a nešel mi dolů, tak dostane když tak kůrku chleba.

Ale zkusila jsem jí dát salátovou okurku a ta jí jela, jak byla studená a rostli jí zuby :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Hani, to je fakt pipka ta pokladni, ze ten pipak nesundala :unamused:

My jsme nakrmeni a lezime na posteli, ted se krmi mamca pizzou :wink:
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Peti hlavně nechápu, na co to tam maj, když jim to stejně nezapíská :angry:
28. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Asi maji jen demo :wink: Prcek zase rve, ach jo. Asi se chce chovat, protoze najezeny je, pokakane plinky jsou vymenene :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a prisly mi 2 balicky... objednavka z netu :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Super :slight_smile: Cos objednávala?
28. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Prckovi mikcu a sobe dzinove kratasy na leto :slight_smile:
Ta nase potfurka rve, protoze se chce chovat :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hm, tak Kája je vzhůru. :angry: BAbí s dědou přivedli psa a asi ji vzbudil zvonek :angry: Spala necelou hodinu
28. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Treba jeste zabere. Venku je takove spave pocasi. Prcek mi usnul v naruci, ale stejne bude chrupcit jen chvilku a za chvili se zase vzbudi...
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
Kdepak, už tady zase řádí :frowning2:
28. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se s Ondráškem vypravila na Skalku do Tesca a ověsila kočár vším možným - dvoje maxibalení plenek, tan pack huggies ubrousků, nějaké oblečky, bodíčka, fisher price kroužky, něco k jídlu. No byla jsem jak Ježíšek, ještě, že se do toho koše pod kočárek hooodně věcí vejde:slight_smile:. Pak jsme dorazili domů, všechno jsem vyložila, Ondráška přebalila a nakrmila a kolem dvanácté razila zase ven - na poštu, na nákup do Alberta a vyzvednout moji maminku z práce.

A představte si, že Ondra od samého rána, tj od 6.40 kdy byl budíček spinkal jen 10 minut!!!!
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
teda holky, vy jste všechny pěkně pokoupily :grinning: závidím :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoooj,
my jsme zpátky z poradny, tak Štěpánek má 7690g a 68cm. Takže jsem spokojená, že se jeho přibírání asi už fakt ustálilo a jde to jen pozvolna. Řval jak tur ještě než vůbec dostal ty dvě injekce, protože jsme si ho dovolili převrátit na záda, kde on bytostně nesnáší být. Musela jsem ho držet já i sestřička, aby ho mohla doktorka píchnout. Tak se mě sestřička soucitně ptala jak ho zvládám přebalovat, tak jsem jí řekla, že dost blbě, když jsem na něj sama, tak je to fakt boj kdo s koho :stuck_out_tongue_closed_eyes: A poslali nás na krevní obraz, ani vlastně nevim proč. To se posílá v tom půl roce běžně, nevíte holky???

Ducky ptala jsem se na to buzení v noci a pláč (a na to pasení ze spaní). No nepotěším Tě, protože přesně jak jsem si myslela a jak psala i Jájinka, tak doktorka říkala, že to je normální, nic se s tim dělat nedá, jen počkat až to přejde. A že za chvíli si zase najdou něco jinýho :frowning2: Takže vydržaj pianier (nebo jak to bylo) :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
katch,,,to jsou dobrý rady co?? jinak pěkné míry

no Tomovi brali krev když měl tu virozu ale dělali mu komplet krevní obraz s tím že mudr říkala že by mu to stejně později dělali, tak nevim
28. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Alí no teda fakt jsi dobrá, že se s těma nákupama táhneš, to jsi předpokládám jela autobusem. To bych se na to vykašlala... A spánek-nespánek u Ondry mě už ani nepřekvapuje, spíš by mě překvapilo kdybys napsala, že spal 2 hodiny :sweat_smile:

Hani super věcičky, Kája bude za fešandu :slight_smile:

Martí tak co babička? Daly jste si pak něco zdravýho v KFC? :grinning: A bezva, že se vám vítání nakonec líbilo :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jáji aha, tak to je asi běžný, že se děti posílaj na ten krevní obraz. No mám to kousek od baráku, tak to je v pohodě. A co sociálka? Už jsi vyřídila tu rodičovskou??

Rada na prd, no, ale fakt jsem to čekala :unamused:
28. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
katch..ne musím tam v pondělí nebo středu dopolko, neměla jsem podpis manži a falšovat sem to nechtěla :grinning:

ty jo když si vzpomenu jak Tomík ječel u toho braní krve z prstíku ve 2 měsících, chudík malej
28. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
katch to nevím jestli se to dělá běžně, my jsme nebyli ani mudra nic neříkala :sweat_smile:
28. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jáji já tu kolonku otce vyplňovala až na místě a mě ta pani řekla ať ho i podepíšu :grinning: Měla jsem totiž formuláře ještě z loňska a ten jeden byl právě už jinej. Fakt mě ta pani na tom úřadě překvapila jak byla v pohodě.

Myslim, že by Tomík brečel i teď. No netěšim se na to, ale zase to bude hned hotový.
28. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
to po mě nikdy nikdo nechtěl krevní obraz u dětí
28. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
tak asi nějakej mudr chce, nějakej ne
28. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
hele Hani, viděli jste úplně komplet ten prison break?? Tom teď stahuje nějaký úplně poslední dva díly, prý si většina myslí že už další nejsou :confused:
28. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Hmm klasika, to je jako, že každý doktor ti řekne něco jinýho, už mě to štve :unamused:
JO a mám dávat nějaký fluorový tabletky na zuby (1 tbl denně do mlíka). A mám dojem, že Marťa tu psala, že už se to nedává. Nebo se pletu? Dáváš to Peťule taky??
28. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.