• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Na ten krevní obraz se teda raději zeptám na další poradně, proč nás tam poslali :confused:
28. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
katch tablety jsem taky myslela že už se nedávají :confused:

jáji kouknu na netu co jsme viděli
28. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
jáji, my jsme viděli tohle http://www.prison-break.cz/novinky.php?novinka=397 a ze včera má být ještě tohle http://www.prison-break.cz/novinky.php?novinka=401 to má prý shrnovat co se stalo za ty 3 roky a i nějak dovysvětlovat nebo co
28. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz
jo jo tak to je ono :slight_smile:)))

musíme shlídnout celou sérii, jenže kdy :unamused:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
ježiš mně jde ten kůň nějak pomalu :angry:

jáji no, to ti neporadim, dala bych koukací maraton :grinning:
28. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
no jo a co s Tomíkem :grinning:
28. kvě 2009 v 15:32  • Odpověz
My koukáme až když Kája spí, nebo ráno o víkendu na chalupě, když je naopak brzy vzhůru a je s náma v posteli. Ale už to není, co bývalo. Když jsme byli sami dřepěli jsme u ztracených třeba celý víkend :grinning: to byla fakt závislost
28. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
to my takhle koukali každej víkend na dva filmy a když jsem byla těhu tak kolem půlnoci v posteli na noťasu na seriály :grinning:
28. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
to byly časy co? teď je člověk rád, že jde brzy spát nebo že nějakej film vydrží dokoukat :grinning:
28. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
no já brzo nechodím , ale spíš dokoukat ten film bez běhání k prckovi je umění :grinning:
28. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Tak na tyhle starý časy taky vzpomínám se slzou v oku :grinning: Já co se narodil Štěpula, tak jsem viděla asi tak 5 filmů od začátku do konce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
tak jsem se teď vrátila z Anděla.....jsem hrozně rozčílená. Neuznali nám u T-MObile reklamaci, že prý je tam oxidace, což znamená, že musel tel buď spadnou do vody, nebo jsme museli telefonovat v dešti. Rozčílila jsem se tam, ale bylo mi to málo platný. Takovou dobu jsme u nich, takový prachy jim platím měsíčně a oni?? Zítra tam ještě zavolám a uvidím, mám chuť jít jinam, kreténi! Tak jsem si ulevila... :slight_smile:
Jinak když jsme jeli z Anděla, tak jsme potkali toho herce, jak hraje v Ordinaci Lepololda a pak ještě tu Ingrid mámu z Ulice a Kačera (jejího manžela - jak hraje ve VKV).. :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:15  • Odpověz
tak já mám problém s tím, že jakmile ten film nemá spád, tak usnu :grinning:
28. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Hani...hezký věcičky, fakt, krásně si pokoupila :slight_smile:
Kačí: my taky chodíme na krevní obraz, ale my měli tu novorozeneckou žloutenku, tak prý proto, jeslti má dost železa. Ale pamatuju si, že jsem s Luckou (tenkrát) :grinning: taky byla, že se jí zdála bledá, ale bylo všechno v pořádku....
28. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Vladi voda je svinstvo no.. a vám někam spadl nebo jste ho namočili? To je vada, která se bohužel fakt pozná a neuznaj ji nikde no... :confounded:
28. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
Právě že nás nespadl nikam, jinak bych se tak nehádala, ale to víš je možný, že v dešti telefonovala....ale co je to za mobily, že nemůžeš telefonovat v dešti?? :frowning2:
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz
JO KAči a Hani....pěkné míry a váhy prcků.... :slight_smile:
28. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Vladi no to mě podrž, ono se v dešti nesmí telefonovat, jo? :angry: To je nesmysl, přece když máš telefon u ucha a prší, tak se voda dovnitř dostat nemůže!
28. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz
Katchul, hezké míry má Štěpánek.
Já si Ondru nechám převážít příští týden až půjdeme na předoperační vyšetření, snad na to bude čas. Jsem zvědavá kolik budeme po ukončených 7 měsícíh vážit. Posledně jsme měli, to bylo myslím 22.4.(jako 6ti měsíční prohlídka) 7.435g.

Byl jsem teď odpo s Ondrou ještě potřetí venku, jsem si říkala, že by mohl spinkat:slight_smile:. No, tak jo, usnul na 30 minut a po cestě domů jsme tak šíleně zmokli, pomoooooooooooooooc, to byl děs. Samozřejmě pláštěnku na kočárek jsem dneska jako na potvoru zapomněla doma. Alo kočárek to vydržel a Ondrášek byl suchý:slight_smile: :slight_smile:. Zato já:frowning2: :frowning2: a moje maminka:frowning2: :frowning2:, prolitý od hlavy až k patě.
28. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma. Bylo to super, viděly jsme se s holkama, přišla i švagrová se Zdendou a kámoška s Matýskem, tak jsme byly 4 kočáry :grinning:

Jinak švagrová mi řekla, že by Bětka měla mít každou dávku 200 g nebo 200 ml. Ona chudák furt papá ty malý skleničky :sweat_smile: Tak si švagryně myslí, že mi řve hlady :sweat_smile: No, možný to je, takže přejdeme na větší dávky a když to nezabere, tak jí převedu na UM. V úterý jdu na gyndu, tak si rovnou nechám napsat prášky na zastavení laktace a až budu chtít přestat kojit, tak je slupnu a hotovo. :grinning:

Martí - promiň, jsem debil, ale zítra nikam nejdu. Jednak jsem zapomněla, že manža má dovču a jedeme do Ikei a na nákup a asi pro Mutsynku (jupí :grinning: ) a druhak s tímhle kočárem bych si to na brusle netroufla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedno kolečko je občas nad zemí, nedrží stopu ani když jdu, měla jsem co dělat abych ho udržela a navíc je na mě nízkej už takhle, natož kdybych stála na bruslích :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jestli budu mít od zítra Mutsynku, tak se domluvíme na příští týden, když ne, tak až budu mít svůj kočárek. Děkuji za pochopení :grinning:

Hani pěkné nákupečky :grinning:

Alí ty jsi taky pěkně nakoupila :grinning:

Kačí pěkné míry :grinning:

Jo a jinak jsem se neplánovaně prošla z Palačáku až do Dvorců, páč na Výtoni spadla trolej a autobusy moc nejezdily a když tak narvaný, takže by mě z kočárem stejně vyhodil nejspíš :angry:
28. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
No teda s tím telefonem, Vladi, to jsou ale kreténi.
A o fluorových tabletkách MUDr. říkala, že se prý už nedávají, tak nevím. Zeptám se zubařky co ona na to:slight_smile:.
28. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
Jo, Katko=Ducky, půjčila bys mi tu odsávačku??? Prosím, prosím.
28. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
To bych taky mohla nafotit, co pěkného jsem Ondráškovi koupila:slight_smile:. No, uvidím.
Za chvíli má dorazit tchýňka, tak tu asi nebudu, ale nějak na ni dnes nemám tu správnou náladu...
28. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Jasně Alí. Ty jí ale potřebuješ asi dřív než se uvidíme na srazu, že? V úterý pojedu na gyndu do Uhříněvsi, tak někde cestou bych ti jí mohla předat.
28. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Jé, tak to já taky nafotím, co jsem Bětce včera koupila :grinning:
28. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
Jj, Katko, potřebovala bych ji dříve. A spěcháš na vrácení?
V úterý do Uhříněvsi, jo? Tak to by bylo super. Dopoledne mám sice návštěvu asi do 12 a pak odpoledne od 16 plavání. V kolik by to bylo asi hodin kdy bys projížděla Petrovicemi?
28. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky, moje zlatá Zuzanka už překročila 6 týdnů, čas běží a nezastaví se, bohužel pro nás, ani v té nejkrásnější chvíli. Jdu k Vám pro radu.. Zuzanka vyžaduje kojení 20 min. z každého prsu, přičemž dětská Dr.tvrdí, že to není důvod k dokrmování, protože Zuzanka dobře přibírá, dnes už má téměř 5 kg a 59 cm, ale mě tak dlouhé kojení čím dál tím více znervózňuje. Zuzka je nenasytná, nikdy není po kojení úplně spokojená. Je zdravější delší dobu kojit (zmíněných 40 min.) než současně dokrmovat např. nutrilonem? Nechtěla bych jí ublížit, chci jen, aby byla spokojená. Děkuji za Vaše rady.
28. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Katchul, to víš, že jsem jela MHD, ale já už jsem zvyklá:slight_smile: a v tento čas ta nízkopodlažní 271 byla poloprázdná, takže to bylo bezvadný cestování, jen to bylo hoooooooooodně těžký:slight_smile:.
28. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
holky vy jste všechny něco koupily a já chudíkovi Tomíkovi nic :sweat_smile:

mojca...pokud ti přibírá dobře tak bych nedokrmovala, kolik měla porodní váhu?
28. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Alí gyndu mám od 13.40, takže buď cestou tam anebo zpátky, je mi to jedno. Na vrácení nespěchám, páč já už jí nepotřebuju, tak jen kdyby si vzpomněla kámoška, tak bych to musela řešit :wink:
Teď jak se domluvit na srazík? Já doufám, že ti nějak dokážu popsat, kudy jezdím :sweat_smile: Zkusím to najít na mapě :wink:

Mojčo zatím je ještě malinká, tak jí to déle trvá a opravdu to asi není důvod pro dokrm. Jak poporoste, tak bude mít čím dál tím větší tah a čas kojení se zkrátí. Jen ještě poznámka, nám říkali v Krči, že prcka máme nechat tak 15 minut, pak už si spíš hraje. Tak jí to třeba zkus takhle zkrátit a hned budeš mít ze 40ti minut 30 minut :wink: :slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.