• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak to se těším. Komu jdete na svatbu?
28. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
jajinka27, ducky: děkuji moc za rady, malá měla v Krči porodní váhu 3880 g, a dnes má 4970 g. Zkoušela jsem kojení zkracovat, ale neúspěšně, malá pak vždy hulákala a byla velmi nespokojená.. Doufejme, že časem bude mít větší tah a kojení se přirozeně zkrátí.
28. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
Holky, tak jsem hodila oblečky do alba - tak se mrkněte:slight_smile:, já to pak vymažu:slight_smile:. A jsou tam i hračky, co přivezl Martin z Belgie Ondráškovi.
28. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
ty jo budu muset udělat nálet na tesco hned v sobotu :slight_smile:))))

Ali...pěkné pěknéééé
28. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Katko jdeme na dvě, Honzovým kolegům z práce, jedna na konci června, druhá na zač. července
28. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Alí to jsou moc hezké věci, Ondrášek bude frajer :grinning:

A prý že na kluky nic hezkého nemají :grinning:
Alčo moc hezký :dizzy_face:
autor
Hani teda :grinning: . Já bych taky hned šla s Bětulí na nějakou svatbu :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
my jdem na svatbu v červnu a pak v září, hééééč :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Tak já teda vím o jedný svatbě, na kterou můžeme jít, ale to si ještě rozmyslím :grinning:

Holky já hledám jiné 200g příkrmy než Hami, páč mají jen 5 příchutí a to teda chudák Bětka a nic se mi nelíbí. Jediná od Sunárku obsahuje bílý pepř, Hipp solí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě se zkusím podívat na Alnaturu a pak teda nevím :angry:
28. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
My bychom měli jít v srpnu na svatbu, tak uvidíme, jestli vyrazíme.
28. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
ty jo Alčo, moc krásný věci, fakt....i ty hračky vypadají moc zajímavě....
holky pro dnešek pa, jen jsem nakoukla o čem krafete :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
dneska to tu moc nejede, tak já jdu krafat k lednovkám, juu? ještě juknu :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Taky jsem nakoukla a vidím, že Alča se taky pěkně rozšoupla :grinning: Ale fakt moc pěkný oblečky i hračky od taťky :wink:
Kačko ono těch firem je ale ještě víc, ne? nějaký Humánek nebo tak něco jsem viděla...
28. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
No já hledám nějaké ty výživy a je to naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To teda nevím, co budu dělat :angry:
28. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Kačí Hamánek :grinning: :grinning: Toho už jsem našla a vyhovují tam 2 výživy. Tak s Hami to máme 7, opravdu pestrá strava :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tu Alnaturu bohužel na netu nemají, tak naběhnu přímo do DM a juknu.
Jako ten Hipp, to je fakt děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A úplně přinejhorším holt koupím dvě malé a kus vyhodím. Nebo to nastavím bramborem. :confused:
Každopádně tohle mě teda dostalo. Proč teda dělají tolik těch malých :astonished:
28. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Katko, asi vařit:slight_smile:.
Tak jsem hodila pár fotek do Ondráškova alba na rajčeti a půjdu zalehnout.
Katchul, jj, rozšoupla, nechala jsem v Tescu 2.500,-.
28. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak se mi porouchaly brejle, sakra. Mám sice ještě jedny, ale těch je mi líto, tyhle černé jsou takové odolné:slight_smile:. No, nic, zítra musím naběhnout do optiky:frowning2:, blééé, má lejt, no, ale musím.

Katko, to parkoviště u hřbitova asi vím, kde je. Já bydlím v Rezlerově, to není daleko, tak bychom tam s Ondrou dokočárkovali.
28. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo a drahý dneska přinesl z Tesca taky ty Huggiesky, koupil je sám od sebe, to jsem zírala.
Večer mě naštval Štěpulák, dávala jsem mu kaši a on všechno vyprskal a děsně se tomu řehnil. Já na něj mluvila přísně, aby to nedělal a on hubu od ucha k uchu, takže jsem to samozřejmě nevydržela a musela jsem se smát taky :grinning: Tak jsem mu zbytek tý kaše zředila a dala do flašky, jenže u toho prskal taky, rarach jeden!! Tak šel spát o hladu v osm, jsem zvědavá kdy se vzbudí :confused:
28. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kdybych měla více rukou tak bych ještě koupila nějaké plenky a ubrousky, ale už to nebylo kam dávat:slight_smile: :slight_smile:. Asi se tam vypravíme ještě jednou, nebo někoho z rodiny zaúkoluju.
28. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Alí ale co jsem tak načetla, tak to dětem nechutná. A hlavně tam neohlídám dusičnany :frowning2:
Kouknu ještě na tu Alnaturu, aby měla aspoň 10 chutí a pak když tak budu nastavovat ty malé skleničky, no. :frowning2:

Kačí tak to je šikovný, teda :wink:
Já mám nejradši Hami obilno-mléčnou, páč ta jde do láhve, Bětka to během chvíle vychrupne a jde se koupat.
Ale jinak s tím přísným hlasem a reakcí dítěte jsme na tom úplně stejně :wink:

Holky my tam taky máme něco nového. Já jsem to už psala, ale nevím, jestli jste to zaregistrovaly :wink:
28. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Měsíc to vydržím a od ukončeného 8. měsíce má Hami zase širokou paletu :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Katko, já zaregistrovala a chtěla jsem už kolikrát napsat, že HEZKÝ.:slight_smile:

Asi jo, ale já nejspíš nebudu jen skleničkovat, aby Ondra neodmítal normoš stravu - budu to střídat, zkusím. Třeba si naběhnu, ale vyzkouším to. První lžičky samo ze skleničky, ale pak prokládat.
28. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Katko, a kde jsi sehnala tu kaši, kterou jsi říkala, že nikde nemají. Já ji dneska v Tescu taky neviděla.
28. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky, mějte se, dobrou noc.
28. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Alí taky krásný fotky, jako vždy. A děkuji :wink:
Tu kaši jsem nakonec sehnala ve Schleckeru na Novodvorský. Tak jsem vzala hned 3 krabice :grinning:

Já budu taky vařit, ale až fakt tak po roce. Dřív mi to přijde zbytečné a zdržující. Já pak chci vařit v páře, mám parní hrnec :wink:

A jinak dobrou Alí
28. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já jsem se odpojila, páč jsem tu pomáhala s nějakýma lejstrama...
Na fotky se musim podívat, k Alče jsem ale koukala teď někdy, včera nebo předevčírem a viděla jsem pěkný fotky z bazénu :slight_smile:

Kačko já mám nějakou kaši od Nutrilonu, měla jsem totiž na ní slevový kupony do DMka, tak mám 2 krabice a ta je taky celkem řídká, do flašky šla v pohodě. Já jí udělala jen poloviční dávku, Štěpán nesnědl skoro nic a zbytek jsem dojela já :grinning: Byla fakt celkem dobrá :wink:
To vaření pro tyhle prcky mě taky neláká, navíc oni toho snědí fakt malinko, muselo by se zamrazovat, aby se to vaření vůbec vyplatilo. Ale později samozřejmě taky začnu vařit, to je jasný.
28. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Katko ještě mě napadlo s těma skleničkama, tak kupuj dál i ty malý a dávej Bětce dvě najednou, ne?
Asi už jsem tu sama, takže brou :wink:
28. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
autor
Já se byla vykoupat :grinning:
Kačí dvě malý jsou zase moc, to je 250 g :frowning2:
Nějak to vyřeším :grinning:

Ty kuponky do DM mám taky, ale kaše od Nutrilonu mi stejně přišla drahá i tak :wink:
Ty Hami jsou moc dobrý, takže kupuju ty :wink:
28. kvě 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
A protože teď tu už budu zaručeně sama já, tak taky přeju dobrou :wink:
28. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.