• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Čao, koukám že řešíte příkrmy.

Katko já bych ten Hipp tolik neprožívala. Když to ochutnáš, je to úplně stejně hnusně bezchutný jako hami a všechno ostatní, takže té soli tam bude fakt stopové množství. A když jí ho nebudeš dávat denně, nic se podle mně nestane. Navíc, když to budeš takhle zkoumat, tak jí nedáš nic, protože i slavný hami obsahuje tu lepek, tu hrášek, tu rajčata, celer...prostě potraviny, který by děti dloooooouho jíst neměli :wink:

Ad značky, my kupujeme nejvíc Hami, pak Hipp, Hamánka, Alnaturu občas a pak Rossmanna. Nejvíc se mi ksichtila na sunárek, tak ten nekupuju. Ještě vím že je Humana, ale mám dojem že je dost drahá.

Ad kaše, taky jsme jeli v hami, ale moc pestrý to není. Tak máme sunarku, ta je moc dobrá a teď kupuju kaše z DMka, a ty jsou výborný a navíc levný. Nejvíc mi chutná sušenková :dizzy_face:

Tak asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 06:58  • Odpověz
Alčo dobrej přístup, já to po... páč jsem si ji naučila na skleničky a teď domácí nechce a já nemám nervy na to, stát u sporáku a pak ji přemlouvat aby to snědla. No co, do roku to vydržím a pak už bude snad dlabat víceméně to co my, samozř. nekořeněné a tak
29. kvě 2009 v 06:59  • Odpověz
Ahoj holky,
Hani, koukam, ze jsi dnes ranni ptace :slight_smile:
My jsme dneska meli v loznici nejakou zimu, uz netopi :unamused: . Prcek zacal pokaslavat a ma rymu, tak jsem mu strikla do nosu nosni spray od Vincentky a pockam, jestli bude jeste kaslat a asi bych musela brnknout dr. nebo skocit do lekarny. To pocasi je fakt hnus :angry: Ted se musim rychle nasnidat nez se vzbudi :wink:

Koukam, ze resite prikrmy. To my mame jeste cas, ale za par mesicu vas budu otravovat, abyste mi dali tipa na nejake dobrutky :grinning:
29. kvě 2009 v 07:31  • Odpověz
No, prcek uz se vzbudil, tak musim za nim, at nezbori panelak :wink:

Jinak jsem mu strikla do nosu vincentu, prislo mi, ze se mu po tom dycha lip, tak snad ten kaslik byl jen prechodny. Uvidime behem dne.
29. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
No jo, u nás se vstávalo dneska v 5, ale ukecala jsem ji ještě s námi v posteli na 45 minut, takže definitivně jsme vylezly v 6 :angry: To mě zabije, to ranní vstávání.

Tak držím palce ať se rýma nerozjede, je to hnus, my ji měli naposled v prosinci (ťuk,ťuk,ťuk), ale bylo mi jí tak líto, měla ucpanej nos a nemohla vůbec dýchat.

Vy jste ještě topili v ložnici? Nemůže to mít ze suchého vzduchu? Zkus mi pověsit mokrou plínu na postýlku nebo prostěradlo na topení, ať je tam vlhký vzduch na spinkání. :wink: Na spaní by děti měli mít kolem 18°C, max. bych dala 20, víc ne.

Ty jo, teď jsem si vzpomněla, že jsem se v noci pořád budila a koukala kde kája leze po zemi v ložnici (blbost, spala u sebe), že má mokrá ruce, ať nesahá do zásuvek :confused:
29. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
Hezké ráno!
Hanko, my jsme vzhůru od 5.45, taky nic moc:frowning2:. No, jdu snídat, pak za necelou hodinku nakrmit Ondráška a asi vyrazíme ven - musím si jít opravit ty brejle, doufám, že ta optika tady u nás má otevřeno alespoň od 9.
29. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
taky už jsme vzhůru...Kubík ještě leží v naší posteli, tak dokud nezačne kňourat nechat ho tam. Pak taky chci s ním jít na chvíli ven, protože odpoledne nejspíš bude balení, asi zas porazíme pryč.
Hanko: zrovna včera jsme o těch zásuvkách doma mluvili....ani nevím, kde se dají koupit ty kryty do nich, jestli vůbec.... :unamused:
jo Alčo...kde máš na rajčeti nějaké další fotky? Já koukám jen do dvého albíčka.... :wink:
29. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Vladi jestli myslíš takové ty klasické záslepky, co byly i za nás, tak to mají leckde, my je koupili třeba v Baumaxu. No mě na to přivedlo to, že Kája přes den fakt ožužlává kde co a jednou už cucala koncovku vypojené lampy a hryzala televizní kabel :frowning2: Takže fakt musím být jak ostříž. O víkendu to tu asi nějak uzpůsobíme. Jinak to vypadá že na chalupu nepojedeme, má být fakt hnusně, tak holt budeme dva psy hlídat doma. To mě švihne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
no jo Baumax, tam by je mít mohli......musíme taky vyrazit, už se blíží čas, kdy taky bude všude.... :wink:
Mně to tak štve, že má být hnusně, minulý víkend neměl vůbec chybu.....ale stejně asi vyrazíme....ale ještě uvidíme kdy.... :slight_smile:
Tak už musím Kubíka vysvobodit, už dost hlasitě na mě huláká.... :wink:
29. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
vladi určitě, jen to chce koukat, nám obsluha tvrdila, že to nemaj a měli :angry: nebo pak nějakej dětskej obchůdek, ikea...
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky, u nás spaní super, ovšem vstávání také v 6.05chjo :frowning2:
k příkrmům,souhlasím s Hankou, že Hipp a Hami je téměř totéž, ta samá šlichta, mě se Hipp líbí, že je pestřejší, je mnohem víc druhů a zajímavých, taky až je budete mít větší tak od 8 a 10 měsíce se výběr zase rozšíří a od roka budou baštit s vámi, na těch 6 měsíců je nabídka velmi pestrá, takže rozhodně nemusejí jíst stále to samé.K těm značkám, Hanka je všechny jmenovala, ta Humana je dobrá, ale moc jí nikde nemají, u nás teda ve Sparu.
Kaše střídáme Hami, Sunarku a Hipp, ale divim se skladování, na Hippu je, že má být v lednici po otevření, na Sunarce že nemá a na Hami má být do 20 stupnu, což je doma víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: zdá se mi to divný.....
dneska jdeme odpo do Prahy na food festival, tak už tady lačnim :grinning: těšim se, my jsme hrozný na dobrý papání :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
marti kdepak to je a co se tam děje? my máme papání taky rádi :dizzy_face:

jsem ráda, že ten názor nemám sama, to bych si v ideálním případě musela zeleninu pěstovat sama a ni tak by to nebylo ideální :grinning:
29. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Nazdárek,
ty záslepky mají i v Ikea, my jsme je tam ale nekoupili, protože přítel tvrdil, že se mu nějak nezadají a že je koupí v OBI. A jak to dopadlo? Doteď nemáme nic a zrovna včera se Štěpán do jedný zásuvky už "dobejval" :angry: My už jsme museli trochu uzpůsobit byt, takže například v obýváku jsme všechno nebezpečný dali ze země a z polic na který by mohl dosáhnout.

Jinak u nás budíček před šestou :unamused: Pak usnul ještě po UM od 7,15 na hodinu.
Počasí na víkend mě taky strašně štve, my zůstaneme po delší době v Praze, ach joo :unamused:
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
tak asi změna plánu....chtěli jsme jít ven, ale buď to necháme na později nebo nepůjdeme, je tam hrozná zima, to´snad ani není možný, takový studený vítr..... :frowning2:
29. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Martí ty jo mě vůbec nenapadlo se podívat jak se má ta kaše po otevření skladovat :astonished:
Na jídlo jsme taky, před Štěpánkem jsme pořád chodili někam na večeře :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
jj, tady je černočerná tma a 14°, bleeee
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz
Hani, psala jsem manželovi at mi pošle odkaz, tak za chvíli to pošlu :wink:
29. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
už nemusíš, našl jsem to :wink:
29. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
katchu, nápodobně, mám to zavřený ve skříňce :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
http://www.praguefoodfestival.cz/
tak pozdě ale pro ostatní :wink: Hanka je rychlík :wink:
29. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
koukala jsem že to je na nábřeží a platí se tam nějakýma spešl penězma :grinning:
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
koukám, že tam nesměj zvířata, ale to naše snad jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Téééda, tam to vypadá na pořádnej slejvák, asi nikam nepůjdu, budu to muset vydržet s rozbitými brejlemi.
29. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
frčím nakrmit dítko, už se vzbudilo :wink:
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
No a mě se dneska vrací Tomino a bude hladovej a já ani nemám z čeho uvařit, myslela jsem, že mu něco koupím. až půjdeme ven.... :confounded:
My jsme byli včera s Mílou a Kubíkem na obídku a Kubík byl moc hodný.....nechal nás to všechno sníst.... :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky,

tak my ven teda dneska nepůjdem, tady je docela tmavo a má lejt, fuj už zase :confounded:

noc docela ušla ale dneska se vzbudil už v 5:30 pak teda spal v posteli do 7:30 ale já moc neee, páč se manža protahoval a málem ho fláknul loktem do hlavy ze spaní, takže jsem po očku hlídala
29. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
hotovo :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
to by fofr :wink: co měla dobrýho že to šlo tak rychle? :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
mlíko :wink:
29. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
29. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.