• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
aha,tak proto ta rychlost :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
neznám

jinak kojení jde do hájíčka, kojila jsem ho 2x za sebou a ještě vzal 60UM :frowning2: 14 dní to bylo ok a už je to zase na prd
29. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
jé, Hani byla jsi tenkrát v tý restauraci, jak si říkala, že tam musíš platit tu kojeneckou stravu?
29. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
docela fajn na tipy kam s dětmi do restaurací a tak :wink: teď jsem na to narazila

jáji to je mi líto :frowning2: ale svět se nezboří, hlavně aby Tomíkovi bylo fajn :wink:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
marti nakonec nebyla, naštěstí :grinning:
29. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
Hanko, jj, kamarádka mi na tuto stránku dala před časem odkaz. Ale ještě jsem ji pořádně neprozkoumávala.
29. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
hani..mno joo, spíš mi vadí to kombinování, takže uvažuju že to prostě nechám, nebudu se snažit laktaci podporovat, stejně bude za chvíli na příkrmech
29. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
jáji to chápu, taky mě to prudilo, že jsem půl hodiny kojila a pak další dokrmovala :angry:
29. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
hani...no právě, on už ani nebrečí hlady ale dá palec do pusy a sosá jak blázen :grinning: a tys přestala sama nebo už nic neteklo?
29. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
jo až bude chvilka volného času, prozkoumám ty stránky, je to fajn, že takhle myslí na maminky s dětma :slight_smile:
29. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Hani, nam uz netopi, ale prisla mi tam docela zima. Prcek nastesti spal a neprotestoval, jen rano mi prislo, ze mel takov spis studeny nosanek a pokaslaval a hur se mu dychalo. Neco malo jsem odsala a nakapala nosni kapky Vincentka a pak mi to prislo lepsi. Ted zatim nekaslal, tak snad to bylo jen z toho panelakoveho vzduchu.
Jdu si pripravit obidek a pak na postu. Jdu tam pro balicky s oblecenim, tak me nejake pocasi nezastavi :grinning:
29. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Jáji já to měla taky tak, ale mnohem mnohem dřív, já kojila asi měsíc, pak jsem dokrmovala.....a hrozně mě to rozčilovalo......protože jsme nedělali nic jiného než jedli nebo cumlali. Do 6 neděl jsem se snažila to vydržet, ale pak už jsem taky laktaci nepodporovala, naopak
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
tak my jsme vstávali v 8 a noc docela šla oproti těm minulým, akorát Bětka tentokrát nechtěla spát po kojení v 5.30. Tak asi půl hodinky vykládala a tak. Ale pak zabrala naštěstí :sweat_smile:

Holky tak díky za rady, já se podívám, co kde mají. Je to fakt na měsíc, pak je ta paleta zase pestřejší :wink:
Jo a Sunarka Bětce vůbec nechutnala :frowning2: Jí mi ještě Nestle.

Holky já dneska moc nebudu, když tu mám toho manžu. Navíc za chvíli vyrážíme do Ikei :wink: a pak na nákup.

Jo a čekám, až mi zavolá paní ze Slůněte, jestli budou zítra ty golfky na skladě. Říkala ráno a zatím nic, tak se začínám obávat něčeho špatného, při mém štěstí už je prodaly, i když říkala, že jí je měli podržet :frowning2: :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
jáji přestala jsem protože jednak toho mlík už bylo málo, takže jsem to ani nepocítila, prsa se mi nenalejvaly a Kája se u toho šíleně vztekala, už třeba po dvou minutách a prostě nejedla. Tak jsem to nakonec vzdala. Možná jsem to měla zkoušet ale bylo to fakt na nervy
29. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Jaji, ja kdyz jsem davala prckovi trosku sveho mlicka pred UM, tak mi prislo, ze ho pak bolelo brisko. Dr. nic nerikala, ze se to nemuze, ale jemu to asi nesedlo. Honzik taky sosa dokud ve flasticce neco je, tak mu to musim obcas odtrhnout, dat dudana, ktereho chvili cuca a za chvili ho vyplivne, ze nechce. A kdyz ho polozim, tak mu za chvili tece mlicko z pusky nebo ublinkne, takze hlady urco netrpi :slight_smile:
vladi...taky uvažuju že se na to vyprdnu, myslím že se kojila dost dlouho a abych měla nějakou krizi co 14 dní na to fakt nemám nervy, sice mi bude vadit to noční vstávání a dělání papů ale třeba začne spát časem celou noc
Jáji já myslim, že jsi to vydržela už dost dlouho na to, že s tím máš problémy už takovou dobu :wink: A na to noční přípravování UM si rychle zvykneš a jde to fakt rychle.
29. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
jáji, jasný, já myslím že jsi kojila dlouho :wink: mně se třeba hrozně ulevilo, když jsem toho nechala a na druhou stranu musím říct, že UM má i své výhody :sweat_smile:

a ad noc, uvidíš, třeba si zvykne že ho to víc zasytí a přestane se budit. Mně to teda extra nevadilo, měla jsem svojí sadu malého chemika (rozuměj termosku s horkou vodou, lahvičku se studenou a sušený mlíko) hned vedle postele, nasypala, a strčila jí flašku u nás v posteli..
29. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Kačí tak si užij pátek s manžílkem (závidim) :slight_smile: A dobře nakupte, snad se pani kvůli golfkám ozve s dobrou zprávou :wink:
29. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz
Katko ahoj :wink: Taky držíme palce s kočárkem
29. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Díky Kačí :wink: . Obávám se ale nejhoršího. Při mém štěstí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já určitě ještě přijdu, ale asi až odpo nebo k večeru :wink:
Zatím hezký den všem
29. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Hani já jsem ve finále ráda, že už jsme na UM, ale teda ze začátku jsem se s tim těžce smiřovala. když jsem si ale přečetla jak některý holky mají velký problém odstavit roční dítě, tak jsem ráda, že tohle řešit nebudu muset :slight_smile:
A sadu malého chemika :grinning: :grinning: mám taky!
29. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Hani díky :wink:
A teď už musím jít, manža si už čistí zuby :grinning:
29. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
sadu malého chemika budu muset mít v kuchyni páč v ložnici není místo ale je fakt že ta chvilka mě nezabije :slight_smile:)

ale je fakt že už mě to nebaví a nalitá prsa mám možná tak po 10 hodinách ani to ne
29. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
katch právě, taky když jsem to viděla na srazu, jak se 8 - 9 měsíční děti sápou maminkám do výstřihu a mají zuby a tak... a pak ty noci...to já s UM fakt neznám a jsem docela ráda :sweat_smile: Jinak jasný, že kojo je kojo :wink:

Mně se všichni smějou, když tuhle "SMCH" vytáhnu někde na návštěvě :grinning:
29. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Jáji nemáš ani kousínek u postele? Já to měla normálně na zemi na tácku, mezi postýlkou a postelí. Právě proto že mě nebavilo v noci chodit do kuchyně :confounded: A máš dávkovač na mlíko?
29. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
SMCH se mi líbí, to budu používat :slight_smile:
No právě, Štěpula už má dva zuby a to musí faakt bolet.
Teď mi to fňuká, tak si s ním jdu hrát.
29. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Jáji...určitě to tak je.....myslím, že málokdo by to vydržel tak dlouho jako ty s takovýma problémama....za chvíli začneš s příkrmama a přesně jak píšou holky taky to má "svoje" výhody. Třeba ti fakt bude i víc spát a to vstávání, to si zvykneš, to je hned připravený..... :slight_smile:
Holky a jaký dáváte čajíčky?? Já dávám od Hippu, ale tam píšou že se po tom můžou kazit zoubky, tak nevím, jestli to píšou všude u všech?? Dávala jsem fenyklový když byl malý a teď jsem koupila nějaký dětský sen. Ale koukala jsem že mají i jablíčko apod....
29. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj.
Zase jdu vyzvídat.

Čím měří v poradně v Krči tlak? Automatem nebo klasickým rtuťovým tlakoměrem?
U mého gyndaře měří automatem a mně z něj padají neuvěřitelné cifry, takže už pak ani ručně nenaměří normální tlak. Sice mám tlakoměr doma a i u endokrinoložky mi naměří vždy normální, ale na gyndě nikdy. Takže včera už mi brali krev kvůli kys. močové a moč poslali do laborky, ikdyž podle toho papírku tam bílkovina není. Dost mě vybláznili, ale umluvila jsem dr. že si budu doma měřit a kdyby byl vysoký 3x za sebou, že pojedu do Krče, jinak mám volat v pondělí na výsledky.

Ale fakt se mi nechce ležet měsíc v nemocnici. Neměla jste některé problémy s tlakem? Je šance se po pár dnech dostat třeba domů, když se tlak znormalizuje?
29. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
vladi, já tu mám hipp, hami a bio - všechny granulované a píší to na všech. Určitě to tam musí být kvůli obsahu cukru. Můžeš zkusit vařit dětský čaj ze sáčku nebo dávat kojo vodu.

jmisa, myslím že klasicky. kolik máš tlak? já ho měla vyšší skoro celé těhu
29. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.