• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Hm tak do práce asi musíme, už kolegy natěšil :cry:
29. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
závist by se dala krájet.... :slight_smile: My se rozhodneme operativně :grinning:
Holky já se picnu, Kubík pořád spí, to se tedy ještě nestalo....vědět to mohla jsem spát s ním a místo toho sedím tady....Aspoň půjdu něco dělat zatím asi papa
29. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak ne, už se probudil, jen co jsem to dopsala, ale stejně spinkal dnes obzvláště dlouho :grinning:
29. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Neli je taky vzhůru, spala 45 minut, to je u nás na dopo úspěch, jindy nespí :wink:
jdu vařit
29. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky, tak my byli venku - opravili mi brejle, seřídilli druhé brejle (možná si u nich nechám udělat nové brýle, mají tam pěkné a celkem za rozumnou cenu obruby), trochu jsme se prošli, nakoupili a opět žádný spánek, to je děsný kňouradlo Ondrášek jeden maličkej.

Copak řešíte?
No jo, Marti už za chvíli posviští na dovču, to je paráda. Viď? Já se těším až vypadneme z Prahy na začátku července, sice jen na sever Čech, ale těším seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

A už chci mít tu nemocnici za sebou, bojím bojím.
29. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz
Alí ahojky, vlastně za týden už budete v nemocnici, viď? teda nedivim se Ti, že jsi z toho nervózní, kdo by nebyl. Ale je to jen malý zákrok, tak určitě vše proběhne hladce a budete to mít brzy za sebou :wink:
29. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Katchul, jj, ve čtvtek tam nastupujeme. No, toho zákroku se nebojím, jako toho, že bude Ondra poprvé spát v jiném a ještě ke všemu nemocničním prostředí, i z té narkozy mám strach, jak na ni zareaguje, z toho, že nebude moci delší dobu být nakojen atd... Prostě obavy obavy. Abych nezapomněla něco důležitého s sebou vzít atd... Snad bude vše probíhat hladce a půjdeme za ty tři čtyři dny domů.
29. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ondrášek je statečnej, určo to zvládne :wink:
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak si teď dávám Míšu, mňam zmrzlinka.
29. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak už přišly šaty na svatbu, akorát jsem je trochu odzdobila, viz. druhé foto ...http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=279081
29. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
Hani, Káje to moc sluší. Aby nebyla hezčí než nevěsta :grinning:

Alco, neboj, to zvládnete. Ondrášek je šikovný kluk :wink:

My jsme byli taky venku, na poště a v obchodě, a ten sliják jsme měli jen tak tak. Přišli jsme domu a začalo šíleně lít. Ted jsem po obede a prcek na chvíli zabral, tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydží :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ondrášek to asi zvládne, ale co já? Snad jo.

Teda to je počas - bouřka, kroupy, vítr jak blázen. Tma jako v pytli.
A to jsem si naivně myslela, že bych šla až mi přivezou jeden balík ven, hahahahahaha.
29. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Hanko, hezký šatičky:slight_smile:.
A video s kelímkováním je taky fajn. My to děláme taky a Ondra v pohodě:slight_smile:. Lektorka říkala, že bychom už možná mohli co nevidět pod vodu - jsou to šikulky ty děti v naší skupince.
29. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak návštěvy u manži jsem osvobozena :slight_smile: kvůli počasí :dizzy_face:

ty šaty jsem musela trochu popárat, byly hrozně nazdobený, tak jsem čelence ustříhala tykadla a na šatech odpárala pár růží a jsem spokojená :dizzy_face:

Holky já jsem z těch dvou psů fakt na nervy :angry:
29. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Hani máš dve psy a Káju? to věřim, že je hukot :wink:
teda tam je hnusně, mám strach, že nikam nepůjdeme, blbý počasí :angry:
29. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
dva psy jsem chtěla napsat
a šatičky suprácký :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Je tam otřesně, ráda bych ještě odpo na procházku šla (dopo jsme to zvládli), ale nevím nevím...
29. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
teeeda Kája je v nich úúúúžasnááááááááááááááááá
29. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Vy kecalky, my jedeme ještě na nákup, nedočetla jsem, přijdu pak :wink:
29. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
autor
Jo a kočár mi ještě potvrdí, ale snad bude zítra v Ruský a budeme si ho moct koupit :slight_smile:
29. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Fůůůj, sme byly venku, koupit dárek příbuzný, co slaví v neděli 3 roky, to teda nevim, jestli večer pojedeme na nákup, ale potřebujeme no...

Kája teď dospává v předsíni...

Marti jj, našeho psa a hlídáme Honzovým rodičům. Snad je to výjimečně, s Kájou to fakt nejde. Páč ta jezevčice je hrozně na jídlo a nemá ráda děti, tak jsem furt ve střehu, aby se po ní neohnala :confounded:
29. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Hani tak to u nás bych musela hlídat spíš Nelu, aby něco neudělala psovi, tchyně má kočku a dostává od ní sodu, dloube do ní a ta si to nechá líbit.V parku se vrhá i na velký psy, to Kačka nedělala, ta se bála i motýla.
29. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
my jsme zatím nešli a zatím to nevypadá :frowning2: a takovej mám hlad a chut, sakra!
29. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
Tak jste mi zvedly náladu, jako hláška, že se Kačka bála i motýla mě fakt rozesmála :grinning:
Kája bude jak princezna v těch šatičkách :dizzy_face: Já na tohle moc nejsem, ale ty prckové jsou v tom roztomilý :wink:

Jinak mě právě naštval ten můj. Oznámil mi jestli by mi vadilo kdyby šel dneska na pivo, tenhle týden už jednou byl, vlastně za těch 5 dnů byl doma jen 2 večery :angry: Zase nechci dělat dusno a neřeknu mu přece, že mi to vadí a že má zůstat s náma doma... Já si dělala plány jak si pustíme nějaký film a uděláme si pohodičku, no tak nic. udělám si leda tak pohodičku se Štěpánkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo holky a u Alberta mají slevy na ty masozeleninový příkrmy, snad i na ty první lžičky myslim. Takže ty skleničky mají za 19,90 Kč, normálně myslim jsou za 23,90 :wink:
29. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
tak jsem si s Tomem dáchla, on teda ještě dospává v naší posteli :slight_smile:)) ted jsem sice kojila ale predtim jsem mu dala jen UM, vypil 150
29. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Holky, já chci taky aby Ondra přes den spinkal alespoˇň někdy tak abych i já si odpočinula - dneska spal zatím 30 minut.
29. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
on byl unavenej, usínal mi při kojení a spal hlavně se mnou v posteli, v postýlce spí tak 20min
29. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
Štěpánek usnul teď, tak se jdu vysprchovat, protože to bude tak max. půl hodinky. Ale kdyby mi přes den nespal vůbec, tak se asi z něj zbláznim...
29. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Ondra u kojení také usíná, ale když ho po dobumbání dám hajat tak to je tak na 15-20 minut, nechápu - někdy minut nula.
29. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.