• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ali...no to je ten rozdíl, já ho kojím v leže a rovnou u mě v posteli usne, ale já tam s ním musím zůstat, jinak je hned vzhůru :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
Ja musim dneska pochvalit prcka, odpoledne spinkal, ale musela jsem si ho vzit k sobe do postele :sweat_smile: Doufam, ze si to nevybere v noci.
Manzu ted vysilam na nakup do Globusu, at mame co papat:slight_smile:

Alco, to te fakt obdivuju, ze vydrzis, kdyz Ondrasek nespinka. Ale ono ti vlastne nic jineho nezbyva :wink: To ja bych asi vecer padala na usta :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Aha, tak to já přes den nedělám, vlastně skoro vůbec si ho nedávám k nám do postele (aby tam pak nechtěl spát jako velkej:slight_smile:). Jen v noci, nebo spíš při tom kojení ráno (kolem 4té5té) to ho kojím v posteli a nechávám u nás, protože je to už jen na chvíli:slight_smile:.

Tak jsem ho uložila, tentokrát usnul u kojení a snad bude spát v klídku dál.
29. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ali..bud rada, pak se ja budu rvat za vlasy az mi poleze do postele :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak jsem dočetla :wink:

Hani šatičky jsou super, musím říct, že po úpravě se mi taky líbí víc :wink: A Kája je v nich kočka :grinning:

Martinko taky tiše závidím, my ale moře odložíme, aby z toho i Bětka něco měla :sunglasses:

Alí nemocnici zvládnete, Ondra je šikulák. A ty taky. A kdyby jsi něco zapomněla, tak ti to Martin doveze, nebudete přece nikde daleko :wink:

Kačí tak to se ti nedivím, že tě přítel našňup, mě by to taky nasr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji tak to kojení už neřeš a nech ho jen na UM. Ono se taky prd stane :wink:

My jsme dneska sehnali celkem vše, co jsme potřebovali. Máme skříň pro Bětku, páč má jen jednu komodu a tam se mi to nevejde. :sweat_smile: Na nákupu jsem jí koupila ty velký skleničky, tak snad už bude spokojenější. :wink:
Paní od kočárku mi měla zavolat ještě odpo, ale nezavolala, tak budu doufat, že ráno brnkne :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ducky...no ja uz to neresim, bude bude, nebude - nebude :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Já mám sice mlíka dost, ale chci to kojení brzy skončit, aby to odvykání pak nebylo hrozný a dlouhý. Vždyť už Ondra bude za dva dny začínat 8 měsíc!!!! Po nemocnici se vrhneme na zeleninku a vezmeme to možná zrychleně:slight_smile:, ekzémy už žádný nemá, tak bude hezky rychle papat a zkoušet jednodruhovou zeleninku a pak všechno možný:slight_smile:. No, a nevím, jestli mám to kojení utnout ze dne na den a přejít na UM nebo ještě kojit, ach jo.
29. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
A hlavně mě to od Ondry už hrozně bolí, prsa mi přijdou, že jsou samá boule a modřina, a to tam nemá v té pusince etě ďuby.
29. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
hele kámoška se snaží odstavit 16 měsíčního syna a marně :confounded:

takže tohle je asi lepší, jen nevím zda teda přestat ale zase nechci dostat zánět tak nevím
29. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Jáji neřeš, ono se to vyvrbí samo :wink: Nech to koňovi, ten má větší hlavu :wink:

Alí já jsem se radila s kámoškou a švagrovou, že bych taky chtěla utnout kojení. Holky mi říkaly, že jí klidně můžu převést na UM, zvlášť když už baštíme mléčné kaše, kde to UM vlastně je. Že bych s tím neměla mít problémy. Já jsem si pak říkala, že to asi nechám do ukončeného 8. měsíce a pak to utnu. V úterý si nechám pro jistotu předepsat na gyndě prášky na zastavení laktace, abych tam když tak nemusela znovu. A teda samo se ještě poradím s gyndr. Rozhodně ale taky nechci po roce odstavovat závisláčka :wink:
29. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Alí a já jsem příkrmy taky vzala zkratkou. Teda dodržela jsem odstup zeleniny od ovoce, ale jinak jen mrkve jsem lžičkovala. Hlavně já jsem někde četla nebo slyšela, že dokud kojíš, tak to brání potravinovým alergiím :wink: Takže chci honem zkusit i broskve a tak než utnu to kojení :grinning:

Jáji a nechceš si radši dojít na gyndu pro ty prášky na zastavení laktace? Přeci jen když už si ten zánět měla :sweat_smile: .....
29. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
ducky...mno můj dr je debil, moc se mi tam nechce :unamused:
29. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
No Jáji, tak to bych ti poradila nejdřív změnit dr. Anebo to holt překonej a jdi za ním ještě pro ty prášky a pak ho vyměň. Já mám dr. výbornou, ale ona nebere a to vím, páč jsme se jí tam snažily nacpat naší kolegyňku :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj,
tak zase se tu řeší kojení jo :grinning:
Kačí tak to jsem zvědavá jak budou působit prášky na zastavení laktece, já četla, že jsou nic moc.
A fajn, že jste všechno sehnali a Bětce můžeš dál rozšiřovat garderobu :slight_smile: :grinning:

Jáji Ty jsi toho troubu ještě nevyměnila? :confused:
29. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ty prášky podporující zastavení laktace jsou nutností nebo to jde i bez nich?
29. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Já jsem žádný prášky nebrala, samozřejmě že nejsou nutností :wink: Mě doktorka řekla, že to je lepší zkusit bez nich.
29. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Katko, sejdeme se tedy u hřbitova:slight_smile: v to úterý?
29. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Kačí no tak uvidím, chci se poradit s dr.
A jj, můžu, už mám hlavně skříň na věšení, tak jí ty bundy pověsím a hned získám prostor :grinning:

Alí nutností nejsou, ale já nechci zánět. Mě se prsa pořád nalejvají, tak to by mi asi bouchly :sweat_smile: :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Katchul, taky to zkusím asi bez nich, ale ty prsa mi nejspíš bouchnou - i teď po cca 5ti hodinách nekojení jsou hoodně nalitý a leje to z nich:slight_smile: :slight_smile:, nedovedu si představit jak to bude vypadat pak.
Píšeme, Ducky o bouchnutí prsou ve stejný okamžik:slight_smile:.
autor
Kačenko no jo, ale ty jsi tam už moc mlíčka neměla. Já mám fakt obavu.
No, uvidím, co mi řekně gyndr. :wink:

Alí jj, a kdy? Před (tak kolem 13.30 nebo po tak kolem 14.30-15 - to bych ti zavolala aktuálně než bychom vyjeli)
29. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Raději v těch 13.30, páč v tom druhém čase budu kojit a vypravovat nás na plavčo.
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Alí jasně :wink:
29. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Mě předtím vůbec nešel přidat příspěvek. Hodilo mě to vždycky na první stránku. :astonished:
29. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ten koník nějak blbne:frowning2:, grrr.
Katko, a předem děkuji za půjčení:slight_smile:. Musím něco odstříkat, páč budu chodit k zubařce vícekrát, tak aby tu něco bylo.
29. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
Holky máte pravdu, že já jsem toho mlíka měla už míň. Chce to každopádně dělat opatření hned od začátku a já se na to vyflákla (v domnění, že už mlíko nemám) a pak mi taky málem bouchly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takže studený obklady a stáhnout prsa, to je prý hodně důležitý to stáhnutí.
29. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Alí to je jasný. Já jí nepotřebuju. Mám v mrazáku 10 kelímků, který v půlce června za stálého mícháni vyleju do hajzlu, páč to bude 3 měsíce. Vlastně jsem je ani nikdy nevyužila, ale nevadí. :wink:
Tak si tu u psaní s Vámi čistím zuby, pak si dám nějakou hezky voňavou koupel a hurá do hajan za nějaký čas. O víkendu hnusno deštivo, tak nevím jestli vyrazíme alespoň na chvíli s Ondrášulkou ven.
Katko, tak Tys tak pilně odstříkala a NIC nevyužila??? Jakpak to?
29. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Kačí to jsou teda věci. No, tak uvidím. Jako moje prsa si sice zvykly na míň kojení, ale stejně, když pár hodin nekojím, tak jsou trochu nalitý. No a Alča, ta je musí mít jak dělový koule :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.