• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Už vím do čeho se konečně vrhnu - do výběru fotek s Ondráškem, které nechám udělat na papír a nějaké si uděláme velké na zeď - jak domů tak do Rumburku do dětského pokojíčku, který tam rodiče chystají:slight_smile:.
29. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Alí nikam jsem nešla, naštěstí ani nemarodila, no prostě jsem to nakonec nepotřebovala :grinning:
Ale tak je to lepší varianta, než kdybych potřebovala a neměla :grinning:
29. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Katko, přesně, dělový koule to teda jsou!!! Asi mi to bude stříkat všude možně:slight_smile: :slight_smile: než se to zastaví.
29. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Tak to my počkáme, jestli nebude ještě druhé a pak máme vymyšlený velký plakát, černobílý, my dva z boku a děti čelem a my je pusáme :grinning: a děti se usmívají :grinning: , no prostě rodinná idyla :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ale řeknu Ti, ten čas tak letí, vždyť těm našim drobečkům bude už 7 měsíců.
29. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Podle mě je lepší varianta postupný přestávání kojení, jako to dělá Katka. Pak se logicky toho mlíka tvoří míň a míň a žádný dělový koule už nebudou :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Alí jj, včera jsem zkontrolovala , jestli ty naskočilo 6 m a 4 týdny a dneska mě :grinning:
A v neděli a pondělí budou zase pidioslavičky :grinning:
Hezky to máte vymyšlený.
Jestli bude u nás druhé bude mít samozřejmě také svou foto na zdi. Vždyť se to dá sundat a dát něco nového, že? :slight_smile: Ale u mne pořád přetrvávají ty ošklivé vzpomínky na ty předporodní procedury a porod samotný, takže nevím nevím, jestli toho sourozenečka budeme mít. I když bych chtěla aby Ondrášek nebyl sám.
A v pondělí bude ještě den dětí :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Kačí to sice jo, ale i tak. I mě se stále dokážou prsa ještě nalít a to kojím už jen 2x denně a 2x v noci :sweat_smile:
A dva tvrdý šutry místo prsou, co jsem měla po příchodu z porodnice, to už nechci zažít :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Alí já myslím, že to zvládnete :wink: Však nemusíte hned, počkej a až se na to budeš cítit, tak si pořiďte druhé :wink:
Mě porod naštěstí nějak nesemlel, i když jsem to taky lehký neměla. Jako 36 hodin drsnejch, ale dr. Menšík byl skvělý a všechno mi to vylepšil :grinning: A pak ten epidurál :grinning:

Kačí hezky jsem si Bětušku porodila, že? :grinning: Na den dětí oslaví 7 měsíců :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Už kojíš takhle málo, jo? To je paráda, to se docela na ty příkrmy těším.
Den beru od 5 do 20 - takže kojím 5-6x a v noci 1x.
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Katko, tak to věřim, taky jsem měla tvrdý šutry a ještě k tomu horký a už nikdy více!
29. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Až se budu cítit.. asi jo, ale aby mi nebylo za chvíli čtyřicet.. Přeci jen nebudeme to mít asi zase jednoduché...
29. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Alí jj. Já teda kojení v 5 říkám noční. Tak v tom případě podle tvých měřítek kojím 1x v noci a 3x přes den. Ještě chci skrečnout to jedno kojení přes den, to myslím, že půjde v pohodě. A pak to noční, no :sweat_smile:

Kačí přesně tak, to byl děs. Jsem ve sprše rozmasírovávala boule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale naštěstí mi to teda vždycky šlo + spolupráce s odsávačkou. A pak se to přizpůsobilo Bětce a už to bylo dobrý :wink:
29. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Alí já vím, já to myslela třeba že až budou Ondráškovi 3 roky a tak, víš? Ne až bude v pubertě :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak to já nalitý prsa nemám, ale občas z nich kape, no uvidíme

jinak mudra jsem ještě nevyměnila, nevím o žádným dobrým :frowning2:
29. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já s Ondráškovým režimem mám prostě od 5 ráno:slight_smile: :slight_smile:.
No, to noční nevím nevím jestli odbouráme... Přeci ho nenechám řvát, aby spadnul barák. Někdy se Ondra dožaduje i dvakrát. Ale zatím to neřeším. Hlavně, když je spokojenej a nehladovej a že nespí celou noc v kuse, nevadí. Hlavně, že spí tak jak spí.
29. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak to já sice na porod nemám tak hrozný vzpomínky, ale spíš na ty začátky... kdy Štěpánek skoro pořád jen plakal a my nevědeli co s nim, to bylo šílený. A nedovedu si představit tohle šídlo a k tomu malinký miminko. My teda zatim druhý dítě nechceme. Původně jsem chtěla do 3 let, abych to stihla s mateřskou a nevracela se do práce třeba na rok, ale pochybujuuuu...
29. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
No, jo, jenže ono mi už táhne na 33, letí to letí.
autor
Jáji tak se poptej, vždyť v lednovkách máte spoustu Pražaček, ne? Anebo tady holky?
Já fakt vím, že ta moje nebere. :frowning2:
Katchul, no to taky - ten čtyřměsíční řev a řev a řev taky moc nepodpořil nadšení pro druhé miminko.
29. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
Katko, tak jsem zvědavá, co Ti MUDr. na ty léky na zastavení laktace řekne. Zkusím se zeptat i svojí GynMUDr.
29. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Alí cože? Já myslela, že jsi tak jak já podobně :sweat_smile: Mě je 29 :grinning:

Kačí tak to chápu, já jsem ráda, že Bětka byla hodné mimi a zas až tak neplakala. Teda v porodnici řvala v noci děsně :sweat_smile: No a Štěpánek je šídlo, ale zase pak začne brát rozum, ne? :grinning:

My teda chceme a o prázdninách spouštíme proces. Akorát si do profilu snž dávat teda nebudu, kdyby nám to nešlo, nemusí to každý vědět :wink:
29. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Alí já ti pak písnu, co mi na to řekla, neboj :wink:
A tvoje druhý mimi by muselo být strašně hodný, páč Ondrášek už to vybral za obě :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
ducky..mě je taky 29 :slight_smile:)) v kterým měsíci jsi? a taky jsem měli svatbu v září :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
No prý nikdy nejsou obě děti "zlobivý", ale kdo na to má spoléhat, že jo? :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Jáji já jsem prosincová, březnovko :grinning: A svatbu teda jo, to jsme zářijačky. :grinning:

Kačí no právě já mám strach, že moje druhé bude poděs :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
hihi jsem jako starší rachejtle joo? :grinning: a kolikátého jste se brali?
29. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Jáji nene, já jsem starší, truhlíku :grinning: Tobě bylo teď v březnu 29, ne? Jenže mě před tebou v prosinci :grinning:
A letos mi bude 30, zatímco tobě až příští rok :wink:
A brali jsme se 16.9. :grinning:
29. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.