• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jo a Hani ohledně náušniček jsme měly úplně stejné pocity. Jako holčička už to byla předtím, ale teď s náušničkama je taková tuplovaná, co? :wink: :grinning:
7. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak naše dítko už spí, chuděra ani nedojedla kaši a usnula u toho, a my se jí s Honzou chlámali, byla fakt směšná, ťutinka naše :dizzy_face:

No jo no, tak dám neleporelí foto no, ale moc toho vidět nebude, ona se hrozně vrtěla a šla po foťáku.

No já se šatníkem teprve začala, dvě trika mě fakt nevytrhnou. Ale to musím opravdu sama.

Kam razíte zítra?
7. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
Ducky...zítřek platí, jen mi řekni v kolik?? co jak jsme zvládli???
7. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Hani tak snad něco vidět bude :wink: :grinning:
Já jsem s šatníkem ještě ani nezačala :sweat_smile: Jsem furt s Bětkou, tak nemám kdy.

Plánovaly jsme prochajdu kolem Vltavy
7. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Jáji to papání v hysteráku jste zvládli :wink:
Já normálně chodím až v těch 15, ale jestli je to na tebe pozdě, tak můžeme ve 12.
Tak si řekni. Já jen kvůli kojení.
7. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
Tak máš to tam :slight_smile: Až bude příležitost vyfotím víc.

Odkud půjdete? Třeba bych se přidala, ale nevím nevím no
7. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
autor
Hani super :grinning: Tuplovaná holčička :wink:

Chodíme ze Dvorců. Na Budějárně je výtah z metra a z Budějárny jezdí nízkopodlažky. Takže by ses i celkem pohodlně dostala.
To bych ale pak navrhovala tu 12tou, páč po tý 15 už je tam dost bruslařů a kolařů a tři kočáry by jsme asi měly problém jet vedle sebe. :sweat_smile:
7. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
Nooo, teď mi do toho ještě vlezla jedna informace, že v Tescu prý mají slevy 30% na oblečení, tak jestli já se tam nevypravím... :confused:
7. dub 2009 v 18:54  • Odpověz
autor
Hani to mi radši ani neříkej :grinning:
Já teď musím chvíli sekat latinu :grinning:
7. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
Nooo, jedna holčina tam koupila kšiltovku za 40 :dizzy_face: To je lákavý a kája nějaký věcičky potřebuje :grinning: Kam chodíš do tesca?
7. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahooooooooooj!
Tak my zašli i odpoledne na procházku na hodinku, vyzvedli maminku-babičku ze školy a šli k nám, hezky jsem si s maminkou popovídala, přišel za námi i tatínek-dědeček, takže prima podvečer. A Ondrášek se smál na celé kolo, ovšem od 15.30 nespal ani deset minutek, takže začíná být dooost protivný, snad to do dalšího kojení ve 20.30 cca vydržíme a pak bude hezky spinkat.

Hanko, tak už máš z holčičky opravdovou holčičku:slight_smile: :slight_smile:.

Zajtra razíte kolem Vltavy, jo? Tak to si to pěkně užijte.

A v Tescu jsou takové velkké slevy??? Že bych se taky jela někam mrknout? No, já už v neděli nakupovala docela dost, tak si dám asi pohov.
7. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Alí kdyby se ti chtělo, tak můžeme vyrazit společně, z Hájů jede 213 až do Edenu :wink:
7. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Hani já chodím do Tesca na Novodvorskou
7. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
ducky...no nakonec zvládli ale jako tohle jsem u něj nezažila

jinak opět stejnej hysterák jako odpoledne, až se začal dusit, takže z postýlky ven, do náruče, řev a řev a řev, jako když ho na nože berou, manža šel na volejbal až teď protože já jsem po dnešku vyřízená a už mi nervy ruply :((((
7. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jáji a zítra teda ta 12tá nebo 15tá? :astonished:
7. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
ducky...asi po té 12té, ať tam není plno lidu, já stejnak budu muset asi kojit po cestě :confounded:
7. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Tak my máme vykoupáno a jsme před krmeníčkem.
Hezky si, Jaji a Katko užijte procházku kolem Vltavy. My zítra, pokud budeme OK, půjdeme na ten hudební kroužek, posledně jsme nebyli kvůli zvýšené teplotě a rýmě, tak snad se chytneme a bude nám to hezky zpívat a tancovat:slight_smile: :slight_smile:.
7. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Jáji tak 11.45 nebo 12.05 ti jede nízkopodlažní 118. Tak my dej vědět, kterým bys přijela a já na tebe počkám ve Dvorcích :wink:

Alí vy si zase užijte hudební kroužek :grinning:
7. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
ducky...dám ti vědět nějak dopoledne joo? podle toho jak se m vzbudí, abych ho nakojila a pak vyjela
7. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
kde máme marti??? Co BIS a FBI???
7. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Hani, tady jsem :wink:
já jsem nějaká špatná z tý Neli, večer měla teplotu a navíc vyblinkala antibiotika, asi až 2 hodiny po podání, tak jsme řešili jestli je to dobrý nebo dát znova :unamused: chci aby už byla zdravá a mohly jsme s vámi ven.....
7. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
marti...chudák, ta si teda užívá :frowning2: držím palečky ať je brzo v pořádku
7. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
:cry: :cry: :cry: je to na hlavu
7. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Marti jej, to je mi líto, víš co mě napadá, nemůže to mít ze sluníčka, že je vyblinkala?
7. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
ne, ona jak kašle, tak jí to dráždí, zítra by to dle dr. mělo zabrat, ale moc tomu nevěřim...
7. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
aha, no tak držíme palečky, ať je brzy v pořádku a může si s námi hrát :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
no snad brzy, jinak se z toho zcvoknu :confounded: nějak to na mě padlo dneska odpo :cry:
7. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
Marti neboj, to bude dobrý, všichni na ni myslíme, na kočičku
7. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Jáji O.K.

Martí :frowning2: :cry:
To je mi moc líto. Tak hlavně aby se Nelinka vykurýrovala na ty svoje roční narozeninky, abychom to mohly někde oslavit :pensive:
7. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
holky dík, jste zlatíčka :wink:
aspon máme Míšu tento týden doma, to se zrovna hodí :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.