• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak kluci šli na procházku, mám chvíli jen a jen pro sebe, hurááá.
Ale musím sebrat prádlo, pověsit tam bágly a tašku, co jsem vyprala atd. Takže nějaký relax to moc nebude, i když i to, že se nemusím pořád starat o Ondru je velká pomoc.
31. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz
Alí Ty se máš, že by šli kluci samy na procházku se mi stalo za celou dobu maximálně 4x :unamused: Taky mám dneska ukňouranýho Štěpánka a taky jsem mu projížděla dásničky, že by další zuby :grinning: A myslim, že to tak bude. A gratulace k první mrkvičce :slight_smile:

Katko taky si dejte pozor na kytky, pokud máte nějaký na zemi. Štěpuláka kytky nadíru zajímaji, nejen kytky, ale i hlína v květináči, už jsem jí několikrát vysávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A kolik je Belle??
31. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Alí já mám taky koš vypranýho a další v pračce. Ale čekám s věšením, až manža vytře :wink:
Fuj, já jsem dneska tak pilná, až to bolí :grinning:

Jo a máme další novinku, Bětka dělá paci, paci :grinning:
31. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Hihi dobrej překlep "nadíru zajímaji" má být samozřejmě "nadmíru" :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Jé, Kačí díky za tip. Kytku na zemi máme jen jednu, Dracenu. Tak tu když tak odnesu do ložnice a tam zavřu. Já ale myslím, že si sestřenka Bellu pohlídá.
Jinak Isabellce je 8,5 měsíce. Je zářijovka :grinning:
31. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Téda ta Bětka je malý génius :slight_smile: :grinning:
31. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Kačí ona se spíš rychle učí :grinning: Je šikulka :grinning: Teď jí učím udělej malá :grinning:
Chci, aby do mě přestala bušit :grinning: A vlastně i do táty :sunglasses:
31. kvě 2009 v 17:56  • Odpověz
Bětka a bušit, jo? :grinning: :grinning: Není možná, taková křehká dívka :grinning:
udělej malá se mi ale líbí, to je hrozně roztomilý. Musíme taky Štěpulu naučit aspoň pápá :grinning:
31. kvě 2009 v 17:58  • Odpověz
Katko, paci paci dělá sama od sebe, jo? Hmm, tak to je šikulka:slight_smile:.
Ondrášek se teď krásně směje a tlemí na "Vařila myšička kašičku" - docele mne to překvapilo, protože na to je spousta času, aby vnímali a prožívali tyto básničky:slight_smile:. Paci paci se nebrání a líbí se mu to, ale děláme to zatím společně.

Katchul, tak to manžel s Ondrou chodí rád, o víkendu chodíme vždy dopoledne společně a odpoledne či k večeru jdou chlapci sami. A když mi nebylo dobře, šel s ním dvakrát on. V pracovní dny to možné není, páč je Martin od rána do noci v práci, ale jsem ráda, že na procházku se synkem jde rád.

Katchul, tak myslíš, že by to mohly být zuby? Ale nic patrného tam nevidím. No, nechám se překvapit.
31. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Kačí jj, mlátí do nás :grinning: Křehká, nekřehká :grinning:
A Štěpulák se to určo naučí. Prostě nejdřív na něj dělejte pápá a ten druhý mu zamává ručičkou. A předtím mu vždycky řekne udělej pápá. On to za chvíli pochopí. :grinning:

Alí Bětuška dělá paci, paci na vyzvání, ale jen když chce :grinning: Jinak často dělá paci, paci jen sama, tak to jí hned říkáme děláš paci, paci :grinning:
A jinak já myslím, že by se zoubky klidně mohly chystat. Však máme už čas a poslední bezzubý děti :grinning:

A jdu čučet na Jak se staví dům :grinning:
31. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz
A víš, že mi to dítě bez zoubků ani nevadí. Však ony jednou vyrostou a bude s nimi jen a jen trápení. :confounded:
Mám pocit, že se dneska pořád něčím cpu. Ach jo, takhle za chvíli prasknu...
31. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz
Holky, možná jste to už někdy říkaly, tak mne nekamenujte, kdy se dává kaše na noc? V kolik hodin asi tak. Teď normálně kojím cca v půl 6, pak něco po 20té a pak chodí Ondra spinkat. Nějak nevím, kdy se dává, chtěla bych s tím za čas začít.
31. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Alí já myslim, že zoubky to budou. U nás to bylo tak, že pořád nic a pak tam najednou byli. Ani jsme nemuseli dělat ten test se lžičkou, protože nebylo pochyb, že by to bylo něco jinýho :wink: A protivnej Štěpán teda byl. I když u někoho to fakt proleze bez povšimnutí :slight_smile:
Na procházky o víkendu chodíme společně, přítel teda párkrát šel sám, ale radši jde se mnou. A ve všední den jsme šli po práci na prochajdu už asi 3x, to byla ale náhoda, že přišel mimořádně dřív :slight_smile:

Holky moje neteř měla první zub až někdy v 10. měsíci, možná v 11. :confused:

Katko s pápá to zkusíme :slight_smile: Taky koukám jedním okem na Jak se staví dům.
31. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Alí já davala kaši zatím jen dvakrát, z toho poprvé tu nemléčnou vůbec nechtěl. A dávala jsem jí před spaním, okolo půl osmý asi tak.
31. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz
Tak na ty zuby jsem zvědavá. Kdyby Ondra už od malilinkata nebyl tak ubrečený a ukřičený, plakal jen hlady nebo když se něco děje... tak by si člověk řekl, áááááááááá má hlad, áááááááááá, rostou zuby, atd.. Ale takhle kdo to má poznat, jestli to je ono nebo jen má zase jeden ze svých "povedených" dní.
31. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Alčo máš pravdu, ale v tomhle směru to bude už jenom lepší... za chvíli Vám Ondrášek poví proč pláče :wink:
31. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Takže je to místo kojení, jo, Katchul?
31. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
No pokud toho sní cca tolik kolik je napsáno na tý krabici, tak by to mělo nahradit kojení. Že jo Katko?
Ovšem Štěpán toho snědl minimum, takže u nás to zatim nevyšlo. Dala jsem mu pak ještě mlíko.
31. kvě 2009 v 18:24  • Odpověz
Tak díkes za rady.
31. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Holky, taky Vám tak leze na nervy ten pomalej koník - blbý reklamy, co?!!!
31. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz
Blbý reklamy, moje řeč, taky mi to leze na nervy jak se to vleče :angry:
Tak my dneska budeme mít veselý večer ve třech, protože to naše dítko už hodinu spí :astonished: Což znamená, že v osm spát nepůjde ani náhodou... A to jsem se ho snažila uspat od půl pátý, usnul před šestou :rolling_eyes:
31. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz
Kaci, to je skoda, ze k nam neprijedes. Uklid by se mi siknul a jeste zehleni. To ja taky nerada :angry:

Prcek mel ted zase boleni briska, chudak jak ho trapi ty prdiky. Mela jsem na telefonu mamcu a ta byla chudak hotova, jak Honzula brecel. No jo, jenze clovek mu chudackovi malinkymu bohuzel nepomuze :frowning2:
31. kvě 2009 v 18:52  • Odpověz
jen v rychlosti zdravím, kojení jde do háje už úplně, ráno hádka kvůli netu, dneska jsem po dlouhé době sedla do auta ale jen tady okolo baráku, no a to je asi vše za mě
31. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Alí jj, kaše nahrazuje jedno kojení. Bětka sní celou dávku v pohodě, kaše jí strašně chutná :wink:
Kaši dáváme před koupáním, takže tak v 19 :wink:

A reklamy a pomalý kůň mi taky lezou na nervy. :angry:

Peti dávej ho na bříško a jinak se to zlepší až se bude víc hýbat :sweat_smile:

Jáji už zase? Tak nám to pak povíš na srazíku.
31. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
na srazík se děsně těším, doma mi to leze na mozek

tak já mizím pa papa
31. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jaji, mne to taky doma leze na mozek a to mi vcera skoncilo sestinedeli :sweat_smile:
Kaci, na brisko ho davam, ale stejne to moc nepomaha. Holt to budeme muset preckat nez bude vetsi a bude se vic hybat :wink:
31. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Peti přesně tak, ale na bříško ho dávejte i tak :wink: Jednak to trochu pomáhá a druhak je to trénink na otáčení :grinning:

Tak holky, poslední prádlo pověšené, já jsem vykoupaná, umytá hlava a jsem ráda, že to mám dneska za sebou :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Díky, Katko, zkusila jsem si koupit dvě kaše od Hami - na jedné je napsáno obilno-mléčná /vícezrná/ a ta druhá obilno-mléčná s jablky. A ještě tu mám nějakou od Nestlé - První kaše. Tak nevím, kterou mám začít, až s tím začneme. Kdy jsi začala s kašičkou?

A v kolik chodí Bětuška do postýlky? V 19 jí naposledy, jo?

Jajinko, ten tvůj manžel je ale ošklivej:frowning2:.
31. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
Peti, Ondrášek měl také šílené kolikové stavy, byl to děs, přešlo to myslím v průběhu čtvrtého měsíce. Měli jsme povoleno dávat kapičky Saab Simplex a Baby Calm, pomohlo to, pak jsem je začala postupně vysazovat až jsem je vysadila úplně a zatím dobrý. Už si s těmi prdy jeho tělíčko teď lépe poradí.
31. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Alí začni Hami kašičkama. Ta Nestle je sladší a navíc Bětka po ní měla ty krvavé kousky ve stolici. Teď je to už dobrý, už jsme jí zase měli, ale začla bych určo Hami. Bětka miluje obilno-mléčnou :grinning:
Kaši můžeš dávat klidně už teď :wink: , anebo třeba počkej po mrkvičce. Ale klidně můžeš :wink:

Bětuška teď většinou v 19 jí, pak jdeme koupat, pak dopije šťávičku a jde chrupkat :wink: Ta kašička by měla trošku slehnout, aby netlačila v bříšku :wink:
31. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.