• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katko, Ty dáváš Bětušce na noc šťávičku, jo? Já se domnívala, že by se šťávičky na noc neměly....??? Hmmm...
Tak, jo, zkusím tu Hami kašičku, možná až se vrátíme z té nemocnice. Tak to tu obilno-mléčnou mám asi taky, to jsem zvědavá jak bude šmakovat.
31. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Alí já dávám každé pevné jídlo zapít, tudíž i kaši :wink: Dokud nemá zoubky, tak to asi ničemu nevadí, ne? A pak samo bude pít jen před vyčištěním :wink:
Ta Hami obilno-mléčná je super, páč se dá dát i do flašky. :wink: Mě to tou lžičkou večer už moc neba :sweat_smile:

Jo a koukala jsem na ty vaše fotečky s první mrkvičkou :grinning: Je vidět, že Ondráškovi fakt šmakovalo :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Myslíš, že to teda vadí jen kvůli zoubkům, jo? Já myslela, jestli to třeba není nějak víc náročné pro ledviny, když se dítě nalohní na noc.... Nevím, jen spekuluji:slight_smile:.

Jj, šmakovalo mu, až jsem zírala. Jsem zvědavá, kolik toho zblajzne zítra.
31. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Já myslela že ty myslíš, že to vadí na zoubky :grinning:
S těma ledvinama nevím, nějak si nedovedu představit, proč by to vadilo :astonished:
Každopádně on je tam vždycky jen zbytek, takže ono to zas takové lohnění není :grinning:

Já myslím, že zblajzne to, co mu dáš :grinning: Dej mu o něco víc než dnes. :wink:
31. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak jo:slight_smile:. Dneska (řekla bych) snědl tak 6 lžiček:slight_smile: :slight_smile:.
31. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Já jsem dala napoprvé taky o něco víc než 2,3 lžičky. Bětce to taky hrozně chutnalo :grinning:
Já fakt myslím, že nebudeš mít problém s Ondrášulkovým papáním :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Moje hodina se přiblížila, takže přeji všem maminkám i mimískům dobrou noc.
31. kvě 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Dobrou noc. Já se půjdu ještě tulit :grinning:
31. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
Krásné ráno!!!
Manžel nám brzy ráno odcestoval, připravila jsem si prádlo na žehlení, hraju si s Ondrou, který dnes vstával v 6.00, kolem 11té budeme odcházet na cvíčo a dle počasí pak možná na procházku a odpoledne (k večeru) přijdou moji rodičové, se těším.
1. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Bětušce přejeme hezký 7mi měsíční den:slight_smile:.
1. čer 2009 v 07:28  • Odpověz
A všem dětičkám HEZKÝ DEN DĚTÍ!!!
1. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojky.....tak já se hlásím po víkendu, byli jsme pryč, a i když byla docela kosa, bylo to fajn..... :slight_smile:
Kubíno se dnes probudil po půl 6, něco málo vypil mlíčka a v 6 usnul. Jenže v půl 7 zvonil Mílovi budík, tak jsem zasyčela ať to rychle vypne, ale stejně se probudil. Já ležím ani nedutám a on klidně nechá zvonit budík :grinning: Ještě tedy se válíme, ale už se mu to moc nelíbí, tak ho budu muset vzít vstát :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:
tak v první řadě, všem dětičkám vše nej ke dni dětí, at jsou hlavně zdravé a mají milující a trpělivé rodiče...Ondráškovi a Bětušce také gratulace k 7mi měsíčninkám :wink:
jinak zdravim po víkendu, bylo to moc fajn, počasí sice na prd, ale užili jsme si to i tak, naštěstí nesněžilo...připravovala jsem celou chalupu na to, že Neli vstává v 6 a představte si, že se probudila v 9.15 poslední ze všech :dizzy_face: i dnes doma spala skoro do 8, mám z toho radost, snad to vydrží :wink:
odpo se vrací Kačenka, strašně se na ní těšíme, peču jí jahodovou bublaninku :slight_smile:
tak jdu snídat a dočtu, co se dělo tady :slight_smile:
1. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
Dobré ránko a hezký den dětí všem :grinning:

Bětuška děkuje za gratulace, už je to taky velká holka :grinning:

Já dnes razím s kámoškou na procházku na Letnou, ale chvíli tady budu. Teď se jdu teda nasnídat :grinning:
1. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
Kačko, kočárek je pěknej, takže můžeme vyrazit na brusle :wink:
1. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
autor
Martí no, v návodu vysloveně píšou, že není určený na sport a brusle :sweat_smile:
Máš to v tom tvém taky?

Hele dočetla si ty příkrmy?
1. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Bré ráno a hezký den dětí!

Katko četla jsem ty příkrmy, jako zní to logicky o to ne. Tohle tvrdili nějakým zářijovkám doktoři, tož tak, jak jsem nakoupila, tak posílám dál a přišlo mi to logický. Ale jinak si to dělejte podle svého vědomí :slight_smile: .

Ad kočárky, no ono oficiálně není žádnej kočárek na sport, protože si výrobci nevezmou na triko, když se s tím někde vymlátíš že.. Zrovna včera jsem koukala u chodovské tvrze na jednoho bruslaře a tak se mi zachtělo jít, ale máma se s kočárem vysekala, tak se bojím no.
1. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Hani já ti nevím, no, mě se to prostě nezdá. Proto bych ráda ještě názor Martinky, páč ta je kojící :grinning:
A s tím kočárkem, to máš asi pravdu, sichrujou se určitě, protože tam píšou, že s ním nesmím na eskalátory, když v nich mám dítě :grinning: To by mě zajímalo, jak bych to asi udělala :grinning:

A vysekala se máma nebo vysekala Terku? My s Marťou jezdíme jen po rovině + do malého kopečku, takže nic hrozného. Tak uvidíš, kdyby ses chtěla přidat, tak dej vědět :grinning:
1. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Kačí dočetla, ten údaj je jak říkáš, od kolikátého měsíce se to může dát...nekojené děti se můžou přikrmovat dříve(od 4 měsíce, ale nemusí) určitě ale né proto, že by měly lépe vyvinuté střevo a další orgány, je to proto, že UM má méně obranných látek, minerálů a dalších, takže to pak dodáváš stravou-zeleninkou....masem bych nikdy nezačala i když přiznávám, že jsme maso daly asi 2 týdny po zelenině, jenže Neli už bylo 7 měsíců a lahvička byla od čtyř, čímž je to myslim ok...je fakt zbytečný spěchat a cpát je, jednou se to může negativně vrátit a řeči typu já mu dávám to a to a nic mu není mě rozčilujou, špatná strava se vždy projeví až za delší dobu...
Návod na kočár jsem nečetla, ale určitě to tam je taky, když nemá brzdu, výrobce se musí krýt, abys ho nežalovala při ev. úrazu.
1. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Katko určitě se nepřidám. Máma jela s Terkou v kočáře a jeli taky po rovině na stezce z Poděbrad do Nymburka. Už si přesně nepamatuju co bylo důvodem, jestli překážky na chodníku nebo někdo kdo neuhnul, prostě nevim. Snažila se za každou cenu udržet kočár a zlomila si ruku v zápěstí a Terezu stejně vysypala, ale ta měla jen odřenej nos. Výsledkem bylo že u nich skoro čtvrt roku bydlela babička, protože máma s tou rukou nemohla udělat ani ň a Tereze byly 4 měsíce. Tož tak. Rovina nerovina. Jsem brušlař amatér, pořádně numím ani zabrzdit, takže kdyby šlo do tuhýho, tak bude akorát průser a za to mi to nestojí.

Jo to s těma eskalátorama je i v přepravních podmínkách, že musíš mít k sobě druhou osobu, jako chápu že se jistěj, ale když skoro nikde nejsou výtahy, tak ať daj k dispozici tu osobu která bude maminkám povinně pomáhat, což?!?
1. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
Martí tak to přesně jsem psala, tak to je super. Tak jsem Bětce nedala nic špatného, když to bylo od uk. 6tého měsíce :slight_smile: Já bych jí opravdu nerada ublížila, tak mi to šrotovalo hlavou. Tak uf uf uf :grinning:

A s tím kočárkem to tak bude, tak můžeme vyrazit. :wink:
1. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Pěkný den dětí :grinning:
Bětce vše nej nej k 7měsícům :slight_smile:
U nás budíček okolo šestý, ale v 7 jsme to ještě zalomili a spali jsme se Štěpánkem do 8,45 což je rekord :sweat_smile: :slight_smile: Ovšem teď už tu opět řádí jak černá ruka, okusuje kabely atd...

To je teda zajímavý s těma kočárkama, jako že nesmí na eskalátory když je v nich dítě, jo? A jak by se to jako mělo udělat, to tam nepíšou? :angry:
1. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Hani tak to jo, to chápu. A máma a Terka to teda musely mít ošlivý :frowning2: Ještě že byla Terka tak malá a nebude si to pamatovat, že? :sweat_smile:
No a s eskalátorama asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ať daj výtahy anebo člověka :grinning:
1. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
doprele, ten kůň je neuvěřitelnej :angry: :angry: :angry: taky vám to běhá tak pomalu??? mně jako trvá 5 minut než se uloží příspěvek a znovu se načte stránka :angry:
1. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
Hani, mně to samý, je hrůza!!!!!!
1. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jo ad ty příkrmy, já jsem ale neříkala, že nekojený můžou začínat dřív proto, že mají dovyvinutý orgány :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Kačí děkujeme :grinning: A jj, asi tak. Napíšou, že nesmíš, ale jak to máš udělat ti nenapíšou. Oni se fakt jenom jistí, aby jsi je nemohla žalovat. Do návodů od mikrovlnek už taky dávají doušku, že tam nesmíš sušit domácí mazlíčky. Většina lidí nad tím zakroutí hlavou, ale pár se najde, kteří si řeknou aha, tak to nemůžu :grinning:

A Hani jj, taky bych se z toho po.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Akorát jsem vám to chtěla napsat, ale než se to načetlo :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Já návody moc nečtu, ale asi bych měla, aspoň bych se zasmála :grinning:

Ale tady na to nemám nervy, fakt se to vleče neskutečně. Tak hezký den :wink:
1. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Holky to je děs. Já už se odpojím. Musím nás chystat a tohle mě tentokrát zdržuje :sweat_smile:
Tak se stavím až odpo, snad to bude běhat rychleji.

Papa
1. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
holky, na tohle se.u, fakt, nemám na to nervy. Jdu se vyzubit a jdem pro tablety do myčky a vyzvednout novou kartu a na socku nahlásit nové č.ú. tak snad to pak bude lepší. Nebo jim to nedaruju a založíme si svojí u nás :angry: :grinning:
1. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.