• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
fakt to jde hrozně pomalu :angry:
My jsme byli chvíli venku, Kubík byl hrozně protivnej, tak jsem ho dala do kočárku, tak to na chvilku zalomil :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky,

vše nej Bětušce a taky opožděně Ondráškovi, včera jsem fakt nepísala radši :sweat_smile:

my noc docela dobrý, poslední dobou to jde, lepsí než buzení po hodině

dneska po obědě jdem na sociálku, na malou prochajdu s kámoškou a na poštu :slight_smile:)
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat, zda jste některá z Vás nedávali svým miláčkům čajík, případně jaký, už např. v druhém měsíci života mimča? Nechci Zuzanku kojit pokaždé, když bude mít žízeň, ona pak neví, kdy skončit, je to můj mlaý "žrout". Děkuji za Vaše zkušenosti.
1. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
mojca..já čaj nedávala, většinou se radí převařená voda :wink:

holky kuk: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=329402
1. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
mojčo...já čaj dávala, už asi do měsíce nebo od 6něděl to už nevím přesně....a dávala jsem ten od Hippu fenyklový - doporučila mi ho i doktorka. Říkala tenhle a nebo ten bylinkový, že je pro ty nejmenší dětičky...
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Mojča čaj jsem nikdy nedávala, ani ve vedrech, kojeným dětem mlíčko stačí :wink:
1. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
teda holky, já mám dneska protivnýho Kubína, už jsem mu i koukala do pusy,jestli mu neleze zub.....ale nic :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Jáji hezkýýý :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
marti...viiiď?? včera asi neměl hlad když jsem to zkoušela ale dneska joo a na lžičku se vždycky smál, sice pak trošku házel obličeje ale snědl 2 velký lžičky v pohodě :grinning:
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
poprvé se vždycky škleběj, je to pro ně nové :slight_smile: počkej, až dostane maso :grinning:
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
tak mám upečenou bublaninku, kdyby někdo chtěl receptík tak tady http://www.apetitonline.cz/recepty/1550-jahodova-bublanina.html
1. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Ta musí být Marti výborná....my máme třešňovou, ale to není ono....ty pecky to kazí.... :grinning:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak jsme doma z vychajdy, všechno zařízeno :dizzy_face: že by kůň šlapal joooo??? to se mi nechce věřit :grinning:

Marti bublanina vypadá úúúúžasně :dizzy_face: Už jsem si uložila recepis :grinning:

Jako holky, já jsem o víkendu normálně zvorala hovězí vývar :zipper_mouth: Já jako běžně polívky nedělám, a v sobotu jsem se rozhodla a a) dala jsem málo masa a hodně vody, takže bez chuti, pak se kus vody vyvařil a dochutila jsem to bujónem, tak by to i šlo. Nasypala jsem tam nudle. Dovařila to a nechala stát. b) jdu navečer že to ohřeju k večeři, zvednu pokličku a tam žádná voda a samý nudle :grinning: Tak to šlo do záchoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

mojca, jak píšou holky, zkoušela bych jen převařenou kojo vodu nebo bylinkový čaj, ideálně ale sáčkový, ne granulovaný. :wink:
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Hani já dávám nudle jedině domácí, ty koupené jsou vždycky jak bláto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska budu dělat kulajdu, ta je hned a je mnam :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
no ještě po mně chtěj domácí nudle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Hani mně je taky většinou dělá mamka :wink: ale než polévku z koupených, tak radši žádnou nebo to musíš hned sníst všechno, jinak je to blééé...já většinou dělám velký hrnec a máme to na 2-3 dny
1. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak mně by snad ani ty koupený nevadily, kdybych jich tam nedala tolik :grinning: pořád mi přišlo že je jich tam málo a ve finále jich tam bylo moc :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
tady se vaří a peče..... :slight_smile: Já polívky dělám málo, ale až Kubík bude papat s náma určitě je budu dělat víc....
A holky? Vaříte často?? :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Nudle taky nedělám, ale je pravda že je velký rozdíl koupené a domácí.....když už tak dělám drobení, to je hned a je to podobné :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Vladi, já vařím docela často, ne že by mě to tak bavilo, ale my rádi papáme :wink: a taky moc rádi na papání chodíme, zrovna včera jsme byli v Peci na úplně výborným obídku :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
http://www.enzian.cz/cz/ kdyby jste někdo náhodou jeli do Pece, tak moc doporučuju :slight_smile: měla jsem králíka a byl výbornej :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
To my taky rádi papáme....jenže mě taky právě moc vaření nebaví a hlavně mám pocit, že dělám jedno a totéž dokola....nevím pořád co vymýšlet to mě štve snad nejvíc.....
Ale na jídlo taky rádi chodíme a právě jsme si vyzkoušeli, že i s Kubíkem to jde, takže to je fajn....horší to pak bude asi, až bude ve věku jako Nelinka :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
no s Neli je to ted v restauraci hrozný, pořád chce chodit, ale včera nám usnula v autě a byla v sedačce, tak to bylo fajn.Jinak si necháváme nosit jídlo postupně, jeden hlídá a druhej jí.Až povyroste, tak to bude lepší, to se aspo bude vracet ke stolu, ted utíká....
1. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
Vladi a tzaky vaříme dokola a to je všude stejný, já se ted snažim hledat nový recepty, ale taky je točim :wink:
1. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ono je to těžký ještě jak každý jí něco jiného.....takže když už se vaří aby to jedli všichni....no hrůza....a nemáš recept na nějaké dobré těstoviny s omáčkou?? Vím, že na netu jich je plno, ale nějaký vyzkoušený...
ty jo musím za Kubíkem, dnes hrozně zlobí....
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Napsala jsem těstoviny a chtěla jsem napsat ty čínské nudle.. :grinning: ..hrozně mě to chutná ale ještě jsem to nedělala.... :unamused:
1. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky, jen rychlý pozdrav, Ondrovi mrkvička zase jela, takže zítra tu skleničku dojede:slight_smile:. A pak by se měla dát nová zeleninka??? No, možná to už nechám po návratu z nemocnice.

Byli jsme na cvičení - super, teď nakojit a hurá zase ven, se mějte pěkně.
1. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
jajinka27, vladibuba, matru: děkuji moc všem za rady k čajům pro nejmenší miminka, zkusím ten fenyklový čaj, který by současně měl zabrat i na prdíky. Máte ještě nějaké jiné typy, jak se zbavit prdíků?
1. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
mojca zkus se ještě podívat po značce babio http://lekarnaaleky.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=396119, kdybys chtěla granulovaný, tak tento je slazený laktózou oproti ostatním který jsou nezdravými cukry http://lekarnaaleky.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=397706

na prdíky, to je těžký, každému zabírá něco jiného...obecně to chce cvičit nožičkama, dávat na bříško, můžeš mazat olejíčkem nebo krémem bříško, nahřívat ho třeba třešňovými peckami... nebo pak kapičky sab simplex, baby calm, případně nejdražší, ale prý nejúčinnější řešení - probiotické kapky :wink:
1. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak jsme doma. Na tý Letný je to super. Je to tam předělaný a fakt moc krásný. :grinning:
Jinak dneska si Bětuška strčila můj prst do pusy a JE TO TAM :grinning: !!!! Máme jedničku vlevo dole. Já věděla, že se tam něco děje :grinning:

Jáji děkujeme za přání :grinning:

Ad vaření, mě asi nejvíc nebaví to vymýšlet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A až bude jíst Bětka s náma, tak to už vůbec nevím, co budu furt vařit, aby to měla pestrý :sweat_smile: Navíc dvě jídla denně :confused:
1. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.