• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Jo a Jáji, fotky super. :grinning: Na těch dvou prvních vypadá Tomík jako by měl namalovanou pusu :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
čauky,
Katko kde na Letný je to předělaný? myslíš na tý zahrádce u zámečku??
Gratulace k prvnímu zoubku, takže jsi ho objevila Ty a máš teda nárok na nějaký nový hadřík :wink: :grinning:

Jáji tak s tou namalovanou pusou od mrkve mě to napadlo taky :grinning: Pěkný fotky, Tomík je zdá se velký čtenář :sweat_smile:

K vaření - já jsem na tom stejně, pořád jedu dokola to samý a už ani nemám na nic chuť. A mě teda vaření ani moc nebaví, jak kdy. Když je na to čas a nálada, tak dobrý, ale to se Štěpánkem motajícím se mi mezi nohama, fakt neni :unamused:
1. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
Kačí celej ten park až nahoru :grinning: Třeba to pro tebe novinka není, ale já tam byla naposled asi před 2,5 lety, tak já čuměla jak puk :grinning: Je to tam fakt super, je tam i takové občerstvení a tak.
Samo, že jsem ho objevila já. :grinning: Celý 3 dny, co s náma byl manža doma jsem furt šahala Bětce do pusy jak divá, aby ho náhodou neobjevil on :grinning: Ale ten zoubek byl hodný a počkal si na dnešek, aby manža neměl ani šanci :grinning: :grinning: :grinning:
A jinak já taky moc nerada vařím, ale zase teď se mi povedl segedín a roštěnky a to mě trochu motivovalo. A pořádný vaření já provozuju jen o víkendu, večer dělám rychlé věci jako těstoviny, čínu a tak. :wink:
1. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak teprve ted jsem se dostala na net. Rano jsem tu mela mamcu-babi s tatkou-dedou a pak jsem jela na ko na gyndu po sestinedeli. Vse v poradku, akorat se dr. divila, ze nechci antikoncepci, pry nesmim brzo otehotnet kvuli te jizve :wink:

Jinak cajiky od Babio mam ted pro prcka, ale ty sackove porcovane, hermankovy a fenyklovy, ale ta firma dela i granulovane cajiky. Nam ten fenyklac nezabira, ale zabira sabik a masaz briska, obcas teply polstarek na brisko :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Jo a opet jsem se rozcilila po ceste MHD. V busu 4 kocarky, ridic mi zastavil daleko od chodniku, ze jsem skoro nevylezla a predni kolecko mi zapadlo do mezery mezi busem a obrubnikem a lidi jako idioti se cpou, i kdyz vidi, ze je tam kocarek a neprojdou tam misto aby sli druhymi dvermi. Asi si budu muset dat nejake kondicni jizdy a zacit jezdit autem, jinak z prazske MHD dostanu infarkt :angry:
1. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Jé Petí, Babio mám taky. Ale Bětka ho nechce, ptž je zvyklá na Hami štávičky, byť naředěný. Já mám ovocný a on chutná hodně po šípku. Chci od nich koupit ten mléčný cukr a sladit to tím, aby to pila, páč ty Hami šťávy lezou docela do peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ještě jsem chtěla napsat, že já radši peču, páč tam ten výsledek chvíli vydrží. Oběd se slupne za 15 minut a kde nic tu nic :grinning:
1. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Peti v MHD se taky vždycky ročílím, ale dám ti jednu radu, vystupuj pozadu :wink: Je to mnohem lepší, páč když ti tam zapadne to jedno kolečko, tak je docela těžký to vyrvat :wink:

A jdu péct Hančinu buchtu s jahodama :grinning:
1. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Peti to se mi taky stalo, že idiot řidič zastavil daleko od chodníku a zasekla jsem se tam s předníma kolečkama :angry: Pak mi kamarádka poradila, že mám vždycky vystupovat pozadu a je to v pohodě :slight_smile:

Kačí tak to je pro mě taky novinka, páč já tam byla naposledy taky tak cca před 2 lety. Jak jsi tam jela? Autem?
A já taky radši peču :wink: Pokud jde o vaření, tak já vařím skoro pořád jen jednoduchý a rychlý jídla. Fakt mě nebaví stát 2 hodiny u sporáku a pak to člověk má během chvilky snědený. Na složitější jídla mám naštěstí muže, ten umí svíčkovou, knedlo-vepřo-zelo a tak :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
Ha, tak vidím, že než jsem sesmolila a odeslala příspěvek už tu Katka napsala to samý o tom vystupování pozadu :grinning:
1. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky, diky za radu. Priste pozadu :grinning: Ono to spis bylo dany tim jak jsem stala v busiku, protoze tam fakt byly nacpany 4 kociky a nebylo tam misto na manevrovani :angry:
Kaci, na ten cukr babio jsem taky koukala, ze ho pak koupim prckovi do cajiku. Zatim mu davam cajik jen trosku, vetsinou kdyz je teplo mezi jidlem, i kdyz dr rikala, ze mu staci UM.
A peceni mam taky radsi nez vareni :grinning:
1. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Kačí....taky gratuluju k prvnímu zoubku.....dneska Kubík tak zlobil, že už jsem ho taky hledala, ale asi je brzo :slight_smile:
Pak nám napiš, co sis koupila. Jinak golfky jsou moc hezké....taky budu muset se podívat po nějakých za nějaký ten měsíc....jestli to není tajný, tak kolik stály??
1. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Monjo....holky už fakt tady napsaly všechno....snad jen ještě říkala doktorka na bříško nahřátou žínku, taková rychlá pomoc :slight_smile:
Jinak já nerada peču......sice i nerada i vařím, ale pořád raději půjdu něco uvařit než upéct.... :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
tak jsem doma, byla jsem na sociálce a pak se projít s kámoškou, zapomněla jsem dojít na poštu a pro chleba :grinning:

koupila jsem mrkvičku od Hippu, prý je sladší a víc šmakuje a pak od Hami mrkev s bramborem, tak když mu pojede mrkev tak budem pokračovat :slight_smile:)

jooo taky mi to tak přišlo s tou namalovanou pusou :slight_smile:))
1. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak máme Kačku doma, jupí :slight_smile: měla se dobře, tak jsem ráda.
zítra jsem se objednala ke kadeřnici, vzala mě hned, asi když mě viděla :grinning:
1. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Kačí jela jsem 17tkou na Strossmayerovo nám a pak pěšky, ono jdeš jen kousek a už jseš v parku. Na to jsem taky čuměla jak puk :grinning:

Vladi tajný to není, ale radši se snad ani neptej :grinning: Ty golfky jsou docela drahý. No, holt Mutsy, to je značka. Jenže nám fakt jiný přišly takový rozviklaný a čtyřkolový se manžovi nelíbily, že to prý vypadá jak nákupní košík, truhlík :grinning: Takže jsme pak měli užší výběr. No, stály skoro 7tis :sweat_smile:

Martí tak hurááá, hlavně že si to Kačenka užila :grinning: A jestli tě kadeřnice vezme hned zítra, tak to by mě musela říct, ať si hned sednu, páč já nebyla skoro 2 roky :sweat_smile:
1. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Jo Peti kámoška ho má (ten cukr) a v pohodě. Já od nich chci ještě ten granulovaný jablko-banán. Ten prý kámošce Matýs pije :grinning:
1. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Jo holky a obávám se, že má Bětka ječný zrno. Má nateklý horní víčko a tam bílou bouličku :frowning2:
1. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
Tak mohla jsem se podívat na net kolik stojí, ale zeptat se ti je pohodlnější...je fakt hezký :slight_smile:
Já mám fofr, chci Kubíka vykoupat, dát mu najíst a musíme pak na větší nákup, takže spěchám. Pak musím ještě nahnat děti na hlídání....tak pro dnešek asi papa
1. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
Chudak Betuska. To s ni budes muset k dr.
Ja uz se tesim ke kadernici, doufam, ze v lete, ted si tam asi autikem netroufnu :pensive: A premyslim o nejake masazi, zacinaji me bolet zada jak taham prcka. Musim na to psychicky pripravit manzu, ze bude hlidat :grinning:
1. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
Kačí tak gratulace k zoubečku, dostaneš na šaty :slight_smile: :wink: a chudinka s tím očičkem, snad to bude brzy dobré :frowning2:
já mám dnes na večer praní, věšení a žehlení, takže tu moc nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Teda já byla odpoledne už na nervyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Štěpán spal neposledy ve tři odpo a byl pak už strašlivě nepříjemnej. Musela jsem být nonstop u něj a bavit ho nebo nosit atd... Jinak prostě pořád řval. Pak usnul v sedm, tak snad bude už spát a probudí se až na krmení někdy okolo půlnoci.

Kačí aha, tak to jsi dobře vymyslela, že pojedeš 17 a zbytek dojdeš, já tam šla kolikrát pěšky i z Vltavský, to mi nevadí se projít. A ječný zrno? To myslíš, že se dělá i takhle malým dětem? No držím palce ať jí to moc netrápí a nejlíp ať to rychle zmizí, huš, kšááá :wink: :grinning:

Peti tak to tě brzy bolí záda, kolik váží Honzík??

Já dneska byla pilná fčela, mám vyluxovaný a vytřený celý byt, vyžehleno a částečně utřen prach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
zdar a sílu,

tak dítko usíná bez dudla, naučil se pištět, boha jeho moje ušiska :confounded: :grinning:

záda mě bolí taky a teda i na hrudníku uprostřed, tak pokud to není infarkt tak to bude od zad, manža mě objedná na masáž, juchůůůů

ducky...co příští pondělí stepík? jak to máš s krmením? je to od 18hod
1. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jáji haha pokud to není infarkt, jo? Tak to je dobrý :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
Holky nevím, ale má nateklé očíčko a bílou bouličku, která vypadá jako hnisavá :frowning2:

Kačenko ty jsi teda byla fčelka. Já byla včera asi rovnou čmelák nebo sršeň :grinning:

Jáji to je bohužel brzo, to nebude manža z práce ještě doma :frowning2: Jinak bych šla hrozně ráda, ale tohle nestíhám.
1. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Hezký večer všem!

Představte si, že tu teď někdo někde vrtá, naštěstí to není v bezprostřední blízkosti u nás, ale stejně, grrrrrrr. Ve 20 jsem Ondru uložila do postýlky už skoro spícího tak doufám, že ho to neprobudí, broučka našeho. No, tak zatím stále spinká...

U nás odpoledne prima, procházka, vyzvednutí mojí maminky ze školy, pak společná procházka, no a pak hraní si doma, přišla i moje sestřička a tatínek, takže bylo veselo.

Teď jsem ještě dala do trouby tvarohový závin, když budu mít zítra návštěvu, tak doufám, že se povede. Tvaroh tu teď dojídám z misky, mňam mňam mňam.

Tak zoubek, no vida, Katko! Gratulace.
1. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Katchul, o vikendu jsme vazili prcka a uz vazi kolem 4,8 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukam, ze Stepa mel dneska tedy den. Honzula byl dneska hodny, tedy pokud nepocitam vcerejsi noc. Asi byl utahany, jak na nej rano baba delala budliky :grinning:

Kaci, nemuze to byt jen nejaky zanet? Uvidis, co rekne dr. Snad to bude dobre a vyresi to jen nejak kapicky nebo masticka :wink:
1. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
katch...hihi nooo :grinning:

ducky...aha ani jednou týdně by se nemohl utrhnout dřív?
1. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky, koukáte někdo na primu?
1. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Martí koukám na Primu, ale teprve asi 5 minut, proč??
1. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Peti zatím nepůjdu k dr., páč jestli je to ječné zrno, tak se to týden neléčí, čeká se, až to praskne. Tak počkám a uvidím, co se bude dít.

Jáji což o to, ale tohle nedáme. On může odejít nejdřív v 17 a to bude doma tak po půl. A já bych pak letěla jak blb. Navíc stačí, aby měl meeting nebo tak a konec. A později to nejde?

Martí já koukám, píšu o reklamách :grinning:
Myslíš to 160ti kilovou paní?
Dneska se mi na to dobře kouká, páč na mě ráno čekalo příjemné překvapení na váze :grinning: 2 kilíčka se mě pustila a mám už dole všechny těhu kila :grinning:
Tak kdy půjdeme na ty brusle? Jsem nabitá elánem :grinning:
1. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.