• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...no stepík později není, leda chození po pásech, heat program od 19
1. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Závin upečen, ani moc nevytekl tvaroh jeden, tak snad to bude poživatelné:slight_smile:.
Těď ještě uklidit rozkramařený hračky, pošolichat stůl a přebalovací stůl, no a hajdy do koupele a pak na kutě.

Jaji a Ducky chystají nějaké večerní sportovní aktivity, jo?
Katko, gratulace ke shozeným kilům. Já těhu kila mám sice dole, ale ještě chci jít dál a níííííže.
1. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Kačky, jj, myslím paní Margitu, no to je teda děs, nechápu, jak se tam mohla svléknout do prádla a ten její režim a strava před soutěží, no děs....
Kačí že by ty brusle? tak budeme chodit častěji :slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Katko, v kolik se to zítra sejdeme u hřbitova?:slight_smile:
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
hm já těhu kila dole nemám a pěkně mě to štve, věci sou mi malé :frowning2:
1. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jáji chození po pásech? No to zní taky zajímavě. Tak klidně. Třeba to pak půjde na stepík, že by sem jezdila moje máma, ale ta teď nemůže, v práci toho má teď hodně, páč vyrazili účetní, která firmu okradla. Takže asi tak :frowning2:

Alí jj, jen aby kilíčka pěkně šla dolů, páč tohle je sice hezké, ale těch kil na mě je ještě hóóóóóóóóóódně :sweat_smile:
A já dneska upekla Háni koláč s jahůdkama. Zítra pro kámošku a pak pro sestřenku a jejího manžílka :grinning:

Martí to já taky nechápu. Ty nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale zase zhubla, to se cení :wink:
A na brusle bychom mohly 2x týdně. Když si to domluvíme pravidelně, tak já si na tu dobu nebudu nic domlouvat a hotov :grinning: Co pondělí a čtvrtek dopo?
1. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Alí tak úplně přesně ti to neřeknu, podle dopravní situace, ale tak nějak kolem 13.20 :wink:
Do čeho budeš odstříkávat? Chceš k tomu i nástavec na via kelímky od Aventu?
1. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahojky, budu počítat kolem 13.20 u hřbitova.
To bys byla moc hodná, kdybys mi dala i ten nástave - ty VIA kelímky mám a do nich to budu odstříkávat.

Jdu si dát koupel.
1. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
V pohodě, budeš to mít oboje :grinning:
1. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
ducky...no tak klidně, tak se pak můžem domluvit :slight_smile:)) ona to má na stránkách popsané a prý je to hit :slight_smile:)
1. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
A jak jsou ty stránky? Hejbejte se nebo něco jiného?
1. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
kdyz das do seznamu hanka kynychova tak ti to najde stranky, je to nejak fitness kynychova nebo tak :grinning:
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Tak jo, Katko, díky moc a zítra pa.
Holky, dobrou noc, jdu ulehnouti, koupel byla prima. Jsem zvědavá jak se líbí Martinovi na pracovním výjezdě někde u Lán a jaké tam dělali "psychohrátky":slight_smile::slight_smile:.
1. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Jáji jdu na to :grinning:

Alí tak dobrou noc a zítra u hřbitova :grinning:
1. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Jáji tak si ale určitě musíme rezervovat místo, jak jsem to tak pročetla. :sweat_smile: Snad bude volno.
1. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
určo, jenomže to asi může jen ten kdo má permici, no vyptám se na to, v pondělí půjdu asi na stepík :wink:
1. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Nene, já si to četla. Když jde někdo poprvé, tak se může objednat po tydlifonu. Jen kdybys nemohla, tak to musíš zrušit nejpozději 12 hodin před. Jinak ti další hodinu nezarezervujou nebo jen osobně na recepci, kde tu hodinu zaplatíš.
Jak na stepík, v pondělí jdeme na H.E.A.T. :grinning:
1. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
no tak klidně :slight_smile:)))
1. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
autor
Tak to objednáš prosím? Já mám zítra hoňku :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
Kačí jsem pro 2x týdně a pondělí i čtvrtky mi vyhovují-dopo :wink: tak můžeme ve čtvrtek začít :slight_smile:
1. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Martí tak super, čtvrtek si píšu. V pondělí teda budu pěkně zničená. Ráno brusle, večer H.E.A.T. s Jájinkou :grinning:
To abych tu Bětku fakt snad převedla na UM :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
neboj, to zvládneš :wink:
1. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Což o to, já jo, ale abych jí fakt mlíčkem nedávala nějaké škodliviny. :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
jaký škodliviny? ze sportování???
1. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
MArtí nene, ale na kojeni.net píšou, že by se měly ubírat max 2 kg měsíčne, páč jdou pak do mlíčka škodlivý látky, které tělo vylučuje. Tak to budu muset hlídat :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
aha, to mě nikdy nenapadlo...no tak si to budeš hlídat :wink:
1. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
dobrou všem :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
autor
No, budu muset, abych když tak včas ubrala. Ale já stejně přemýšlím, že jí odstavím, páč mám pocit, že moje mlíčko prostě nestačí. Vlastně už po něm po tom 5. měsíci skoro nepřibírala a teď, když jí nakojím, tak po hodině vypadá, že má fakt hlad :sweat_smile: Uvidím, poradím se zítra s mojí gyndr.

Nic, jdu se koupat, páč zítra musím vstávat v 7, jelikož kámošky manža jí přiveze autem, aby tady měla autosedačku a mohla se mnou na tu gyndu.
1. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Hezké úterý!!
Tak my máme dnes taky dost napěchovaný den. Před 9tou by měla dorazit kamarádka se svým o měsíc starším synkem, pak musím k jedné MUDr. pro papír do nemocnice, pak si dojíme zbytek mrkvičky ze skleničky:slight_smile:, potom hurá za Katkou ke hřbitovu, pak se sbalit na plavání, plavat a pak ještě jedna návštěva na večer - tchýňka. No, snad vše bude v pohodě a klídku.
A doufám, že nebude lejt jako z konve. Má být teplo, ale ten déééšť:frowning2:, bleble.

Mějte se pěkněěěěěěěěěěěěě.
2. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Alčo to máte nabitý prográmek, tak to zvládnětě.My dnes dopo budeme doma a odpo dám holky babičce a jdu ke kadeřnici a jestli se tam moc nezdržím, tak mrknu na nějaký nákup.
2. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.