• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky!
Kaci, jaji, docela vam to cviceni zavidim :zipper_mouth: Ja mam v planu cviceni nejake pravidelne asi az od zari, nemam to jeste s cvicenim prehanet kvuli te jizve, takze max. plavani a doma nejake cviky. A samozrejme prochajdy s kocikem. Ale jak pise Kaci, tak hlidani naprd, protoze manza taky chodi z prace ne zrovna pravidelne a pak muze mit mekting a prijde pozdeji. Ja chci jeste chodit na anglictinu, ale musim najit nejakou vecerni :unamused:

Jinak prcek to mysli s tim nocnim vstavanim asi vazne, takze krasne spani od vecera do 5 hod rano je tabu :unamused: Dneska se opet vzbudil pred 2 hod v noci a pil jako o zivot a to vecer vypil 150 ml :astonished:

Mne dneska dorazi po obede kamoska, vcera vecer se pozvala, tak musim vyrazit na mensi nakup. Mam v lednici jen lambrusko, ale neco k zakousnuti chybi. Radsi to nekupuju, abych to nesezrala :grinning:
2. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky, taky se hlásím po ránu.....já bych chtěla dopoledne tady trochu poklidit a odpoledne vyrazíme asi na prochajdu. Venku je tak divně, člověk neví jestli pršet bude nebo ne.....
2. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
potřebuju radu....zrovna si píšu s paní z mimibazaru ohledně jídelní židličky. Je nová, dřevěná....tak nevím, jestli tu dřevěnou nebo plastovou...co radíte? Já koukala že ty plasové jsou šikovné, že se dají i složit, ale zas se mi skoro víc líbí ty dřevěné, už mají i ty sedátka z potahových látek....jaké máte vy holky? :o)
2. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
dobré ráno,

vladi, já jsem koupila plastovou z MMB a teď ovíkendu jsem si přivezla od mámy tu dřevěnou, co se rozloží na stoleček a židličku a musím říct, že se mi zamlouvá víc a káje se v ní víc líbí, hodím foto, jen co se trochu proberu :sweat_smile: jediná nevýhoda je, že to dítko do toho můžeš dát až když sedí, což ta plastová má většinou polohování, takže v tom sedět nemusí. Na druhou stranu, plastová se sice dá složit, ale i tak je to bago, který zabere hodně místa. Ta dřevěná je fajn, že to může mít i nahraní, jako malování apod. :wink:
2. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
2. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Bré ránko,

Vladi já mám plastovou židličku, mám jí v albu. Vlastně máme dvě, druhou máme na chatě a ta je poděděná po synovci. Spokojená jsem s oběma, ale jak píše Hanka, tak i po složení zabírají celkem dost místa, navíc jsou většinou hodně barevný, takže mě by se asi víc líbila taky ta dřevěná. Ale zase praktičtější mi přišla ta plastová - lehce vše otřeš, omeješ a hlavně je polohovací :wink: Takže já o dřevěný ani neuvažovala :sweat_smile:

Hani ale na hraní můžeš využít i tu plastovou ne? Ta naše se dá dát až dolů, takže v ní dítě pak sedí u země a může si v ní taky hrát, aspoň zatim v tom nevidim problém :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
To počasí mě fakt štve, teď jsem četla, že se má zase ochladit. To má být červen tenhle hnus, jo? :angry: :angry:
A největší Štěpánův hit jsou momentálně žaluzie, normálně demoliční četa hadr :confused: Naštěstí u země je máme jen u balkonových dveří v obýváku.
2. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
katch no nevím no, tam jde o to, že z té plastové si vyleze sama, protože nemá kšíry a sedí u toho normálně jako na židli u stolu, v tý plastový si to představit moc neumim..

jo co se údržby týče, tak ta dřevěná jetaky v poho, ten potah je normálně omyvatelný jako u plastu a to dřevo je lakované, takže jde taky otřít :wink:
2. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Aha, tak je fakt, že z tý plastový se bude vylézat asi těžko, no :unamused: My pak budeme muset nějaký dětský stoleček a židličku asi pořídit do dětskýho pokoje.
2. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
díky za rady....už jsem tedy objednala tu dřevěnou, s takovým červeným potahem (mám kuchyň do červena) :slight_smile: Prý ji paní pošle ještě dnes na dobírku..... :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
tak malej stoleček a židličku není problém sehnat, pěkný plastový mají v ikee, třeba. Ale blbý je, že to máš další krám do bytu. U tý dřevěný je právě je fajn, že jí máš jako jídelní a pak i jako ten stoleček se židličkou. Jinak já jsem z plastový byla taky hotová, jak je úžasná, ale než jsem měla srovnání no. Bývala by mi fakt stačila ta dřevěná a na chalupu ta bílá z ikey, v té jsem krmila o víkendu a je taky fajn. :wink:
2. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Hani: Karolínka vypadá už strašně velká holka v té židličce, to fakt už si takhle v ní hraje? Ty brďo..... :grinning:
Kačí: žaluzky u nás jsou taky populární :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
myslíš na té dfruhé fotce? :grinning: to je ségra před rokem :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Holky já si naplánovala, že dopoledne budu uklízet a odpoledne procházka....zatím jsem se k ničemu nedostala. Jsem buď u Kubína nebo a to víc na netu....se picnu :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
vladi, vítej do klubu, jsem akorát po snídani a sedím tu v noční košili :grinning:
2. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
aha....už jsem se lekla...no jo, podívala jsem se důkladně, opravdu to není ona, vlasy a tak :grinning:
JO ta z Ikey se mi taky líbí, ale zas že nejde rozložít, tak jsem jí zavrhla.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
nejde rozložit? nějak jo ne, jenak to tam píšou a pak holky jí vezli na sraz, tak musí jít, jinak by se jim do auta nevešla :confused:
2. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
Holky a do kdy tak asi děti jedí v tý židličce?? Pak bych jí chtěla určitě prodat, aby se nám tu nehromadily krámy.
Já se jdu oblíknout a asi vyrazíme ven, vypadá to jako kdyby tam teď svítilo dokonce snad slunce :grinning:
2. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
katch to máš různý, podle mně dokud se tam vejdou, u té dřevěné to je fuk a u té plastové, to nevím, jak dlouho se tam vejde, ten sedák je menší
2. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
bože, tak než jsem stačila vyběhnout, tak mi dítě opět vylilo mističku s vodou pro psa :angry:
2. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
tak a má po ptákách, jsem jí udělala zátaras, aby nemohla do kuchyně :grinning:
2. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
to je pravda, ta dřevěná i dýl vydrží, tak jsem ráda, že jsem jí nakonec objednala... :slight_smile:
Já musím trochu fakt poklidit, včera jsme byli do 10 večer v globusu, tak je to tu jak po výbuchu.... :frowning2:
2. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
ta takhle jsem jí zamezila vstup http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2840871&vReferer=%2Fphotos%2Fvrana :slight_smile: bordelu si nevšímejte, čeká na myčku :grinning:
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Hani.....jéééééééééééééééééé :grinning:
2. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Tak tady je po ránu nějak mrtvo, tak já jdu teda taky něco dělat, i když se mi fááákt chce :confounded:
2. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Haha, to je dobry to puzzle jako zábrana. Mám inspiraci do budoucna :slight_smile:

Prcek ted mel hysterak, nic nezabiralo, tak jsem ho nechala v postylce a do 5 min byl tuhos. Ja potrebuji jeste vyzehlit a dojit nakoupit a kolem obeda dorazi kamoska. To nevim jak to stihnu :confused:
2. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Hani dobrá zábrana, ale myslim, že jí Kája za pár dnů zdolá :wink:
2. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
já taky makám, uklízím a žehlim, proto tu nejsem :wink:
2. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
jÁ taky jen nakukuju, protože potřebuju aspoň trochu poklidit....původně jsem měla naplánován větší úklid, povlíct postele atd. Ale teď budu ráda když stihnu ten základ :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.