• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
marti jj, já vím, ale dokud neleze a nestoupá si, tak to stačí :wink: zkoušela to položit, ale je za tím ta židlička, tak to nejde a vzdala to celkem brzy :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
děkuji všem za rady k tomu, jak bojovat s prdíky. Nahřáté třešňové pecky seženu kde, jak to vypadá, jak se s tím nakládá? Děkuji moc.
2. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Mojca je to takový látkový sáček s třešňovýma peckama, měli by ho mít například v DM drogerii a nahřeješ to v mikrovlnce. My ale pro tento účel používali normální plenu, kterou jsem složila a nahřála žehličkou, řekla bych že to posloužilo asi stejně jako ty pecky :wink:

Tak my jsme zpět z procházky, počasí divný, chvíli pražilo slunce a chvíli bylo zataženo a vypadalo to, že zmokneme. Ale je tam teplo. Jdu dělat prckovi papů, dneska mu prvně přimíchám do skleničky ten vařený žloutek :wink:

Hani zátarasa dobrá :grinning:
2. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, návštěva odešla, Ondrášek dodlábl mrkvičku ze skleničky, teda šmakovalo mu to hrozně moc
(kamarádka taky říkala, teda tomu to jede), snad by snědl ještě další sklenku:slight_smile:, zítra mu dám celou skleničku nějaké jiné zeleninky. Akorát od rána vůbec nespal, takže až teď po dokojení spí, snad to bude alespoň 20 minut.

Hani, hezky jsi to vymyslela s tou zátarasou, na chvíli to bude dobrý:slight_smile:.
2. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mojca, ty pecky jsme používali a byli spokojeni - na Ondráška to hezky fungovalo, dlouho to vydrželo teplé (dávali jsme mu to na bříško a ještě ho i s tím pytlíkem zabalili do zavinovačky) a dokonce s tím i usínal a ulevilo se mu. Koupilli jsme je DM, jak píše Katchul.

Tak co, Katchul, jak mu chutnalo papů se žloutkem, Štěpulíkovi? Do kterého jídla jsi mu to přidala?
2. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Alí přidala jsem mu to do zahradní zeleniny, ale on není pořád žádný velký jedlík. Takže snědl tak asi půlku až třičtvrtě skleničky a musela jsem mu ještě potom dát trochu UM. Snad to nebude takový to dítko co se ve všem jídle šťourá :grinning:
To je skvělý, že Ondrovi mrkvička tak moc chutnala :slight_smile: U nás měl větší úspěch květák.
2. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Katchul, květák chutnal, jo? Tak já ho dám zítra celou skleničku:slight_smile:. A do nemocnice si sebou taky něco vezmu, kdyby chtěl, vezmu si tam mrkev s bramborem, zahradní zeleninu a ještě něco a uvidíme....:slight_smile: :slight_smile:. Ale jsem ráda, že Ondráškovi chutná, snad to tak bude pokračovat a nebude se v tom nimrat a sní hezky všechno. Jen musím zkusit taky uvařit.
2. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Alí mě se do toho vaření vůbec nechce, navíc ta biozelenina je strašně drahá :unamused: Na druhou stranu bych ráda vyzkoušela jestli bude jíst i domácí stravu.
To už jdete pozítří viď do tý nemocnice.
2. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jojo, Katchul, ve čtvrtek v 10 se máme hlásit na příjmu:frowning2:.
2. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
Byla jsem venku, od Ducky jsem si vyzvedla tu odsávačku (teď si ji sterilizuji), pak jsme ještě skákli s Ondrou do Alberta pro pečivo a teď balím na plavčo, jsem unavená už teď a to máme před sebou ještě to plavání a další návštěvu.
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
Tak holky, jdu krmit a vyrážíme na plavčo. Mějte pěkné odpoledne.
2. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
a my jsme byli venku.....zabrousila jsem jako skoro pokaždé do DM, tak jsem koupila i sáčkový dětský čaj, mám jen ty granulované....tak to budu tak nějak střídat. Nebo spíš když bude fofr, budu dávat ty granulované a když bude čas udělám klasický.... :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Kuk! Jsme doma z plavča. Zase jsme se potápěli. V neděli má být focení, ale prdím na to, pod vodou byla jen 2x, tak to nechám na podzim. Ve čtvrtek jdeme znovu na náhradní hodinu :dizzy_face:

Jo a hurá, Kája péruje na kolínkách :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nejvíc to dělá v postýlce a naší posteli a dneska na přebaováku na plavání. Na zem jí to doma nějak nebere... Tak jsem zvědavá, kdy se na kolínka postaví :wink:
2. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
ahojky,

jen zdravím :slight_smile:) byli jsme ve stromovce, bylo to moc fajn :slight_smile:)

Jinak v Hypernově akce na huggies, 2ks balíku za cenu jednoho, což je fakt super :grinning:
2. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
autor
Ahojky,
jen v rychlosti nakukuju, páč čekáme na sestřenku s rodinou a pak se jim budeme věnovat.
Zítra je tu budu mít i přes den, tak asi taky nebudu :wink:
Tak moc nekecejte, ať nemusím tolik dočítat :grinning:

Papa
2. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
Hoj holky, posílám odkaz na naši soutěž, zkuste štěstí :slight_smile: http://www.bubisek.cz/soutez/default/display/
2. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Joo, správná odpověď je LGG :wink:
2. čer 2009 v 19:51  • Odpověz
Čau, holky!
Tak plavčo bylo super, Ondrášek pak naštěstí usnul, takže jsme se s tchýňkou prošly a kočárkovaly, pak dostal kojeníčko a teď začneme připravovat k spánku.

Jaji, díky za Hypernovácké echo.
Hanko, jen pérujte, pérujte:slight_smile:.
2. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Čau, tady je nějak mrtvo, co se to děje??
Hani, to jsou vaše stránky? jdu tedy soutěžit :wink:
a pro plenky taky sjedu, jen se obávám, zda budou, ale dík za info :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Marti jj, to je tojak jsem říkala že jdu na bubase :grinning:
2. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Hezké slunečné ráno,
tak my opět vstávačka v 5.45, ale po usnutí ve 20.30 kojení ve 2.30, takže jsem spokojená.:slight_smile:
Dneska nás čeká dopoledne předoperační vyšetření /nechám si při této příležitosti Ondráška převážit, snad na to bude čas/, pak za námi přijde moje sestřička a odpoledne razíme na Robátka, myslím, že už je to v tomto pololetí poslední hodina, další zase v září.

Zatím papa
3. čer 2009 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
Hani aha, já jsem nějak zabržděná, koukala jsem, že holky už tam i něco psaly a já to ani nevím, tak taky něco písnu o nemocnici a už jsem teda v soutěži, tak očekávám výhru :grinning: :grinning:
Ali tak to všechno zvládněte :wink:
u nás spinkání 21-5.30 pak kojo a spinkání do 7.20 taky spokojenost :slight_smile:
3. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Kukyny :slight_smile:
a u nás spinkání od půl 8 do 6, dostal napapat (ale vypil jen 40) a ještě usnul do 7, takže taky super :slight_smile:
Alčo držím palce...... :slight_smile:
My dnes k večeru čekáme návštěvu, takže půjdu koupit dopoledne nějaké pomazánky na jednohubky a tak..... :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy vy hezky spinkate :slight_smile: Nas prcek se opet vzbudil kolem 2 hod. a delal jako kdybych mu vecer nedala najist a pak v půl 6 a ted jeste spinka, ale kolem 9 hod by mel zase vstavat.
Alco, drzime palecky na vysetreni. Jo, od zari chci prihlasit prcka na cviceni pro deticky s maminkami do Petrovic a ty vanicky. Plavani v bazenku je pak od 6 mesicu, takze to az po novem roce.
Nas dneska taky ceka kontrola u dr. Jsem zvedava kolik prcek pribral kdyz tak basti
:slight_smile:
3. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
tak my změna, psala mi kamarádka, že tak za hoďku přijede s rok a půl starým chlapečkem, tak tady jdu trochu poklidit (nádobí do myčky atd.) a budu na ní čekat. Pak asi půjdeme s dětičkama i ven, tak ty pomazánky koupím cestou s ní nebo až odjede, no uvidím, dnes to bude náročný, takže tady moc nepobydu....
3. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Hrusti: pak písni kolik vážíte :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Peti, jak jsme se bavili o tom plavání u pošty, tak to je toto: http://www.plavani-miminek.cz/. :wink:
3. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
Marti dík za recenzi :dizzy_face:
3. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Hani, není zač :wink: ještě něco písnu o kočáru a sedačce :wink:
já ted gruntovala kuchyn, mám radost jak se blejská :slight_smile:
v poledne frčíme plavat a pak máme sraz s holkama z práce, tak taky dnes nebudu, mějte se pa :dizzy_face:
3. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky,

dneska je ale pěkně :slight_smile:))

ducky...hele a co jinej den od 19 na ten heat? teda mimo čtvrtka, co ty na to??
3. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.