• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Máte ho doma jo? To je super :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
jo jo, Španělé mají velikonoční týden, hurá! :wink:
7. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Marti :grinning:
7. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Hani co ouška?
autor
Martí tak aspoň že tak, nejsi na to sama. :wink:
Ve dvou se to lépe táhne
Ouška asi dobrý, ani si za to nijak netahala, jen čištění byl teda porod, a stejně to nebylo 100%, tak musím hned ráno zase.
7. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
to jo :slight_smile: a ještě mám Kačenku, to je moje zlatíčko největší :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hani to jo, zkraje několikrát denně
7. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
jj, já vím, jen se u toho hrozně mele a fňuká, ale dneska to asi bylo citlivý, tak snad zítra to bude lepší
7. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Martí tak to samozřejmě taky, Kačka je veliká opora :wink:

Hani Bětka u toho ze začátku poplakávala. Bylo to moc citlivý. Dostaly jste Framykoin?
7. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
ducky ne ne, prý by to ucpalo, mám jen lihovat :wink:

holky já musím jít zdobit, nechce se mi, ale musím, zítra asi zase nebudu doma :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Jen lihovat, jo? Tak to slyším prvně teda. No, tak lihujte holky. :fearful:

Tak utíkej zdobit a zítra razíš teda do Tesca?
7. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak jsem hodila rychlou vanu, sice jsem tam měla chůvičku ale jak není manža doma, tak si to neužiju :unamused:

jsem docela unavena ale jsem rada ze mam klid, spat asi nepujdu, hlavne chci pockat na manzu
7. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Já se chystám do vany. Ale hodím jen spršku, jsem nějaká unaveňoučká :pensive:
7. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
já jsem taky grogy, no uvidím, možná zalehnu ale to by znamenalo nebudit prcka a já nevím co by pak v noci vyváděl...
7. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Hezké středeční ráno.
To máme zase po ránu hezky, co? Asi se s Ondrou dojdu projít zase po kojení teď dopoledne, kdy to tolik nežahne:slight_smile:. A odpo snad vyrazíme zpívat a tancovat (teda hlavně já).
Jinak u nás noc dobrá, dnes se cítím vyspinkaně - spánek od 20.35 do kojení ve 2.40, pak další kojení v 5.30 a spánek do 6.50. Jsem spokojená.

Tak si užijte pěkný den.
8. dub 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj, tak u nás se spalo celou noc 22-7, ale to je tak jediný dobrý.Jinak ráno opět teplota a hrozný kašel, jen rýma je na ústupu, tak už nemusíme odsávat.Tak nevim nevim jestli ty antibiotika zaberou :frowning2:
8. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno, jdu jen pozdravit, nasnídáme se a frčíme k našim.

Naušničky dobrý, s tím framikoinem mě to taky překvapilo, ale budu paní doktorce věřit a zatím to vypadá v poho, neteče to a dneska ráno si to nechala i ošetřit :wink:

Marti to je mi líto,bojujete statečně. Posíláme hodně síly :wink:

Jo a perníky jsem dozdobila ale byla to facha.

Tak hezký den :wink:
8. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
Hani, líh opravdu stačí, Framykoin se dává pouze když se to zanítí, je tam antibiotikum, tak je to zbytečné drážit, líh to zvládne, já ho dávala taky a v pořádku :slight_smile:
8. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak u nás spinkání od 20 do 3, pak do 6, pak do 8.30, takže super :grinning:
Tátu už máme zase v Němec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani když ti dali líh, tak lihujte. My dostali Framykoin a mazali jsme a protáčeli. My jsme teda jedno oušku zanícený lehce měli :frowning2:

Martí to mě hrozně mrzí, že se furt takhle potácíte v nemocech. Ty ATB by měly zabrat do 48 hodin.
Moc na vás holky myslíme.
U nás už je rýma taky snad na ústupu, teď ráno jsem skoro nic nevysála. Tak ještě uvidím, co ten kašel a snad budeme v pohodě.
8. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
48 hodin už to je :cry: :cry: je zvláštní, že v pondělí neměla teplotu a ted jo :unamused: ale taky už nemusíme odsávat, tak aspon nekřičí.
8. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky,

ducky...tak pojedu po té 12té ju??
8. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
Jsme zpět z procházky, nádherný vzdoušek, ještě ne vedro, no prostě super a Ondrášek hodinku a kousek hodňoučký, paráááááda. Za chvíli k nám přijde moje sestřička, pracuje dneska z domova, tak se u nás může stavit:slight_smile:, což je super. Po cestě jsem si koupila velikonoční věneček na dveře a pomlázku maličkou do Ondráškových ručiček:slight_smile: :slight_smile:, aby mne mohl proplesknout:slight_smile:.

Marti, to mne moc mrzí, že ty nemoci tolik Nelinku trápí. Ať je Vám brzy lépe a lépe.
8. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Katko, Vaše noc je luxusní:slight_smile:. Ale na naši si také nestěžuji:slight_smile:.
Hanko, hezky si užij den s rodiči, páápááá.
8. dub 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak po delší době mám dvě hodiny volna než se malá probere na jídlo. Teda povím vám to těsné balení do plíny - to je věc. Včera mi usnula za 30 minut a dneska za 15 :slight_smile: už se ani moc nevzpouzí...vždycky jednou se vzepře, u toho zavře oči, pak ještě několikrát, ale už víceméně ze spánku, pohladím po nosánku a do 10 minut spinká a bez dudlíčka...nádhera :slight_smile: Kéž by to takhle fungovalo, já už byla z toho jejího nespaní uplně vyřízená, vždycky plakala, chtěla spinkat a nemohla zabrat.
Rýmička u nás už lepší, už mi nezvrací hleny, nechrčí, jen pšiká...tak stále odsáváme a čistíme sprejem Physiomer. Ten nasivin fakt zabral...super!

Jinak my včera byli skoro celej den venku...asi budu muset koupit nějakej ten krém proti slunku...vím, že jste to tu řešily...kamarádka mi doporučila Sebamed 50 nebo Niveu 50 .Čím mažete vy?

Jo a ještě, holky...pokud máte chůvičky...jakou máte značku a jsou dobré? Na víkend jezdíme k našim a tam by se nejaka chuvicka hodila...hlavne kdyz mám kočár venku, at tam nemusim porad litat...
8. dub 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Pri, ahoj, to ráda čtu, že malinká už tak pěkně spinká:slight_smile:. My mažeme Daylong Kids.
8. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
Jáji jj, počkám ve Dvorcích u autobusu :wink:

Martí a nechceš to třeba zkonzultovat po telefonu s dr.? Víš tak pro klid duše.

Alí -Oskarko teda, tak maličkatou pomlázku, jo? Tak to pak musíte nafotit, jak tě Ondrášek vyplácí :grinning:
A ohledně noci si nestěžuju, vůbec ale vůbec :grinning:

Alí-Prioritko tak to je super, že to s tím spinkáním tak funguje :wink:
Nasivin je fakt dobrý, nám teď taky léčí rýmu.
Jinak já mám mlíko od La Roche-Posay, faktor 50. Je na citlivou kůži, což Bětule má. Koupila jsem balení 1+1 zdarma a stálo mě to asi 530,- kč, takže jedno vlastně vyšlo na 265,- kč, což je super :wink:
A chůvičku my máme včetně monitoru dechu a jsme moooooooc spokojení. Dala by se použít i bez monitoru, akorát je trochu dražší. Je to AngelCare AC401. My jsme si jí vyhlédli v Anglii, protože tam stojí půlku toho, co tady. Sestřenka nám jí tam koupila a druhá sestřenka, když jela loni v srpnu do Čech, tak nám jí dovezla.
8. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
Jo, holky, a užijte si procházku a nespalte se, víte přeci, že to polední a čistě odpolední slunce žahne nejvíc... Já bych měla stoprocentně úpal, trpím na to:frowning2:.
8. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Kačko...je nějaké místo kde bych mohla po cestě nakojit? on mi asi vydrží max 2 hodky, nejak furt blbne :unamused:
8. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Kačí už jsem volala, prý to chce víc času a trpělivost...jenže kde ji brát??? :cry:
8. dub 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.